Gorenje EC5111WG

Šírka: 50 cm, Vstavaný displej: Nie, Časovač: Nie, Trieda energ.účinnosti: A, Počet programov: 4, Dizajn skrine: voľnestojací, Systém ovládania: otočné, Typ varnej dosky: Sklokeramická, Celk.vnútor.kapacita rúry: 68 L, Gril: Nie, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Sklokeramické, Počet el.varných zón: 4, Umiestnenie ovládania: predné, Typ rúry: Elektrický,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elektrický sporák Gorenje EC5111WG v bielom prevedení je zaradený do energetickej triedy A. Sklokeramická varná platňa má 4 HiLight varné zóny s rôznym priemerom a výkonom. Varné zóny sú vybavené indikátorom zvyškového tepla. Využiteľný objem rúry dosahuje 68 l. Dvierka rúry disponujú dvojitým sklom a 1 reflexnou vrstvou. HomeMade tvar rúry je vytvorený podľa tradičnej pece na drevo. Ponúka 4 druhy ohrevu, vrátane čistiaceho programu AquaClean a osvetlenie. Sporák Gorenje EC5111WG je ovládaný pomocou ergonomických otočných kombíkov.

 

 

 

Sporák pre nenáročných

Elektrický voľne stojaci sporák Gorenje EC5111WG v bielom prevedení určite splní očakávania nenáročných gazdieniek. Ovládanie je pomocou šiestich otočných ergonomických gombíkov. Tie sú umiestnené v prednej časti a ich hlavnou prednosťou je ich intuitívne rozmiestnenie, takže automaticky siahnete po tom správnom ovládači. Sporák je vybavený praktickým úložným priestorom v spodnej časti. Môžete v ňom uskladňovať plechy alebo iný kuchynský riad, ktorý budete mať v prípade potreby vždy nablízku. Je zaradený do energetickej triedy A. Chladné dvierka rúry sú vybavené 2 sklami a 1 reflexnou vrstvou.

AquaClean

Vďaka novej povrchovej úprave u všetkých rúr Gorenje sa zreteľne zlepšila funkcia AquaClean. Táto funkcia ponúka dokonalú pomoc pri čistení rúry. Jediné, čo musíte urobiť, je naliať 0,5 l vody do pekáča a zapnúť funkciu AquaClean na 30 minút. Viditeľné výsledky na celom vnútornom povrchu rúry ako aj na plechoch a pekáčoch vás určite príjemne prekvapia. Zapečené škvrny a mastnota sa pomocou pary zmäkčia, a stačí ich už len jednoducho zotrieť handričkou.

 

Viac priestoru pre viac voľnosti pri pečení

Nové rúry Gorenje sú vybavené pokrokovou technológiou, pre vytvorenie väčšieho objemu rúry. Optimalizované prúdenie vzduchu cirkuluje vo vnútry v ešte väčšom objeme a úplne slobodne. Zvýšený objem rúry 68 l umožňuje pečenie väčšieho množstva jedla naraz.

HomeMade tvar rúry

Rúry gorenje sú charakteristické svojim okrúhlym tvarom, ktorý je inšpirovaný tradičnými pecami na drevo. Umožňujú voľný pohyb horúceho vzduchu. Jedlo sa tak pečie rovnomerne zo všetkých strán vďaka čomu dosiahnete dokonalé výsledky pečenia - vnútri šťavnaté a zvonku chrumkavé.

Vlastnosti

Varná zóna je sklokeramická, ovládaná otočnými gombíkmi a je vybavená 4 varnými zónami HiLight s ukazovateľom zbytkovej teploty

  • Vľavo vpredu: Ø 18 cm, 1.7 kW,
  • Vpravo vpredu: Ø 14.5 cm, 1.2 kW,
  • Vľavo vzadu: Ø 14.5 cm, 1.2 kW,
  • Vpravo vzadu: Ø 18 cm, 1.7 kW.

Rúra sporáku je elektrická, ponúka 4 možností ohrevu, vrátane funkcie AquaClean pre jednoduché čistenie. Rúra je vybavená klasickými vodiacimi prelisovými roštami, 1 hlbokým smaltovaným plechom a roštom. Celkový objem rúry je 68 l. Dvierka sú vybavené dvojitým sklom a 1 reflexnou vrstvou. Spodná časť rúry poskytuje praktický úložný priestor pre vaše plechy alebo iné kuchynské potreby. Sporák je dodávaný v šírke 50 cm.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 50 cm
Vstavaný displej Nie
Časovač Nie
Trieda energ.účinnosti A
Počet programov 4
Dizajn skrine voľnestojací
Systém ovládania otočné
Typ varnej dosky Sklokeramická
Celk.vnútor.kapacita rúry 68 L
Gril Nie
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umiestnenie ovládania predné
Typ rúry Elektrický

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje EC5111WG

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené