Gorenje EC5355XPA


Šírka: 50 cm, Vstavaný displej: Áno, Časovač: Áno, Trieda energ.účinnosti: A, Počet programov: 11, Dizajn skrine: voľnestojací, Systém ovládania: dotykom, Typ varnej dosky: Sklokeramická, Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L, Gril: Áno, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Sklokeramické, Počet el.varných zón: 4, Umiestnenie ovládania: horné, Typ rúry: Elektrický,


Cena 499,00 €

9,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elektrický sklokeramický sporák Gorenje EC5355XPA v nerezovej farbe so sklokeramickou varnou zónou. Sporák je vybavený 4 varnými zónami HiLight s indikátorom zvyškového tepla (1 FishZone) a multifunkčnou rúrou v objeme 70 l. Varné zóny a rúra sú ovládané zatláčacími gombíkmi, programovacie hodiny IconLed uprostred sú ovládané dotykovo. Rúra disponuje funkciami horného a dolného ohrevu, infra grilom, ohrevom s výhrevným telesom ventilátora, rozmrazovania, ohrievania tanierov, osvetlením a inými, nechýba program pre čistenie AquaClean. Rúra umožňuje pečenie na viacerých plechoch súčasne. Chladné dvierka rúry disponujú 3 sklami a 1 reflexnou vrstvou s tlmeným zatváraním GentleClose. Štandardnou výbavou sporáka Gorenje EC5355XPA sú klasické vodiace rošty s 2 čiastočne výsuvnými teleskopickými lištami, 1 plytký smaltovaný plech 1 hlboký smaltovaný plech, rošt a katalytický kryt ventilátora. Šírka 50 cm

 

 

Praktický a účelný

Elektrikcý  voľne stojaci sporák Gorenje EC5355XPA v nerezovom prevedení. Ovládanie je pomocou šiestich zatláčacích gombíkov. Tie sú umiestnené v prednej časti a ich hlavnou prednosťou je ich intuitívne rozmiestnenie, takže automaticky siahnete po tom správnom ovládači. Sporák je zaradený do energetickej triedy A. Dvierka rúry sú vybavené 3 sklami a 1 reflexnou vrstvou a veľmi ľahkým a tichým zatváraním GentleClose. Len jemný dotyk stačí a dvierka sa hladko, bezhlučne zatvoria.

SilverMatte – kvalitný materiál

Pre varenie či pečenie je veľmi dôležitá aj kvalita materiálu. SilverMatte je vysoko odolný a pevný materiál, ktorý znesie extrémne zaťaženie či teplo. Bez mikropórov sú povrchy rúr a plechov vysoko odolné voči teplotám, mikrovlnám a pare. Trojnásobný náter interiéru podporuje tepelnú odolnosť a výbornú izoláciu. Vďaka tomu ostane interiér vstavanej multifunkčnej rúry vždy čistý a sterilný.

AquaClean

Vďaka novej povrchovej úprave u všetkých rúr Gorenje sa zreteľne zlepšila funkcia AquaClean. Táto funkcia ponúka dokonalú pomoc pri čistení rúry. Jediné, čo musíte urobiť, je naliať 0,5 l vody do pekáča a zapnúť funkciu AquaClean na 30 minút. Viditeľné výsledky na celom vnútornom povrchu rúry ako aj na plechoch a pekáčoch vás určite príjemne prekvapia. Zapečené škvrny a mastnota sa pomocou pary zmäkčia, a stačí ich už len jednoducho zotrieť handričkou.

Viac priestoru pre viac voľnosti pri pečení

Nové rúry Gorenje sú vybavené pokrokovou technológiou, pre vytvorenie väčšieho objemu rúry. Optimalizované prúdenie vzduchu cirkuluje vo vnútry v ešte väčšom objeme a úplne slobodne. Zvýšený objem rúry 70 l umožňuje pečenie aj na viacerých plechoch súčasne.

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy poskytujú perfektný pohľad na priebeh vášho pečenia na všetkých úrovniach, bezpečné manipulovanie s plechmi a jednoduché čistenie. Jednoducho ich vytiahnete von, aby ste kedykoľvek bezpečne skontrolovali vaše jedlo, a po skončení ich ľahko vyčistíte. Vedenie plechov v rúre je drážkové s plne výsuvnou teleskopickou lištou na 2 úrovniach.

Vlastnosti

Varná zóna je sklokeramická, ovládaná otočnými gombíkmi a je vybavená 4 varnými zónami HiLight s ukazovateľom zbytkovej teploty

  • Vľavo vpredu: Dvojitá HiLight varná zóna ø 18/12 cm, 0.7/1.7 kW,
  • Vpravo vpredu: HiLight varná zóna ø 14.5 cm, 1.2 kW,
  • Vľavo vzadu: HiLight varná zóna ø 14.5 cm, 1.2 kW,
  • Vpravo vzadu: Ø 14×25 cm, 1.1/2 kW

HiLight varné zóny majú rozšírené zóny nazvané FishZone. Po zapnutí sa bežné okrúhle varné zóny zmenia na väčší a oválny povrch, ktorý je obzvlášť vhodný pre širšie nádoby. Multifunkčná rúra sporáku je elektrická, ponúka viacero možností ohrevu. Disponuje aj funkciou AquaClean pre jednoduché čistenie. Rúra je vybavená klasickými vodiacimi roštami s 2 čiastočne výsuvnými teleskopickými lištami, 1 plytkým smaltovaným plechom, 1 hlbokým smaltovaným plechom, roštom a katalytickým krytom ventilátora. Celkový objem rúry je 70 l. Dvierka sú vybavené trojitým sklom a 1  reflexnou vrstvou a jemným zatváraním GentleClose. Sporák je dodávaný v šírke 50 cm.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 50 cm
Vstavaný displej Áno
Časovač Áno
Trieda energ.účinnosti A
Počet programov 11
Dizajn skrine voľnestojací
Systém ovládania dotykom
Typ varnej dosky Sklokeramická
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umiestnenie ovládania horné
Typ rúry Elektrický

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje EC5355XPA

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené