Gorenje GS673B60W


Umývačka riadu, Energetická trieda B, Kapacita 16 súprav riadu, Spotreba energie: 66 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Spotreba vody 9,6 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 7, AquaStop funkcia, Automatické otváranie dverí, Výška: 84,6 cm, Šírka: 59,9 cm, Hĺbka: 59,8 cm. Viac info


Cena 479,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,60 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Umývačka riadu Gorenje GS673B60W s predným ovládacím panelom v energetickej triede B. Kapacita 16 súprav riadu na jedno naplnenie so spotrebou energie 66 kWh na 100 cyklov. Maximálna hlučnosť je 44 dB a spotreba vody 9,6 na jeden umývací cyklus. Počet programov 7, Smart ovládanie mobilom, AquaStop funkcia, automatické otváranie dverí.

 

 

 

Gorenje GS673B60W

Umývačka riadu značky Gorenje GS673B60W je energeticky úsporná s energetickou triedou B. Kapacita 16 súprav vám dokáže umyť veľké možstvo riadu a spotreba energie 66 kWh na 100 cyklov je ideálnou voľbou pre vašu domácnosť. Maximálna hlučnosť 44 dB a spotreba energie vody 9,6 na jeden umývací cyklus zaručujú tichý a efektívny chod. Vďaka funkciám ako je Smart ovládanie mobilom, AquaStop a 7 programov bude umývanie riadu jednoduché a pohodlné. Túto umývačku riadu je možne využívať aj prostredníctvom Smart ovládania telefónom. Ovládanie a kontrola pomocou aplikácie v mobile, diaľkové ovládanie, mobilné upozornenia slúžia na zvládanie všetkých činností spojených s umývaním riadu. Inventorový motor PowerDrive reguluje otáčky a zaisťuje vysoký výkon s menšou hlučnosťou, nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou. Funkcia AquaStop zabezpečí aby nedošlo k zaplaveniu, alebo úniku vody. AquaStop automaticky vypne prívod vody, zatiaľ čo čerpadlo odčerpá zvyškovú vodu a vy pokojne môžete nechať umývačku pracovať aj za vašej neprítomnosti alebo počas spánku.

*Ilustračný obrázok

Umývanie 16 súprav naraz

Táto umývačka riadu je vhodná pre veľké rodiny alebo pre domácnosti s veľkým objemom riadu. S modernými funkciami a efektívnym výkonom, vám táto umývačka pomôže ušetriť čas a energiu pri umývaní. Tri koše ponúkajú dostatok priestoru na uloženie až 16 prestieraní a flexibilný interiér, ktorý je možné prekonfigurovať rôznymi spôsobmi kde sa zmestí každá položka a ušetrí vám čas a námahu. Stredný kôš je vybavený guľôčkovými ložiskami pre najtichší a plynulý pohyb. Stredný košík s nastaviteľnou výškou a nastaviteľným košom pre príbory umožňuje vkladanie riadu rôznych veľkostí.

Nočný program umývania

Vďaka nízkej hlučnosti umývačky riadu ju môžete používať kedykoľvek. Výhodou je špeciálny program nočného umývania, ktorý umožňuje tiché umytie so špičkovými výsledkami. Je o 2 dB tichšia ako štandardné programy, preto je vhodná nielen do domu ale aj do bytov.

Ušetrite s Gorenje GS673B60W

Perfektne suché riady vďaka funkcii TotalDry. Riady už nemusíte ručne utierať, vyrieši to za vás táto funkcia ktorej cieľom je pootvorenie dvierok umývačky čím sa zabezpečí že váš riad bude vysušený a tým ušetríte až 20% nákladov na energiu. Program umývania riadu vám ušetrí až 50% energie detekciou znečistenia riadu. Vďaka špeciálnym senzorom na zakalenie vody zisťujú znečistenie a trvanie pracieho programu je upravované.

Ďalšie Programy

Efektívny a rýchly program je určený na každodenné používanie mierne zašpineného riadu pri teplote 65 ° C a trvanie 1 hodiny.

Hodinový program + funkcia SpeedWash ideálne pri väčšom množstve riadu. Úlohou umývačky je umytie riadu už za 15 minút.

Samočistiaci program udržuje vaňu umývačky čistú. Stačí 1x do mesiaca spustiť tento program a vnútro umývačky , ostrekovacie ramená a trysky budú čisté.

Program na odstránenie 99,9% baktérií napodobňuje proces sterilizácie, je určený pre každého hlavne pre rodiny s malými ratolesťami. Úlohou sú vždy čisté dojčenské fľaše a spokojnosť pre domácnosť s vysokými hygienickými štandardmi.

Program na sklo môžete používať aj na krištáľové poháre s nižšou teplotou umývania. Tento program sa postará o vaše sklo.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet programov 7
Počet súprav riadu 16
Trieda energetickej účinnosti B

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Gorenje GS673B60W

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Andrej

2. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Spokojnosť