Gorenje GV520E10

  • Zľava
  • Doprava zadarmo

Maximálna hlučnosť: 47 dB, Počet programov: 5, Počet súprav riadu: 11, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 299,00 €

Zľava 6 % z pôvodnej ceny: 319,00 € Zobraziť nápoveď

5,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plne integrovaná umývačka riadu Gorenje GV520E10 na jedno naplnenie umyje 11 súprav riadu. Ovládaná je zhora pomocou ovládacieho panela tlačidlami. Koniec programu ohlási zvukový signál. K dispozícii má 5 umývacích programov: intenzívne umývanie, rýchly program, namáčanie, denné umývanie, ECO program. Vnútornú výbavu umývačky Gorenje GV520E10 tvoria 2 koše a príborová zásuvka. Pre bezpečnosť je umývačka riadu vybavená ochranou proti pretečeniu Total AquaStop. Šírka 45 cm.

Plne integrovaná umývačka riadu

Plne zabudovateľnú umývačku riadu Gorenje GV520E10 si obľúbite vďaka jej účinnej, úspornej, no zároveň aj tichej prevádzke. So šírkou 45 cm a veľkým vnútorným priestorom sa táto umývačka postará o všetok riad z niekoľkochodového obeda či večere naraz. Používanie umývačky je ešte jednoduchšie vďaka pohodlnému ovládaniu zhora. Na jeden umývací cyklus dokáže umyť až 11 obedových súprav riadu v dvoch košoch. Oceníte aj informatívny displej, ktorý informuje o zostávajúcom čase a vizuálny indikátor konca umývania na ovládacom paneli.

  • Programy: Rýchly program, Intenzívne umývanie, Namáčanie, Denné umývanie, ECO program
  • Ochrana proti pretečeniu: Total AquaStop ochrana proti pretečeniu

Samočistiaci filter

Praktická umývačka riadu Gorenje sa môže pochváliť účinným filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. Vždy bude pripravený na ďalší umývací cyklus, v ktorom zaistí perfektné výsledky a žiarivo čistý riad.

Total AquaStop - ochranný systém proti vytopeniu

Vďaka bezpečnostnej funkciI AquaStop môže byť umývačka bezpečne ponechaná v prevádzke v noci aj počas vašej neprítomnosti. V prípade úniku vody alebo vytečeniu funkcia AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo súčasne odčerpá zvyškovú vodu preč zo spodku umývačky. Funkcia AquaStop zostáva plne funkčná po celú dobu životnosti umývačky.

Perfect Drying 

Umývačka značky Gorenje obdržala do svojej výbavy praktickú funkciu Perfect Drying. Tá sa postará o dokonalé vysušenie riadu, a to tak že z posledného horúceho plákania využíva teplo. Zostavajúca para kondenzuje vo vnútri umývačky, steká na dno a odparí sa. Výsledkom je spoľahlivo vysušený, čistý riad. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 47 dB
Počet programov 5
Počet súprav riadu 11
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje GV520E10

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené