Gorenje FIU6092AW

Zľava 7 %
Doprava zadarmo

Celkový čistý objem: 86 L, Mraziaci výkon: 9 kg/24h, Počet zásuviek: 3, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 419,00 €

Zľava 7% z pôvodnej ceny: 449,00 € Zobraziť nápoveď

8,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná mraznička Gorenje FIU6092AW má elektronické ovládanie umiestnené v spodnej časti. Celkový využiteľný objem dosahuje 86 litrov. Mraziaca kapacita je 9 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 17 hodín. Vnútorné vybavenie tvoria 2 skladovacie zásuvky a 1 zásuvka pre mrazenie. Mraznička Gorenje FIU6092AW disponuje aj signalizáciou prehriatia a prepínačom rýchleho mrazenia. Maximálna hlučnosť dosahuje 38 dB.

Kompaktná mraznička

S objemom 86 litrov je mraznička užitočným pomocníkom do mnohých domácností. Mraznička Gorenje FIU6092AW má kompaktné rozmery a jednoducho ju môžete zabudovať pod pracovnú dosku kuchynskej linky. Vďaka tomu spotrebuje iba minimálne množstvo elektrickej energie, je úsporná a šetrná tak k prírode aj k vašim financiám. Mraziaca kapacita tohto spotrebiča je 9 kg za jeden deň. V prípade výpadku elektrickej energie dokáže udržať chlad ďalších 17 hodín, takže znehodnotenia potravín sa obávať nemusíte. 

Technológia Rýchleho mrazenia

Táto mraznička sa môže pochváliť unikátnou technológiou rýchleho mrazenia, ktorá zabezpečí rýchle zmrazenie čerstvo vložených potravín. Tak sa nezníži výkon chladničky a vaše potraviny budú v maximálnom bezpečí. Mraznička zmrazí potraviny pri -24 ° C, aby sa zachovala väčšina minerálnych látok v potravinách.

Vnútorné vybavenie

Interiér vstavanej mrazničky s kompaktnými rozmermi ponúka efektívne využiteľné miesto pre ukladanie vašich mrazených potravín. K dispozícii máte 3 plastové skladovacie zásuvky, z čoho jedna je využiteľná pre rýchle zmrazovanie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový čistý objem 86 L
Mraziaci výkon 9 kg/24h
Počet zásuviek 3
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje FIU6092AW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené