Gorenje GI62040X

  • Zľava 17 %
  • Doprava zadarmo

Šírka: 59.6 cm, Maximálna hlučnosť: 47 dB, Počet súprav riadu: 13, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 299,00 €

Zľava 17 % z pôvodnej ceny: 359,00 € Zobraziť nápoveď

5,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Gorenje GI62040X na jedno naplnenie umyje až 13 súprav riadu. Ovládaná je spredu pomocou ovládacieho panela s tlačidlami. K dispozícii má 5 umývacích programov: rýchly program, intenzívne umývanie, namáčanie, denné umývanie, Eco program. Ponúka tiež odložený štart o 3/8/9 hodín. Vnútornú výbavu umývačky Gorenje GI62040X tvoria 2 koše. Pre bezpečnosť je umývačka riadu vybavená ovchranou proti pretečeniu Total AquaStop. Šírka 59,6 cm.

Plne integrovaná umývačka riadu

Plne zabudovateľnú umývačku riadu Gorenje GI62040X si obľúbite vďaka jej účinnej, úspornej, no zároveň aj tichej prevádzke. So šírkou 59,6 cm a veľkým vnútorným priestorom sa táto umývačka postará o všetok riad z niekoľkochodového obeda či večere naraz. Používanie umývačky je ešte jednoduchšie vďaka pohodlnému ovládaniu zhora. Na jeden umývací cyklus dokáže umyť až 13 obedových súprav riadu v dvoch košoch. Oceníte aj informatívny displej, ktorý informuje o zostávajúcom čase a vizuálny indikátor konca umývania na ovládacom paneli. 

  • Programy: Rýchly program, Intenzívne umývanie, Namáčanie, Denné umývanie, ECO program
  • Ochrana proti pretečeniu: Total AquaStop ochrana proti pretečeniu

Total AquaStop - ochranný systém proti vytopeniu

Vďaka bezpečnostnej funkciI AquaStop môže byť umývačka bezpečne ponechaná v prevádzke v noci aj počas vašej neprítomnosti. V prípade úniku vody alebo vytečeniu funkcia AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo súčasne odčerpá zvyškovú vodu preč zo spodku umývačky. Funkcia AquaStop zostáva plne funkčná po celú dobu životnosti umývačky.

Samočistiaci filter

Praktická umývačka riadu Gorenje sa môže pochváliť účinným filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. Vždy bude pripravený na ďalší umývací cyklus, v ktorom zaistí perfektné výsledky a žiarivo čistý riad.

Perfect Drying 

Umývačka značky Gorenje obdržala do svojej výbavy praktickú funkciu Perfect Drying. Tá sa postará o dokonalé vysušenie riadu, a to tak že z posledného horúceho plákania využíva teplo. Zostavajúca para kondenzuje vo vnútri umývačky, steká na dno a odparí sa. Výsledkom je spoľahlivo vysušený, čistý riad. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.6 cm
Maximálna hlučnosť 47 dB
Počet súprav riadu 13
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje GI62040X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené