Gorenje DNE83/GN


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 8 kg bielizne, Účinnosť sušenia A, Odložený štart, Vstavaný displej, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, potrebné dokúpiť príslušenstvo, Maximálna hĺbka: 62,5 cm. Viac info


Cena 416,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,34 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom Gorenje DNE83/GN so šírkou 60 cm v bielej farbe v energetickej triede A+++ vysuší 8 kg bielizne. Vybavená bubnom WaveActive, 16 programami, detskou poistkou a zámkom, funkciou odložený štart, funkciou Anticrease a TwinAir.

 

 

 

Koniec nadmernej vlhkosti

Kondenzačná sušička bielizne Gorenje DNE83/GNCZ pri každom sušiacom cykle skondenzuje neuveriteľných 90 % vlhkosti z oblečenia. Tak zaisťuje úplné vysušenie bielizne a odstraňuje akékoľvek problémy nadmernej vlhkosti v domácnosti.

Tepelné čerpadlo

Sušičky s tepelným čerpadlom sa vyznačujú vysokou energetickou účinnosťou, ktorá výrazne šetrí energiu a bielizeň suší oveľa šetrnejšie ako bežné sušičky. Teplota v sušičke s tepelným čerpadlom dosahuje približne 50 ° C, čo umožňuje vysušiť takmer všetky odevy a zároveň zabraňuje ich nadmernému vysušeniu a zrazeniu.

Jemné záobchádzanie

Unikátny vlnovitý typ bubna zjemňuje vlákna na zaistenie najjemnejšieho zaobchádzania s bielizňou všetkých druhov. Budete tak mať ideálne vysušené oblečenie s minimálnym pokrčením.

Invertorový motor PowerDrive

Tento tichý, ale veľmi účinný motor je navrhnutý tak, aby zaistil dlhoročnú životnosť Vašej práčky, šetriac Vám energiu pri každom cykle.

Odložený štart

Naprogramujte začiatok procesu sušenia a nechajte sušičku pracovať. Oblečenie sa suší na vopred nastavenú úroveň a je pripravené na žehlenie alebo uloženie do skrine.

TwinAir

Dokonca aj najväčšie kusy bielizne budú hneď po vybratí zo sušičky mäkké, rovnomerne vysušené a menej pokrčené vďaka tomuto patentovanému obojsmernému systému fúkania vzduchu. Zauzlované prestieradlá či iná posteľná bielizeň je odteraz minulosťou.

AirRefresh

Špeciálny program na osvieženie vášho oblečenia pomáha odstrániť nepríjemné pachy, vôňu jedla či cigariet. Vaše oblečenie bude pripravené na nosenie a takmer také svieže ako čerstvo oprané len za 30 minút.

Posteľná bielizeň

Sušenie väčších prestieradiel alebo inej posteľnej bielizne v sušičke môže skončiť tým, že v sušičke nájdete veľký zamotaný kus. Program pre posteľnú bielizeň so starostlivo navrhnutým algoritmom a otáčaním bubna oboma smermi predchádza zamotaniu a zaisťuje vynikajúce výsledky sušenia.

AutoDrain

Kondenzačnú sušičku s hadicou AutoDrain je možné napojiť na váš vodovodný systém, čím si ušetríte starosti s manuálnym vyprázdňovaním kondenzačnej nádoby.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 62.5 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 62.5 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Gorenje DNE83/GN

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Jan

31. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Jednoduche ovladanie som spokojny