Gorenje GKTW642SYW


Plynová varná doska, Počet horákov: 4, Materiál mriežok: Liatina, Poistka horákov, Elektrické zapaľovanie, Výška: 13,6 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 348,99 €

Zľava 8 % z predchádzajúcej ceny: 379,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska z tvrdeného skla Gorenje GKTW642SYW v bielej farbe so šírkou 60 cm je vybavená 4 horákmi s liatinovou mriežkou. Na varenie využijete 2 štandardné horáky, jeden malý horák a veľký Wok horák. Ovládanie je umiestnené vpredu na pravej strane pomocou 4 ergonomických gombíkov so vstavaným elektronickým časovým spínačom a zapaľovaním jednou rukou.

Gorenje GKTW642SYW

Varná doska Gorenje GKTW642SYW v bielom prevedení ponúka viac priestoru pre vaše hrnce a panvice sa hodí do všetkých kuchýň, či už malých alebo veľkých, starých alebo nových. Práve vďaka tomu nezameniteľnému dizajnovému prevedeniu dodá vašej kuchyni kúsok jedinečnosti, po ktorej ste tak dlho túžili. Plynová varná doska disponuje veľmi jednoduchým ovládaním. Ovládanie je umiestnené vpredu na pravej strane pomocou 4 ergonomických gombíkov so vstavaným elektronickým časovým spínačom a zapaľovaním jednou rukou.

Pohodlie a bezpečie počas varenia

Plynová varná doska disponuje praktickými liatinovými varnými mriežkami, ktoré zvýšia bezpečnosť, pohodlie a účinnosť pri varení. Taktiež aj plynové horáky sú vybavené poistkou pre prípad zhasnutia plameňa. Ak dôjde k náhodnému alebo neúmyselnému zhasnutiu, prívod plynu sa automaticky odpojí, a tým sa zabráni vypúšťaniu plynu do miestnosti. Konečne varná doska, ktorá myslí na vašu bezpečnosť.

Časovač

Ergonomicky navrhnutý gombík so zabudovaným elektronickým časovačom umožňuje nastavenie času varenia (až 99 minút). Po uplynutí nastaveného času sa plynový horák automaticky vypne, čo bude signalizované aj akustickým signálom.

Wok horák

Wok horák so špeciálnym tvarom plynovej korunky smeruje plameň priamo na wok a umožňuje ešte výkonnejšie varenie. Ázijská kuchyňa, zelenina a ďalšie jedlá nikdy neboli také chrumkavé a chutné, napriek tomu sa to podarilo rýchlo.

Varné zóny

Varná doska má k dispozícii 4 samostatné plynové horáky rôzneho výkonu ( 1x Wok horák, 1x horák pomocný, 2x štandardný horák ). Všetky sú vybavené bezpečnostnou poisktou proti úniku plynu. Integrované elektrické zapaľovanie v ovládacích gombíkoch vám uľahčí prácu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramika-Plyn
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1
Extra veľký wok horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje GKTW642SYW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami