Gorenje BOS747A33XG

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3300 W, Typ čistenia: Parou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 11,


Cena 429,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná rúra Gorenje BOS747A33XG v čiernej farbe je zaradená v energetickej triede A+. Rúra ponúka viacero spôsobov ohrevu z ktorého si vždy vyberiete ten správny. Jej tvar HomeMade vychádza z tvaru kamennej pece a preto umožňuje pečenie na viacerých plechoch súčastne. Samozrejmosťou je aj osvetlenie vďaka čomu budete mať vždy prehľad. Chladné dvierka rúry Gorenje BOS747A33XG disponujú GentleClose závesom dverí ( tlmené zatváranie ) a sú vybavené 3 sklami s 1 reflexnou vrstvou a čiastočne vysúvacími teleskopickými lištami na 2 úrovniach. Vnúrorný povrch rúry SilverMatte je veľmi odolný. Celkový objem rúry je 71 l a čistenie zabezpečuje Aquaclean.

 

 

HomeMade dizajn

Vstavaná rúra Gorenje BOS747A33XG ponúka dokonalý dizajn v čiernom prevedení. HomeMade tvar rúry a umiestnenie vykurovacích prvkov vychádzajú zo skúseností a poznatkov získaných z používania kamenných pecí. Tieto poznatky vedú k vnútornému dizajnu s rovnomernou distribúciou a cirkuláciou horúceho vzduchu. Výsledkom je optimálne upečené jedlo: vo vnútri šťavnaté a zvonku chrumkavé. Objem rúry je 71 l, takže poskytuje veľkú pečiacu plochu.

Funkcie

Multifunkčná vstavaná rúra Gorenje BOS747A33XG disponuje rôznymi funkciami pre vylepšenie a zjednodušenie jej prevádzky. Vybavená je GentleClose dvierkami s tlmeným zatváraním, praktickým osvetlením vnútorného priestoru a dynamickým chladiacim systémom DC+. Dvierka sú z 3 bezpečnostných skiel s 1 reflexnou vrstvou. Ovládanie je zabezpečené pomocou 2 zásuvných gombíkov a IconTouch programovacích hodín.

Program ExtraSteam

Vytvára dokonale naparené prostredie, ktoré zaisťuje, že váš chlieb bude mať krásnu výšku a chrumkavú kôrku. Všetko, čo musíte urobiť, je naliať trochu vody do plytkého plechu na pečenie, vybrať parný program ExtraSteam a nechať rúru urobiť zvyšok.

SilverMatte – kvalitný materiál

Pre varenie či pečenie je veľmi dôležitá aj kvalita materiálu. SilverMatte je vysoko odolný a pevný materiál, ktorý znesie extrémne zaťaženie či teplo. Bez mikropórov sú povrchy rúr a plechov vysoko odolné voči teplotám, mikrovlnám a pare. Trojnásobný náter interiéru podporuje tepelnú odolnosť a výbornú izoláciu. Vďaka tomu ostane interiér vstavanej multifunkčnej rúry vždy čistý a sterilný.

Pečenie na viacerých úrovniach

Pripraviť viacero jedál naraz už nebude problémom. Kombinácia MultiFlow 360˚a HomeMade tvaru rúry u niektorých rúr Gorenje vám pomôže dosiahnuť dokonalý výsledok: pečenie na viacerých plechoch súčasne. Chute a vône jednotlivých pokrmov sa pritom nezmiešajú. Inteligentná distribúcia vzduchu zabezpečuje, že jedlo je rovnomerne upečené na každej jednej úrovni. Väčší objem rúry takisto zabezpečuje dokonalý prehľad. Čiastočne vysúvacie teleskopické lišty na 2 úrovniach zabezpečia jednoduchú manipuláciu s plechmi.

Jednoduché a pohodlné čistenie

Vďaka úplne novému povrchu u rúry Gorenje BOS747A33XG sa výrazne zlepšila funkcia AquaClean. AquaClean ponúka vynikajúcu pomoc pri čistení rúry. Všetko, čo je potrebné urobiť, je len naliať pol litra vody do pekáča a zapnúť rúru.

Dynamický ochladzovací systém DC+

Efektívny DynamiCooling+ systém účinne ochladzuje exteriér rúry a zároveň bráni poškodeniu spôsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečenia tepelný snímač začne ochladzovať vonkajší povrch rúry, kým teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je užitočný predovšetkým pre rúry s pyrolytickým čistením, ktoré prebieha pri extrémne vysokých teplotách. Systém DynamiCoolig pracuje pri zapnutej rúre. DC+ systém sa aktivuje až po vypnutí rúry.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3300 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 11

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Gorenje BOS747A33XG

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ivona

14. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon