Gorenje GS52040W

  • Zľava
  • Doprava zadarmo

Maximálna hlučnosť: 47 dB, Počet programov: 5, Počet súprav riadu: 9, Trieda energetickej účinnosti 2021: E,


Cena 289,00 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 319,00 € Zobraziť nápoveď

5,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Umývačka riadu Gorenje GS52040W v bielom prevedení a so šírkou 45 cm. Zmestí sa do nej 9 súprav riadu. Menu ponúka 5 programov: Rýchly program, Intenzívne umývanie, Namáčanie, Univerzálny, ECO program. Vybavená Aquasenzorom, odloženým štartom, indikátorom zostávajúceho času. Má aj Total AquaStop ochranu proti pretečeniu. Riad uložíe do 2 košov. Pri umývaní dosahuje hlučnosť 47 dB.

Plne integrovaná umývačka riadu

Plne zabudovateľnú umývačku riadu Gorenje GS52040W si obľúbite vďaka jej účinnej, úspornej, no zároveň aj tichej prevádzke. So šírkou 45 cm a veľkým vnútorným priestorom sa táto umývačka postará o všetok riad z niekoľkochodového obeda či večere naraz. Používanie umývačky je ešte jednoduchšie vďaka pohodlnému ovládaniu zhora. Na jeden umývací cyklus dokáže umyť až 9 obedových súprav riadu v dvoch košoch. Oceníte aj informatívny displej, ktorý informuje o zostávajúcom čase a vizuálny indikátor konca umývania na ovládacom paneli. 

  • Programy: Rýchly program, Intenzívne umývanie, Namáčanie, Univerzálny, ECO program
  • Ochrana proti pretečeniu: Total AquaStop ochrana proti pretečeniu

Funkcia 3 v 1

Po jednoduchej aktivácii funkcie 3 v 1 bude vaša umývačka automaticky zisťovať, aký typ umývacieho prípravku používate. Ak používate tablety 3 v 1, umývačka prispôsobí cyklus umývania a nedávkuje leštidlo. Ak používate práškový alebo gélový umývací prípravok, dôjde k uvoľneniu leštidla, aby sa umožnilo dosiahnutie dokonalých výsledkov umývania a dokonalého lesku.

Perfect Drying 

Umývačka značky Gorenje obdržala do svojej výbavy praktickú funkciu Perfect Drying. Tá sa postará o dokonalé vysušenie riadu, a to tak že z posledného horúceho plákania využíva teplo. Zostavajúca para kondenzuje vo vnútri umývačky, steká na dno a odparí sa. Výsledkom je spoľahlivo vysušený, čistý riad. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 47 dB
Počet programov 5
Počet súprav riadu 9
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje GS52040W

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené