Gorenje GS62040S

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Umývačka riadu, Energetická trieda E, Kapacita 13 súprav riadu, Spotreba energie: 93 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 47 dB, Spotreba vody 11 na umývací cyklus, Počet programov: 5, Výška: 84,5 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 67,5 cm. Viac info


Cena 359,99 €

Zľava 5 % z predchádzajúcej ceny: 379,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 36,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca umývačka riadu Gorenje GS62040S v nerezovom prevedení. Zmestí sa do nej až 13 súprav riadu. Možnosť výberu z 5 programov: rýchly program, intenzívne umývanie, namáčanie, denné umývanie, ECO program. Vybavená Aquasenzorom a 2 košmi. Na koniec umývacieho programu vás upozorní zvuková signalizácia. Samozrejmosťou je odložený štart o 3,6,9 hodín. Má aj ochranu Total AquaStop voči pretečeniu, Hlučnosť pri umývaní je 47 dB.

Praktický pomocník

Umývačku riadu Gorenje GS62040S si obľúbite vďaka jej účinnej, úspornej, no zároveň aj tichej prevádzke. Vďaka veľkému vnútornému priestoru vám poskytne dostatok miesta pre váš riad a ľahko tak zvládne umyť aj väčšie množstvo. Na jeden umývací cyklus umyje až 13 súprav riadu

Programy a funkcie

  • Programy: Rýchly program, Intenzívne umývanie, Namáčanie, Denné umývanie, ECO program

  • Senzory: Total AquaStop ochrana proti pretečeniu

Funkcia 3 v 1

Po jednoduchej aktivácii funkcie 3 v 1 bude vaša umývačka automaticky zisťovať, aký typ umývacieho prípravku používate. Ak používate tablety 3 v 1, umývačka prispôsobí cyklus umývania a nedávkuje leštidlo. Ak používate práškový alebo gélový umývací prípravok, dôjde k uvoľneniu leštidla, aby sa umožnilo dosiahnutie dokonalých výsledkov umývania a dokonalého lesku.

Perfect Drying 

Umývačka značky Gorenje obdržala do svojej výbavy praktickú funkciu Perfect Drying. Tá sa postará o dokonalé vysušenie riadu, a to tak že z posledného horúceho plákania využíva teplo. Zostavajúca para kondenzuje vo vnútri umývačky, steká na dno a odparí sa. Výsledkom je spoľahlivo vysušený, čistý riad. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 47 dB
Počet programov 5
Počet súprav riadu 13
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje GS62040S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené