Gorenje BO735E20BG-M

Zobraziť


Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2700 W, Typ čistenia: Parou, Teplovzdušná funkcia: Nie, Počet funkcií: 9,


Cena 258,00 €

5,16 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná rúra Gorenje BO735E20BG-M v čiernom prevedení je zaradená v energetickej triede A. Vnútorný objem rúry dosahuje 71 l. Ponúka 9 funkcií pečenia, ktoré si navolíte pomocou 2 otočných zasúvacích voličov s dotykovo ovládanými programovacími hodinami IconLEd. HomeMade Plus tvar rúry ponúka profesionálne výsledky s ešte priestrannejším oválnym tvarom, ktorý napodobňuje tradičnú pec na drevo. Čistenie rúry Gorenje BO735E20BG-M sa realizuje pomocou pary s funkciou AquaClean. Toto čistenie je ekologické a veľmi jednoduché. Vnútorný povrch rúry je pokrytý kvalitným smaltovaným materiálom SilverMatte. Dvierka rúry sú vybavené 2 sklami a 1 reflexnou vrstvou, zatváranie GentleClose umožňuje tlmené zatváranie dverí. Ľahšiu manipuláciu s plechmi umožňujú čiastočne výsuvné teleskopické lišty na 1 úrovni. Dodávané príslušenstvo: 1 hlboký a 1 plytký smaltovaný plech, rošt.

 

 

HomeMade Plus rúra, ktorej tvar vychádza z tvaru kamennej pece

Vstavaná rúra Gorenje BO735E20BG-M má dômyselne umiestnené vykurovacie prvky, ktoré zaisťujú dokonalé pečenie. Hladké zaoblené okraje na zadnom panely a klenuté vnútro zaisťujú účinnejšiu cirkuláciu aj rovnomernú distribúciu horúceho vzduchu v jej vnútri. Výsledkom čoho sú napríklad rovnomerne upečené, šťavnaté avšak napriek tomu chrumkavé pokrmy, mäkký chlieb s dokonalou kôrkou, a tiež budete môcť mnohé z vašich obľúbených jedál pripraviť spôsobom, o akom ste doteraz mohli iba snívať. Disponuje rôznymi funkciami pre vylepšenie a zjednodušenie jej prevádzky. Objem rúry je 71 l, takže poskytuje extra veľkú pečiacu plochu.

Spôsoby ohrevu

Rúra ponúka 9 druhov ohrevu, ktoré si zvolíte pomocou 2 otočných zasúvacích gombíkov veľmi jednoducho.

  • Horné a dolné vyhrievacie teleso
  • Konvencia s ventilátorom
  • Infra gril
  • Infra gril a ventilátor
  • Spodné vyhrievacie teleso a ventilátor
  • Malý infra gril
  • Rozmrazovanie
  • AquaClean
  • WarmPlate - ohrievanie tanierov

PerfectGrill - dvojité výhrevné teleso pre rovnomerne zapečenie

Najlepšie výsledky pečenia sa dosahujú pri pečení pri kombinácii väčších a menších vykurovacích telies, kde menšie je umiestnené vo vnútri väčšieho telesa. Inteligentné umiestnenie ohrievačov umožňuje optimálne rozloženie tepla a poskytuje výborné výsledky pečenia zakaždým, takže jedlo je chrumkavé zvonka a mäkké a šťavnaté zvnútra. Variabilná kombinácia ohrievačov umožňuje použitie buď len vnútorného telesa alebo vonkajšieho, alebo oboch naraz. Pokročilé modely sú vybavené výhrevným telesom, ktoré je možné jednoducho sklopiť, čo umožňuje jednoduchú údržbu a čistenie.

AquaClean

Vďaka novej povrchovej úprave u všetkých rúr Gorenje sa zreteľne zlepšila funkcia AquaClean. Táto funkcia ponúka dokonalú pomoc pri čistení rúry. Jediné, čo musíte urobiť, je naliať 0,5 l vody do pekáča a zapnúť funkciu AquaClean na 30 minút. Viditeľné výsledky na celom vnútornom povrchu rúry ako aj na plechoch a pekáčoch vás určite príjemne prekvapia. Zapečené škvrny a mastnota sa pomocou pary zmäkčia, a stačí ich už len jednoducho zotrieť handričkou.

SilverMatte – kvalitný materiál

Pre varenie či pečenie je veľmi dôležitá aj kvalita materiálu. SilverMatte je vysoko odolný a pevný materiál, ktorý znesie extrémne zaťaženie či teplo. Bez mikropórov sú povrchy rúr a plechov vysoko odolné voči teplotám, mikrovlnám a pare. Trojnásobný náter interiéru podporuje tepelnú odolnosť a výbornú izoláciu. Vďaka tomu ostane interiér vstavanej multifunkčnej rúry vždy čistý a sterilný.

Dynamický ochladzovací systém DC+

Efektívny DynamiCooling+ systém účinne ochladzuje exteriér rúry a zároveň bráni poškodeniu spôsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečenia tepelný snímač začne ochladzovať vonkajší povrch rúry, kým teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je užitočný predovšetkým pre rúry s pyrolytickým čistením, ktoré prebieha pri extrémne vysokých teplotách. Systém DynamiCoolig pracuje pri zapnutej rúre. DC+ systém sa aktivuje až po vypnutí rúry.

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy poskytujú perfektný pohľad na priebeh vášho pečenia na všetkých úrovniach, bezpečné manipulovanie s plechmi a jednoduché čistenie. Jednoducho ich vytiahnete von, aby ste kedykoľvek bezpečne skontrolovali vaše jedlo, a po skončení ich ľahko vyčistíte. Čiastočne výsuvné teleskopické lišty na 1 úrovni.

Ďalšie vlastnosti

Multifunkčná vstavaná parná rúra Gorenje disponuje rôznymi funkciami pre vylepšenie a zjednodušenie jej prevádzky. Je vybavená dynamickým chladiacim systémom DC+. Dvierka sú z dvojitého bezpečnostného skla s 1 x reflexnnou vrstvou. Súčasťou balenia sú 1 plytký a 1 hlboký smaltovaný plech a rošt, čiastočne výsuvné teleskopické lišty na 1 úrovni.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2700 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Nie
Počet funkcií 9

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Gorenje BO735E20BG-M

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Lukas

22. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon