Gorenje FNI5182A1


Vstavaná mraznička, Energetická trieda F, Objem: 212 l, Ročná spot. energie: 295 kWh, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Mraziaci výkon: 10 kg/24h, Akumulačná doba: 12 h, Rýchle zmrazenie: Áno", NoFrost:, Počet zásuviek: 8, Šírka: 55,5 cm, Výška: 177,2 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 759,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 839,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná mraznička Gorenje FNI5182A1 má funkcie dostupné pomocou elektronického ovládania, ktoré sa nachádza za dvierkami. Systém noFrost zabraňuje tvorbe námrazy a ľadu na vnútorných stenách a potravinách. Jej celkový využiteľný objem je 212 litrov. Mraziaca kapacita tohto spotrebiča je 10 kg za jeden deň. Vnúti mrazničky sa nachádza mimoriadny priestor, rozčlenený do 7 priestranných zásuviek a 1 výklopného priestoru.

Gorenje FNI5182A1

S objemom 212 litrov je mraznička užitočným pomocníkom do mnohých domácností. Mraziaca kapacita tohto spotrebiča je 10 kg za jeden deň. V prípade výpadku elektrickej energie dokáže udržať chlad ďalších 12 hodín, takže znehodnotenia potravín sa obávať nemusíte. 

XXL SpaceBox

Táto zásuvka XXL SpaceBox s objemom 38 l v mraziacej časti je najväčší v spotrebiči a je ideálny pre uskladnenie veľkých potravín, ako sú moriak, zabíjačkové výrobky, alebo dokonca koláče.

Technológia NoFrost

Moderná NoFrost technológia zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a eliminuje tak vlhkosť v mrazničke. Chráni tak suroviny pred tvorbou ľadových krištáľov a vnútorný plášť spotrebiča pr

Unikátna technológia FastFreeze

Táto mraznička Gorenje FNI5182A1 sa môže pochváliť unikátnou technológiou FastFreeze, ktorá zabezpečí rýchle zmrazenie čerstvo vložených potravín. Tak sa nezníži výkon chladničky a vaše potraviny budú v maximálnom bezpečí. Mraznička zmrazí potraviny pri -24°C, aby sa zachovala väčšina minerálnych látok v potravinách. Po približne 2 dňoch sa funkcia automaticky vypne a teplota v mrazničke sa vráti k pôvodnému nastaveniu. A v prípade, že zabudnete, inteligentné senzory v pravý čas skontrolujú, či nie je funkcia zapnutá.

Jednoduchšie otváranie a zatváranie dverí

Masívne nožové pánty umožňujú otvorenie dverí do uhla 115°. To poskytuje lepší vnútorný prehľad, a vkladanie a vyberanie potravín je pohodlnejšie.

LED osvetlenie

LED osvetlenie v chladničke (stropné) poskytuje vynikajúce a vysoko efektívne osvetlenie. Životnosť osvetlenia je tridsaťkrát dlhšia, než u konvenčných žiaroviek, čo šetrí až desaťkrát toľko energie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový čistý objem 212 L
Mraziaci výkon 10 kg/24h
Počet zásuviek 8
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Gorenje FNI5182A1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Barbora

8. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Som veľmi spokojná s produktom