Gorenje GS671C60X


Maximálna hlučnosť: 42 dB, Počet programov: 5, Počet súprav riadu: 16, Trieda energetickej účinnosti 2021: C, Elektronický informačný list


Cena 539,00 €

10,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca umývačka riadu Gorenje GS671C60X v nerezovom prevedení. Zmestí sa do nej až 16 súprav riadu. Možnosť výberu z 5 programov, vrátane programu Extra Hygiena a samočistiaci program. Vybavená Aquasenzorom, odloženým štartom, indikátorom zostávajúceho času a funkciou SpeedWash pre rýchlejšie umývanie. Funkcia TotalDry pootvorí na konci umývacieho programu dvierka. Má 3 nastaviteľné koše. Disponuje invertorovým motorom PowerDrive. Hlučnosť pri umývaní je 42 dB.

Praktický pomocník

Umývačku riadu Gorenje GS671C60X si obľúbite vďaka jej účinnej, úspornej, no zároveň aj tichej prevádzke. Vďaka veľkému vnútornému priestoru vám poskytne dostatok miesta pre váš riad a ľahko tak zvládne umyť aj väčšie množstvo. Poteší tiež intuitívny displej, ktorý vám zobrazí zostávajúci čas. 

Programy a funkcie

  • Programy: Intenzívne umývanie, Auto program, Krištáľové sklo, ECO program, 1h umývanie

  • Ďalšie možnosti: Program Extra Hygiena, Samočistiaci program, TotalDry - automatické pootvorenie dverí na konci umývacieho cyklu, Funkcia SpeedWash - možnosť skrátenia programov

  • Senzory: Senzor hladiny vody, Senzor čistoty vody

Dostatočný priestor

Umývačka riadu XXL Gorenje GS671C60X vám poskyte dostatočný priestor pre všetky vaše riady, napr. po rodinnej večeri. Disponuje tromi košmi, ktoré vám umožnia uložiť do umývačky až 16 jedálenských súprav riadu naraz. Flexibilný interiér vám poskytne rôzne spôsoby nakladania či vykladania riadu, a výsledky umývania sú dokonalé. 

Speedwash

SpeedWash skráti čas umývacích programov. Pokiaľ potrebujete riad umyť rýchlejšie ako je štandardný čas, rýchly 20 minútový program je možné pomocou funkcie SpeedWash skrátiť na rekordných 15 minút. Ideálne pre menej zašpinený riad v prípade, že máte viac hostí naraz.

Funkcia TotalDry

Po dokončení umývacieho cyklu sa dvere umývačky automaticky trošku otvoria pre vypustenie nadbytočnej pary. To umožňuje prístup čerstvého vzduchu, čím sa umytý riad, ako napríklad plastové nádoby, kompletne vysušia.  Vynikajúce pre rýchle schnutie s nízkou spotrebou energie.

Invertorový motor PowerDrive

Umývačka riadu disponuje výkonným invertorovým motorom PowerDrive s reguláciou otáčok. Vďaka tomu zaisťuje vysoký výkon s významne tichšou prevádzkou a nižšou spotrebou energie, a tým poskytne dlhšiu životnosť umývačky. 

AutoProgramme

Niekedy potrebujete sklenený riad len opláchnuť, inokedy je vaša umývačka riadu plná hrncov z nedeľného obeda. Moderná senzorová technológia vždy upraví program umývania riadu pre optimálnu spotrebu energie a vody. Nepotrebujete špeciálne programy pre sklo alebo intenzívne čistenie – jeden program AutoProgramme sa prispôsobí všetkým vašim potrebám.

Funkcia ExtraHygiene

Táto funkcia predĺži dobu umývania a teplotu zvýši o 5°C. V kombinácii s intenzívnym programom to znamená, že riad sa umýva pri teplote 75°C, čo ničí väčšinu baktérií. Program, ktorý napodobňuje proces sterilizácie, je vytvorený pre rodiny s deťmi pre čistenie detských potrieb a fliaš.

QuickIntensive

Vďaka optimalizácii všetkých fáz umývacieho cyklu, môže umývačka riadu SmartFlex ukončiť program v priebehu jednej hodiny. To znamená, že pri plnom zaťažení umývačky špinavým riadom budete mať riady dokonalo čisté a suché oveľa rýchlejšie, než keby ste ich umývali a utierali ručne a hlavne pri použití omnoho menšieho množstva vody a energie.

Total AquaStop - ochranný systém proti vytopeniu

Vďaka bezpečnostnej funkciI AquaStop môže byť umývačka bezpečne ponechaná v prevádzke v noci aj počas vašej neprítomnosti. V prípade úniku vody alebo vytečeniu funkcia AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo súčasne odčerpá zvyškovú vodu preč zo spodku umývačky. Funkcia AquaStop zostáva plne funkčná po celú dobu životnosti umývačky.

Možnosť pripojenia k prívodu horúcej vody

Umývačku riadu Gorenje môžete namiesto studenej vody pripojiť k horúcej vode (s teplotou max. 70°C). Keď si vyberiete prívod horúcej vody, skrátite tak čas trvania programu a znížite spotrebu energie umývačky. Riešenie pre vašu rodinu šetrné k životnému prostrediu a vášmu rozpočtu.

Samočistiaci filter

Praktická umývačka riadu Gorenje sa môže pochváliť účinným filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. Vždy bude pripravený na ďalší umývací cyklus, v ktorom zaistí perfektné výsledky a žiarivo čistý riad.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 42 dB
Počet programov 5
Počet súprav riadu 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje GS671C60X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené