Gorenje GV631E60


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda E, Kapacita 13 súprav riadu, Spotreba energie: 93 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 47 dB, Spotreba vody 9,9 na umývací cyklus, Počet programov: 5, AquaStop funkcia, Výška: 81,7 cm, Šírka: 59,6 cm, Hĺbka: 55,6 cm. Viac info


Cena 369,99 €

Zľava 8 % z predchádzajúcej ceny: 399,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,3 / 5

70% Kvalita
Dobrá

70% Hodnota za peniaze
Dobrá

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Plne integrovaná umývačka riadu Gorenje GV631E60 na jedno naplnenie umyje 13 súprav riadu. Ovládaná je zhora pomocou ovládacieho panela tlačidlom. Koniec programu ohlási svetelný signál. K dispozícii má 5 umývacích programov: intenzívne umývanie, auto program, krištáľové sklo, ECO program, 1 h umývanie a umožňuje tiež vytvoriť programovú pamäť. Samozrejmosťou je odložený štart 0 -24 hodín. Vnútornú výbavu umývačky Gorenje GV631E60 tvoria 2 koše. Horný je možné výškovo nastaviť MultiClack mechanizmom bez potreby výsuvu. Funkcia SpeedWash umožňuje skrátiť programy. Pre bezpečnosť je umývačka riadu vybavená ovchranou proti pretečeniu Total AquaStop. Umývačku môžete miesto k prívodu studenej vody pripojiť k horúcej vode s teplotou max. 70°C. Šírka 60 cm.

Plne integrovaná umývačka riadu

Plne zabudovateľnú umývačku riadu Gorenje GV631E60 si obľúbite vďaka jej účinnej, úspornej, no zároveň aj tichej prevádzke. So šírkou 60 cm a veľkým vnútorným priestorom sa táto umývačka postará o všetok riad z niekoľkochodového obeda či večere naraz. Používanie umývačky je ešte jednoduchšie vďaka pohodlnému ovládaniu zhora. Oceníte aj informatívny displej, ktorý informuje o zostávajúcom čase a vizuálny indikátor konca umývania na ovládacom paneli. 

Programy a funkcie

 • Programy: Intenzívne umývanie, Auto program, ECO program, Krištáľové sklo, 1h umývanie
 • Ďalšie možnosti: Program Extra Hygiena, Samočistiaci program, ExtraDry, Funkcia SpeedWash - možnosť skrátenia programov
 • Senzory: Senzor hladiny vody

Speedwash

SpeedWash skráti čas umývacích programov. Pokiaľ potrebujete riad umyť rýchlejšie ako je štandardný čas, rýchly 20 minútový program je možné pomocou funkcie SpeedWash skrátiť na rekordných 15 minút. Ideálne pre menej zašpinený riad v prípade, že máte viac hostí naraz.

Funkcia ExtraHygiene

Táto funkcia predĺži dobu umývania a teplotu zvýši o 5°C. V kombinácii s intenzívnym programom to znamená, že riad sa umýva pri teplote 75°C, čo ničí väčšinu baktérií. Program, ktorý napodobňuje proces sterilizácie, je vytvorený pre rodiny s deťmi pre čistenie detských potrieb a fliaš.

Total AquaStop - ochranný systém proti vytopeniu

Vďaka bezpečnostnej funkciI AquaStop môže byť umývačka bezpečne ponechaná v prevádzke v noci aj počas vašej neprítomnosti. V prípade úniku vody alebo vytečeniu funkcia AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo súčasne odčerpá zvyškovú vodu preč zo spodku umývačky. Funkcia AquaStop zostáva plne funkčná po celú dobu životnosti umývačky.

Možnosť pripojenia k prívodu horúcej vody

Umývačku riadu Gorenje môžete namiesto studenej vody pripojiť k horúcej vode (s teplotou max. 70°C). Keď si vyberiete prívod horúcej vody, skrátite tak čas trvania programu a znížite spotrebu energie umývačky. Riešenie pre vašu rodinu šetrné k životnému prostrediu a vášmu rozpočtu.

Funkcia ExtraDry

S funkciou ExtraDry Vám nebude ťažko schnúci riad časovo komplikovať upratovanie. Funkcia extra sušenie zrýchli proces vysušenia. Po aktivácií funkcie sa teplota počas posledného oplachovania zvýši a tým sa zabezpečí bezproblémové vysušenie riadu. 

Samočistiaci filter

Praktická umývačka riadu Gorenje sa môže pochváliť účinným filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. Vždy bude pripravený na ďalší umývací cyklus, v ktorom zaistí perfektné výsledky a žiarivo čistý riad.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.6 cm
Maximálna hlučnosť 47 dB
Počet súprav riadu 13
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

4,3 / 5

4 recenzie Gorenje GV631E60

70% Kvalita
Dobrá

70% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Peter

22. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze DobráZuzana

29. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • Znacka
 • Znacka

Vsetko ok


Eva

12. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Spokojnosť

Zatial spokojnosť


Lukáš

11. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon
 • Zatial neviem, kedze to co je pribalene sa neda nazvat navod
 • Tlacidla vyzeraju velmi labilne
 • Podla navodu sa neda nic nastavit, v navode nie je nic vysvetlene

Produkt som este nepouzival kedze v navode nie je napisane ako sa nastavuje tvrdost vody, ako sa nastavuje davkovanie lestidla, ako sa spusta program pre tablety 3v1, horsi ,,navod,, som este nevidel, uz aj 5eurove digitalky z aliexpresu maju podrobnejsi navod. Realcia obchodu, kontaktujte vyrobcu, som zvedavy kedy sa vyrobca ozve.<br /> Rozhodne nekupovat ak nemate radi hlavolami