Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Bosch SMV88TX46E Bosch SMV88TX46E

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Získajte po registrácii cashback 80 €

5 (1)

Plne integrovaná smart umývačka riadu Bosch SMV88TX46E so šírkou 60 cm, na jeden umývací cyklus účinne umyje až 14 obedových súprav. Je zaradená do úspornej energetickej triedy A+++, ktorá využíva len minimálne množstvo energie. Poteší vás tichá prevádzka, ktorá neprekročí hlučnosť 41dB. Umývacie programy sú nielenže účinné, ale aj šetrné k riadu. Prehľadný displej zobrazuje všetky aktuálne informácie o prevádzke spotrebiča. Dokonca spotrebič môžete ovládať pomocou aplikácie, na základe systému Home Connect. S funkciou časovej predvoľby si môžete nastaviť čas štartu 1-24 hod.. Proti škodám spôsobeným vodou vás 100% chráni technológia AquaStop.

Základné parametre

 • Šírka: 59,8 cm
 • Maximálna hlučnosť: 41 dB
 • Trieda energ.účinnosti: A +++

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

Programy

Vstavaná umývačka riadu Gorenje GV60ORAB na jeden umývací cyklus dokáže umyť 16 obedových súprav riadu. Táto umývačka riadu ponúka 3 úložné koše na umývanie riadu. Oceníte ukazovateľ zvoleného programu a zvukový signál na konci programu. Nechýba ani možnosť odloženia štartu o 24 hodín. Umývačka sa radí sa do úspornej energetickej triedy A+++.

 • Teploty umývania: 70, 65, 55, 45, 35 °C
 • 5 programov: Auto program, Intenzívne umývanie, ECO program, Oplachovanie, Rýchly 20 minútový program 70 / 65 / 55 / 45 / 35°C
 • Referenčný program: 3

TotalDry

Toto patentované riešenie slúži pre dokonalé vysušenie riadu a dodanie lesku. Po dokončení umývacieho cyklu sa dvere umývačky automaticky trošku otvoria pre vypustenie nadbytočnej pary. To umožňuje prístup čerstvého vzduchu, čím sa umytý riad, ako napríklad plastové nádoby, kompletne vysuší. Vynikajúce pre rýchle schnutie s nízkou spotrebou energie. TotalDry funguje v 2 fázach. V  prvej sa dvierka pootvoria a v druhej sa po 20 minútach dvere otvoria o ďalších pár centimetrov. Táto moderná funkcia je veľmi praktickým riešením, pretože umývačka je už otvorená vtedy, keď ste pripravený na jej vyprázdnenie a riady sú dostatočne studené na to, aby ste s nimi mohli manipulovať.

Asynchrónny jednofázový motor

Asynchrónny motor pracuje v podstate bez opotrebovania. Zabezpečuje plynulý chod a bezproblémovú prevádzku počas niekoľkých rokov. Umýva skutočne vo veľmi tichom a pokojnom móde, s ohromným výkonom, s perfektnými výsledkami a pri nízkej spotrebe elektrickej energie.

Tablety 3 v 1

Po jednoduchej aktivácii funkcie 3 v 1 bude vaša umývačka automaticky zisťovať, aký typ umývacieho prípravku používate. Ak používate tablety 3 v 1, umývačka prispôsobí cyklus umývania a nedávkuje leštidlo. Ak používate práškový alebo gélový umývací prípravok, dôjde k uvoľneniu leštidla, aby sa umožnilo dosiahnutie dokonalých výsledkov umývania a dokonalého lesku.

Systém Multiclack

Ide o praktický systém nastavovania výšky košov do 3 úrovní pre umývanie veľkých hrncov, panvíc, tanierov a iných objemnejších kusov riadu. Zdvíhanie košov je jednoduchší ako kedykoľvek predtým vďaka mechanizmu nainštalovanému na oboch stranách koša, čo zjednodušuje manipuláciu. Horný kôš disponuje širokou mriežkou v koši, rukoväťou s plastovým logom, nastaviteľnou ľavou policou na vínové poháre, nastaviteľnou pravou policou na vínové poháre, širokým držiakom nožov a jedným skladacím držiakom na sklo. Spodný kôš disponuje širokou mriežkou v koši, rukoväťou s nerezovým logom, sklopnými/deliteľnými zadnými držiakmi. Horná zásuvka je vybavená teleskopickými pojazdami, rukoväťou s nerezovým logom.

Spoľahlivá ochrana proti vytopeniu Total AquaStop

Už sa nemusíte obávať nebezpečenstva vytopenia vašej kuchyne umývačkou riadu. Výkonná a mimoriadne bezpečná umývačka riadu disponuje unikátnou technológiou Total AquaStop, ktorá výrazne znižuje nebezpečenstvo vytopenia počas umývania riadu. Táto užitočná funkcia zabezpečuje pohodlné a bezpečné umývanie pri každom cykle. Funkcia AquaStop zostáva plne funkčná po celú dobu životnosti umývačky.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,6 cm
iTyp displeja: LED
Maximálna hlučnosť: 45 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 5
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 180 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Trieda účin.sušenia: A
Počet súprav riadu: 16
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje
Model: GV60ORAB
Dĺžka hadice: 1,83 m
Dĺžka odvodovej hadice: 1,52 m

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 59,6 cm
Výška: 81,7 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 38 Kg

Display/Grafika

iTyp displeja: LED

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 45 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,91 m

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Trieda účin.sušenia: A

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 5
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 180 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 16
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 588812

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore