Gorenje GS52040S

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Maximálna hlučnosť: 47 dB, Počet programov: 5, Počet súprav riadu: 9, Trieda energetickej účinnosti 2021: E. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Umývačka riadu Gorenje GS52040S v nerezovom prevedení a so šírkou 45 cm. Zmestí sa do nej 9 súprav riadu. Menu ponúka 5 programov: Rýchly program, Intenzívne umývanie, Namáčanie, Univerzálny, ECO program. Vybavená Aquasenzorom, odloženým štartom, indikátorom zostávajúceho času. Má aj Total AquaStop ochranu proti pretečeniu. Riad uložíe do 2 košov. Pri umývaní dosahuje hlučnosť 47 dB.

Umývačka riadu

Umývačku riadu Gorenje GS52040S si obľúbite vďaka jej účinnej, úspornej, no zároveň aj tichej prevádzke. So šírkou 45 cm a veľkým vnútorným priestorom sa táto umývačka postará o všetok riad z niekoľkochodového obeda či večere naraz. Používanie umývačky je ešte jednoduchšie vďaka pohodlnému ovládaniu zhora. Na jeden umývací cyklus dokáže umyť až 9 obedových súprav riadu v dvoch košoch. Oceníte aj informatívny displej, ktorý informuje o zostávajúcom čase a vizuálny indikátor konca umývania na ovládacom paneli. 

  • Programy: Rýchly program, Intenzívne umývanie, Namáčanie, Univerzálny, ECO program
  • Ochrana proti pretečeniu: Total AquaStop ochrana proti pretečeniu

Funkcia 3 v 1

Po jednoduchej aktivácii funkcie 3 v 1 bude vaša umývačka automaticky zisťovať, aký typ umývacieho prípravku používate. Ak používate tablety 3 v 1, umývačka prispôsobí cyklus umývania a nedávkuje leštidlo. Ak používate práškový alebo gélový umývací prípravok, dôjde k uvoľneniu leštidla, aby sa umožnilo dosiahnutie dokonalých výsledkov umývania a dokonalého lesku.

Perfect Drying 

Umývačka značky Gorenje obdržala do svojej výbavy praktickú funkciu Perfect Drying. Tá sa postará o dokonalé vysušenie riadu, a to tak že z posledného horúceho plákania využíva teplo. Zostavajúca para kondenzuje vo vnútri umývačky, steká na dno a odparí sa. Výsledkom je spoľahlivo vysušený, čistý riad. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 47 dB
Počet programov 5
Počet súprav riadu 9
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

1,0 / 5

1 recenzia Gorenje GS52040S

100% Kvalita
Vynikajúca

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené