Gorenje F6152AW

  • Výpredaj - 38 %
  • Doprava zadarmo

Výška: 145 cm, Celkový čistý objem: 206 L, Mraziaci výkon: 20 kg/24h,


Cena 299,00 €

Zľava 38 % z pôvodnej ceny: 479,00 € Zobraziť nápoveď

5,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Skriňová mranička Gorenje F6152AW v bielej farbe je zaradená do energetickej triedy A++. Jej objem pre skladovanie mrazených potravín dosahuje 206 l. Mraziaca kapacita je 20 kg/24 hod. a akumulačná doba 21 hodín. Vnútorné vybavenie tvorí 5 priehľadných plastových zásuviek. Maximálna hlučnosť je 40 dB. Disponuje mechanickým ovládaním a reguláciou teploty.

 

 

Úsporná energetická trieda A++

Ak chcete ušetriť pri skladovaní a mrazení potravín, tak skriňová mraznička Gorenje F6152AW je ideálnym riešením. Je zaradená do úspornej energetickej triedy A++, ktorá vám pomôže šetriť nielen peňaženku, ale navyše i životné prostredie. Všetky jej funkcie sú prispôsobené tak, aby zužitkovali len skutočne potrebné množstvo energie bez jej zbytočného plytvania. Odmrazovanie sa realizuje manuálne.

Veľký objem

Táto skriňová mraznička poskytuje dostatočne veľký priestor pre množstvo surovín, ktoré potrebuje zmraziť, Jej využiteľný objem je až 206 litrov, čo je zárukou dostatočného miesta pre každú skladovanú surovinu. Jej maximálna hlučnosť dosahuje iba 40 dB, takže vás zaručene nebude rušiť nadmerným hlukom.

Vlastnosti

Mraziaci výkon tejto šikovnej mrazničky dokáže za 24 hodín zmraziť až 20 kg surovín, čo je skutočne veľkým plusom výrobku. Táto dokonalá mraznička však vyniká nielen výkonom, ale i mimoriadnou spoľahlivosťou a starostlivosťou. Pri poruche či výpadku elektrického prúdu totiž dokáže udržať suroviny v chlade až 21 hodín. Tak budete mať záruku, že sa im nič nestane ani pri neželanej situácii. Termostat je ovládaný elektronicky prostredníctvom displeja umiesteneného za dvierkami. Dvere mrazničky sú z originál nerezu s úpravou proti otlačkom prstov. Vnútorné vybavenie disponuje 5 zásuvkami, 1 priestorom s dvierkami a miskou na ľad.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 145 cm
Celkový čistý objem 206 L
Mraziaci výkon 20 kg/24h

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje F6152AW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené