Gorenje D16M

Cena:
179,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,58 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Odvlhčovač vzduchu Gorenje D16M v modernom dizajne kombinuje moderné, čisté línie so sofistikovanými funkciami vrátane intuitívneho ovládania s LED displejom, ktoré sa nachádza na vrchnej strane zariadenia. K dispozícii sú 3 režimy odvlhčovania, 3 nastaviteľné rýchlosti ventilátora a 24 hodinový časovač. Je vhodný pre miestnosti do veľkosti 44 m3 a dokáže odvlhčiť až 16 litrov vody za 24 hodín. Keď je nádrž plná, odvlhčovač sa automaticky vypne. Nechýba funkcia automatického odmrazovania, ochrana proti pretečeniu a automatický reštart. Kolieska a rukoväte umožňujú jednoduché prenášanie odvlhčovača.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Odvlhčovač vzduchu Concept OV2000 s ionizátorom a funkciou čistenia vzduchu zvládne skondenzovať 833 ml vody za deň. Vlhosť si môžete nastaviť od 30 - 80 %. Nádoba na kondenzovanú vodu má objem 5,5 litra, po jej naplnení sa odvlhčovač automaticky vypne. V prípade naplnenia zásobníka vody sa prístroj automaticky vypne. K dispozícii máte 4 prevádzkové režimy. Odvlhčovač je vhodný pre miestnosti s veľkosťou do 120 m2. Prietok vzduchu dosahuje 190 m3/h. Praktický časovač si môžeže nastaviť od 1 - 24 hodín prevádzky. Maximálna hlučnosť odvlhčovača Concept OV2000 dosahuje 45 dB.

Základné parametre

 • Model: OV2000
 • Ionizátor: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Gorenje D16M

 • Moderný dizajn
 • Vhodný pre miestnosti do 44 m3
 • Objem nádrže na vodu: 3 l
 • Odvlhčovací výkon: 16 L/24hod
 • Automatické vypnutie pri plnej nádrži
 • Časovač
 • Príkon: 430 W

Optimálna vlhkosť v domácnosti

Či už v lete alebo v zime sa v domácnosti vytvára vlhkosť, ktorú môžete efektívne odstrániť s odvlhčovačom vzduchu Gorenje D16M. Jednoducho ho môžete presúvať, ovládať a dostať vlhkosť vo vašej domácnosti pod kontrolu. Je tiež ideálnym pomocníkom do kúpelní alebo pre sušenie bielizne.

Jednoduché ovládanie

Prehľadný, intuitívny ovládací panel umožňuje ovládanie, ktoré hravo zvládne každý. Vybrať si môžete 1 z 3 režimov: SmartDry, nepretržité odvlhčovanie alebo SmartDehumidifying. Nastaviť si môžete tiež časovač a to až na 24 hodín. V ponuke sú ďalej 3 rýchlostí ventilátora. Pomocou tlačidiel si môžete regulovať úroveň vlhkosti medzi 35% a 85% relatívnej vlhkosti. Všetky nastavenia vidíte na prehľadnom LED displeji. 

Ľahko prenosný a extra tichý

Vďaka 4 praktickým kolieskam a rukovätiam na oboch stranách nebude žiadny problém presúvať odvlhčovač tam, kde bude potrebný. Výnimočne tichá prevádzka umožňuje umiestnenie odvlhčovača aj do spálne bez toho, aby vás počas spánku rušil.  

Sušenie bielizne v krátkom čase

Vedeli ste, že odvlhčovač vduchu môžete použiť aj na sušenie prádla? Jednoducho ho umiestnite do miestnosti, kde máte mokré oblečenie, vyberte funkciu SmartDry a vysokorýchlostný ventilátor vaše oblečenie vysuší v mimoriadne krátkej dobe. Výsledkom bude príjemne mäkká bielizeň. Výkon je nastavený na aktuálnu vlhkosť a teplotu v miestnosti. Maximálny prevádzkový čas pre túto funkciu je 10 hodín.

Šikovné funkcie

Odvlhčovač je vybavený hneď niekoľkými funkciami, ktoré robia jeho používanie komfortnejším.

 • Funkcia automatického vypnutia - pri naplnení nádoby s objemom 3 litre sa odvlhčovač automaticky vypne a na displeji sa zobrazí kód "P2".
 • Okrem toho existuje priame hadicové pripojenie, ktoré vám umožní presmerovať kondenzovanú vodu priamo do odtoku, takže nemusíte vyprázdňovať nádobu. 
 • Automatické odmrazovanie zabraňuje zamrznutiu výparníka a umožňuje odvlhčovanie pri nízkych vonkajších teplotách.
 • Automatický reštart je vynikajúcou funkciou v prípade výpadku napájania - po obnovení napájania sa odvlhčovač automaticky vráti do predchádzajúceho prevádzkového režimu.
 • Inteligentný odvlhčovač tiež automaticky detekuje únik chladiva a vypne zariadenie.

 

Pripojené súbory

GORENJE D16M [*.PDF, 3.31 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Model: D16M OptiAir
Ionizátor: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje
Model: D16M OptiAir
Vhodné pre miestnosti do: 44 m3
Objem nádrže: 3 L
Pracovný rozsah vlhkosti: 85%
Odvlhčovací výkon: 16 L/24hod

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 35 cm
Hmotnosť: 14000 g
Výška: 51 cm
Hĺbka: 24,5 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Vlhkomer: Áno
Ionizátor: Nie
Auto. vypnutie pri plnej nádrž: Áno

Energetické údaje

Príkon: 430 W

Ostatné

Kód produktu: 734859

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore