Gorenje GS62040S

  • Zľava
  • Doprava zadarmo

Maximálna hlučnosť: 47 dB, Počet programov: 5, Počet súprav riadu: 13, Trieda energetickej účinnosti 2021: E,


Cena 329,00 €

Zľava 3 % z pôvodnej ceny: 339,00 € Zobraziť nápoveď

6,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca umývačka riadu Gorenje GS62040S v nerezovom prevedení. Zmestí sa do nej až 13 súprav riadu. Možnosť výberu z 5 programov: rýchly program, intenzívne umývanie, namáčanie, denné umývanie, ECO program. Vybavená Aquasenzorom a 2 košmi. Na koniec umývacieho programu vás upozorní zvuková signalizácia. Samozrejmosťou je odložený štart o 3,6,9 hodín. Má aj ochranu Total AquaStop voči pretečeniu, Hlučnosť pri umývaní je 47 dB.

Praktický pomocník

Umývačku riadu Gorenje GS62040S si obľúbite vďaka jej účinnej, úspornej, no zároveň aj tichej prevádzke. Vďaka veľkému vnútornému priestoru vám poskytne dostatok miesta pre váš riad a ľahko tak zvládne umyť aj väčšie množstvo. Na jeden umývací cyklus umyje až 13 súprav riadu. Poteší tiež intuitívny displej, ktorý vám zobrazí zostávajúci čas. 

Programy a funkcie

  • Programy: Rýchly program, Intenzívne umývanie, Namáčanie, Denné umývanie, ECO program

  • Senzory: Total AquaStop ochrana proti pretečeniu

Funkcia 3 v 1

Po jednoduchej aktivácii funkcie 3 v 1 bude vaša umývačka automaticky zisťovať, aký typ umývacieho prípravku používate. Ak používate tablety 3 v 1, umývačka prispôsobí cyklus umývania a nedávkuje leštidlo. Ak používate práškový alebo gélový umývací prípravok, dôjde k uvoľneniu leštidla, aby sa umožnilo dosiahnutie dokonalých výsledkov umývania a dokonalého lesku.

Perfect Drying 

Umývačka značky Gorenje obdržala do svojej výbavy praktickú funkciu Perfect Drying. Tá sa postará o dokonalé vysušenie riadu, a to tak že z posledného horúceho plákania využíva teplo. Zostavajúca para kondenzuje vo vnútri umývačky, steká na dno a odparí sa. Výsledkom je spoľahlivo vysušený, čistý riad. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 47 dB
Počet programov 5
Počet súprav riadu 13
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje GS62040S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené