Gorenje FN4171CW


Výška: 169.1 cm, Celkový čistý objem: 194 L, Mraziaci výkon: 15 kg/24h, Trieda energetickej účinnosti 2021: F Viac info


Cena 439,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Skriňová mraznička Gorenje FN4171CW v bielom prevedení a s objemom 194 litrov bezpečne uskladní množstvo mrazených potravín. Odmrazovanie je realizované automaticky vďaka NoFrost. Pomocou elektronického ovládania, umiestneného za dverami je možné nastaviť požadovanú teplotu. Výbavu tvorí 5 priehľadných plastových zásuviek a nádoba na ľad. Mraznička Gorenje FN4171CW má zameniteľné otváranie dvierok, nastaviteľné nožičky a 2 kolieska pre ľahšiu manipuláciu. Mraziaca kapacita dosahuje 15 kg/24 hod. a maximálna akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 11 hodín.

Veľký objem

Táto skriňová mraznička poskytuje dostatočne veľký priestor pre množstvo surovín, ktoré potrebuje zmraziť, Jej celkový využiteľný objem je 194litrov, čo je zárukou dostatočného miesta pre každú skladovanú surovinu. V nádobe na ľad si jednoducho vyrobíte ľadové kocky do obľúbených chladených nápojov. Jej maximálna hlučnosť dosahuje iba 41 dB, takže vás zaručene nebude rušiť nadmerným hlukom.

Vlastnosti

Mraziaci výkon tejto šikovnej mrazničky dokáže za 24 hodín zmraziť až 15 kg surovín, čo je skutočne veľkým plusom výrobku. V prípade výpadku elektrické prúdu uchová vaše potraviny čerstvé až 11 hodín. Táto dokonalá mraznička však vyniká nielen výkonom, ale i mimoriadnou spoľahlivosťou a starostlivosťou. Ovládanie je elektronické, umiestnené vo vnútri za dverami. Vnútorné vybavenie disponuje 5 plastovými zásuvkami, sú odolné a ich používanie je veľmi jednoduché. Pre jednoduché otváranie je k dispozícii praktická rukoväť

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 169.1 cm
Celkový čistý objem 194 L
Mraziaci výkon 15 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje FN4171CW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené