Gorenje GV673C60 UltraClean


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda C, Kapacita 16 súprav riadu, Spotreba energie: 76 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Spotreba vody 9,6 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 7, AquaStop funkcia, Automatické otváranie dverí, Výška: 81,6 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 55,5 cm. Viac info


Cena 449,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 499,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Inteligentná plne integrovaná umývačka riadu Gorenje GV673C60 s invertorovým motorom PowerDrive na jedno naplnenie umyje 16 súprav riadu. Ovládaná je zhora pomocou dotykového ovládacieho panela a ponúka i možnosť ovládať umývačku cez wifi. Možnosť výberu z 7 programov. Vybavená je Total AquaStop ochranou a funkciou TotalDry - automatické pootvorenie dvierok na konci umývacieho programu. Hlučnosť pri umývaní je 42 dB. Predná krycia doska nie je súčasťou umývačky.

Plne integrovaná umývačka riadu

Plne zabudovateľnú umývačku riadu Gorenje GV673C60 si obľúbite vďaka jej účinnej, úspornej, no zároveň aj tichej prevádzke. S veľkým vnútorným priestorom sa táto umývačka postará o všetok riad z niekoľkochodového obeda či večere naraz. Na jeden umývací cyklus dokáže umyť až 16 obedových súprav riadu. Používanie umývačky je ešte jednoduchšie vďaka pohodlnému ovládaniu zhora.

UltraClean 

Umývačka riadu disponuje špeciálnym programom vyvinutým pre sklo a tým je Ultra Clean. Program pracuje pri nižších teplotách čím je tak umývanie sklenených riadov bezpečné. 

Príborová zásuvka 

Vstavaná umývačka riadu disponuje treťou zásuvkou, ktorá sa nachádza hore. Horná zásuvka je nastaviteľná a funguje ako zásobník na príbory. Výhodou je že bočné panely je možné prenastaviť alebo vybrať podľa toho, koľko priestoru potrebujete.

Programy a funkcie

  • Programy: Nočné umývanie, Intenzívne umývanie, Program hygiena, Auto program, Krištáľové sklo, ECO program, 1h umývanie 
  • Funkcie: Samočistiaci program, TotalDry - automatické pootvorenie dverí na konci umývacieho cyklu, SpeedWash - možnosť skrátenia programov
  • Senzory: Senzor hladiny vody, Senzor čistoty vody

Funkcia TotalDry

Po dokončení umývacieho cyklu sa dvere umývačky automaticky trošku otvoria pre vypustenie nadbytočnej pary. To umožňuje prístup čerstvého vzduchu, čím sa umytý riad, ako napríklad plastové nádoby, kompletne vysušia.  Vynikajúce pre rýchle schnutie s nízkou spotrebou energie.

ConnectLife 

Zjednodušte si svoj život a získajte možnosti ovládania a kontrolu nad vašou umývačkou, vďaka aplikácií ConnectLife vo vašom mobilnom zariadení. Aplikácia poskytne funkcie ako diaľkové ovládanie, upozornenia a tie Vám pomôžu zvládnuť všetky operácie umývania riadu rýchlejšie a navyše odkiaľkoľvek. 

Invertorový motor PowerDrive

Umývačka riadu disponuje výkonným invertorovým motorom PowerDrive s reguláciou otáčok. Vďaka tomu zaisťuje vysoký výkon s významne tichšou prevádzkou a nižšou spotrebou energie, a tým poskytne dlhšiu životnosť umývačky. 

Speedwash

SpeedWash skráti čas umývacích programov. Pokiaľ potrebujete riad umyť rýchlejšie ako je štandardný čas, rýchly 20 minútový program je možné pomocou funkcie SpeedWash skrátiť na rekordných 15 minút. Ideálne pre menej zašpinený riad v prípade, že máte viac hostí naraz.

Funkcia ExtraHygiene

Táto funkcia predĺži dobu umývania a teplotu zvýši o 5 °C. V kombinácii s intenzívnym programom to znamená, že riad sa umýva pri teplote 75 °C, čo ničí väčšinu baktérií. Program, ktorý napodobňuje proces sterilizácie, je vytvorený pre rodiny s deťmi pre čistenie detských potrieb a fliaš.

AutoProgramme

Niekedy potrebujete sklenený riad len opláchnuť, inokedy je vaša umývačka riadu plná hrncov z nedeľného obeda. Moderná senzorová technológia vždy upraví program umývania riadu pre optimálnu spotrebu energie a vody. Nepotrebujete špeciálne programy pre sklo alebo intenzívne čistenie – jeden program AutoProgramme sa prispôsobí všetkým vašim potrebám.

Možnosť pripojenia k prívodu horúcej vody

Umývačku riadu Gorenje môžete namiesto studenej vody pripojiť k horúcej vode (s teplotou max. 70°C). Keď si vyberiete prívod horúcej vody, skrátite tak čas trvania programu a znížite spotrebu energie umývačky. Riešenie pre vašu rodinu šetrné k životnému prostrediu a vášmu rozpočtu.

Samočistiaci filter

Praktická umývačka riadu sa môže pochváliť účinným filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. Vždy bude pripravený na ďalší umývací cyklus, v ktorom zaistí perfektné výsledky a žiarivo čistý riad.

Total AquaStop - ochranný systém proti vytopeniu

Vďaka bezpečnostnej funkciI AquaStop môže byť umývačka bezpečne ponechaná v prevádzke v noci aj počas vašej neprítomnosti. V prípade úniku vody alebo vytečeniu funkcia AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo súčasne odčerpá zvyškovú vodu preč zo spodku umývačky. Funkcia AquaStop zostáva plne funkčná po celú dobu životnosti umývačky.

Statusové svetlo LedLight 

Na spodnej časti dverí umývačky riadu je umiestnené špeciálne LED svetlo, ktoré neustále indikuje prebiehajúci program umývania. Vďaka nemu tak budete stále v obraze či prebieha umývací program alebo už skončil.

  •  Predná krycia doska nie je súčasťou umývačky

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 42 dB
Počet súprav riadu 16
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Gorenje GV673C60 UltraClean

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Boris

24. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Vynikajuca umyvacka s funkciami.