Gorenje GV661D60


Šírka: 59.6 cm, Maximálna hlučnosť: 45 dB, Počet súprav riadu: 16, Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 379,00 €

Zľava 16 % z pôvodnej ceny: 449,00 € Zobraziť nápoveď

7,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plne integrovaná umývačka riadu Gorenje GV661D60. Na jedno naplnenie umyje 16 súprav riadu. Ovládaná je zhora pomocou ovládacieho panela tlačidlom. Koniec programu ohlási svetelný signál. K dispozícii má 5 umývacích programov a umožňuje tiež vytvoriť programovú pamäť. Samozrejmosťou je odložený štart 0 -24 hodín. Vnútornú výbavu umývačky Gorenje GV661D60 tvoria 2 koše a príborová zásuvka. Horný je možné výškovo nastaviť MultiClack mechanizmom bez potreby výsuvu. Horná príborová zásuvka má teleskopické pojazdy. Všetky koše sú veľmi flexibilné vďaka rôznym sklopným a skladacím častiam. Funkcia TotalDry automaticky pootvorí dvierka na konci programu. Funkcia SpeedWash umožňuje skrátiť programy. Pre bezpečnosť je umývačka riadu vybavená ovchranou proti pretečeniu Total AquaStop. Umývačku môžete miesto k prívodu studenej vody pripojiť k horúcej vode s teplotou max. 70 °C. Šírka 60 cm.

Plne integrovaná umývačka riadu

Plne zabudovateľnú umývačku riadu Gorenje GV661D60 si obľúbite vďaka jej účinnej, úspornej, no zároveň aj tichej prevádzke. So šírkou 60 cm a veľkým vnútorným priestorom sa táto umývačka postará o všetok riad z niekoľkochodového obeda či večere naraz. Používanie umývačky je ešte jednoduchšie vďaka pohodlnému ovládaniu zhora. Oceníte aj informatívny displej, ktorý informuje o zostávajúcom čase a vizuálny indikátor konca umývania na ovládacom paneli

Dostatočný priestor

Umývačka riadu XXL Gorenje GV661D60 vám poskyte dostatočný priestor pre všetky vaše riady, napr. po rodinnej večeri. Disponuje košmi, ktoré vám umožnia uložiť do umývačky až 16 jedálenských súprav riadu naraz. Flexibilný interiér vám poskytne rôzne spôsoby nakladania či vykladania riadu, a výsledky umývania sú dokonalé. 

Speedwash

SpeedWash skráti čas umývacích programov. Pokiaľ potrebujete riad umyť rýchlejšie ako je štandardný čas, rýchly 20 minútový program je možné pomocou funkcie SpeedWash skrátiť na rekordných 15 minút. Ideálne pre menej zašpinený riad v prípade, že máte viac hostí naraz.

Funkcia TotalDry

Po dokončení umývacieho cyklu sa dvere umývačky automaticky trošku otvoria pre vypustenie nadbytočnej pary. To umožňuje prístup čerstvého vzduchu, čím sa umytý riad, ako napríklad plastové nádoby, kompletne vysušia.  Vynikajúce pre rýchle schnutie s nízkou spotrebou energie.

AutoProgramme

Niekedy potrebujete sklenený riad len opláchnuť, inokedy je vaša umývačka riadu plná hrncov z nedeľného obeda. Moderná senzorová technológia vždy upraví program umývania riadu pre optimálnu spotrebu energie a vody. Nepotrebujete špeciálne programy pre sklo alebo intenzívne čistenie – jeden program AutoProgramme sa prispôsobí všetkým vašim potrebám.

Vyššia teplota, nižšia spotreba

Umývačky riadu Gorenje môžete namiesto studenej vody pripojiť k horúcej vode (s teplotou max. 70 °C). Keď si vyberiete prívod horúcej vody, skrátite tak čas trvania programu a znížite spotrebu energie umývačky.

AquaStop

Vďaka bezpečnostnej funkcii AquaStop môžete nechať umývačku riadu pracovať cez noc či počas vašej neprítomnosti. V prípade pretečenia vody alebo zaplavenia funkcia Aquastop automaticky preruší prívod vody, zatiaľ čo čerpadlo odčerpá zvyšnú vodu z dna umývačky. Funkcia AquaStop zostane plne funkčná počas celej doby životnosti spotrebiča.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.6 cm
Maximálna hlučnosť 45 dB
Počet súprav riadu 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje GV661D60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené