Gorenje BM235CLI

Zobraziť

  • Zľava
  • Doprava zadarmo

Typ ovládania: mechanické, Gril: Áno, Vnútorný objem: 23 L, Mikrovlnný výkon: 800 W,


Cena 299,00 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 329,00 € Zobraziť nápoveď

5,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná mikrovlnná rúra Gorenje BM235CLI vo farbe slonovej kosti so sklenenými dvierkami (2sklá) s lakovaným čelným panelom a 5 výkonovými stupňami. Čelný panel je sklenený, dvere sa otvárajú pomocou rukoväte. Celkový objem mirovlnnej rúry dosahuje 23 l. Vnútorné steny sú nerezové so SuperSize pečiacou plochou. Maximálny mikrovlnný výkon je 800 W. Ovládanie je mechanické prostredníctvom otočného prepínača na pravej strane. Mikrovlnnná rúra Gorenje BM235CLI ponúka rozmrazovanie a gril. Nechýba halogénové vnútorné osvetlenie, grilovací rošt a bezpečnostný spínač.

Elegantný dizajn

Povrchové prevedenie vstavanej mikrovlnnej rúry Gorenje BM235CLI vo farbe slonovej kosti so sklenými dvierkami. Čelný panel a dvierka sú vyrobené zo skla s jednoduchým otváraním dverí pomocou rukoväte. Nerezový interiér mikrovlnnej rúry ponúka dostatočne veľký vnútorný objem a to až 23 litrov. Interiér spotrebiča je vybavený praktickým osvetlením, ktoré zlepšuje viditeľnosť na pripravovaný pokrm. Jej príjemný retro dizajn nenaruší kuchynské prostredie a perfektne sa zladí s ostatnými spotrebičmi vo vašej kuchyni.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie mikrovlnnej rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom mechanického otočného prepínača umiestneného na pravej strane. Vďaka nemu môžete jednoducho nastaviť požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Dvierka spotrebiča sa otvárajú do ľavej strany, pomocou praktickej rukoväte umiestnenej na dvierkach. Mikrovlnná rúra je dizajnovo príjemná, ľahko sa čistí a poskytne vám všetky potrebné vlastnosti pre rýchlu tepelnú úpravu vašich jedál.

Programy a spôsoby ohrevu

Mikrovlnná rúra vám pomôže rýchlo a ľahko tepelne upraviť vaše potraviny a hotové jedlá. Vybrať si môžete z 2 spôsobov ohrevu ako sú gril a mikrovlny. K dispozícii je 5 výkonových stupňov

  • Infra
  • Počet kombinácií gril + mikrovlnný ohrev: 3
  • Počet programov pre grilovanie: 1
  • Kombinovaný ohrev: Mikrovlnný ohrev + gril
  • Ventilátor
  • Rozmrazovanie podľa času

Prispôsobených je päť výkonových stupňov a jeden infra ohrievač. K dispozícii je bezpečnostný spínač, halogénové osvetlenie a rošt. Konvenčný príkon spotrebiča je 1280 W a mikrovlnný výkon 800 W.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania mechanické
Gril Áno
Vnútorný objem 23 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Gorenje BM235CLI

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Branislav

15. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené