Gorenje G642ABX


Šírka: 60 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Kov-Plyn, Materiál mriežok: Liatina, Elektrické zapaľovanie: Áno, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 2, Veľký horák (počet): 1,


Cena 138,00 €

Zľava 7 % z pôvodnej ceny: 149,00 € Zobraziť nápoveď

2,76 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska Gorenje G642ABX v nerezovom prevedení má 4 horáky s bezpečnostnými poistkami plameňa. Horáky sú chránené dvomi liatinovými ochrannými mriežkami ProGrids. K dispozícii má 2 štandardné horáky, jeden malý horák a jeden veľký Wok horák. Horáky sú od seba dostatočne vzdialené pre stabilnejšie umiestnenie hrcov a panvíc. Ovládanie je umiestnené vpredu na pravej strane pomocou 4 ergonomických gombíkov so vstavaným elektronickým časovým spínačom a zapaľovaním jednou rukou. Šírka plynovej dosky je 60 cm.

Poistka plameňa

Plynová varná doska Gorenje G642ABX ponúka jednoduchú prípravu rôznych druhov jedál. Prispôsobené má štyri plynové horáky, ktoré sú vybavené poistkou plameňa. Táto poistka zabezpečuje automatické zastavenie plynu, ktorý sa privádza do horákov, v prípade náhodného vyhasnutia plameňa. Vďaka tomu budete mať zabezpečenú maximálnu bezpečnosť počas varenia ako aj náhodného zhasnutia plameňa horákov. Nemusíte sa tak obávať ani náhodného úniku plynu.

Varné zóny 

  • Ø vľavo vpredu (mm): 98,5 s výkonom 3000 W

  • Ø pravá predná (mm): 53,7 s výkonom 1050 W

  • Ø ľavá zadná (mm): 73,5 s výkonom 1800 W

  • Ø pravá zadná (mm): 73,5 s výkonom 1800 W

Jednoduché ovládanie

Ovládanie plynovej varnej dosky je veľmi jednoduché a pohodlné a realizuje sa prostredníctvom prispôsobených 4 otočných gombíkov s elektrickým zapaľovaním s možnosťou ovládania jednou rukou. Tie si môžete nastaviť jednoduchým otočením na intenzitu plameňa, akú práve vaše jedlo potrebuje. Ovládací panel s otočnými gombíkmi sa nachádza na prednej pravej strane.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Kov-Plyn
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje G642ABX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené