Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Zvážte aj tento produkt

Siemens SN658X06TE Siemens SN658X06TE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Plne zabudovateľná 60 cm smart umývačka riadu Siemens SN658X06TE je vďaka svojmu šetrnému chodu zaraďovaná do energetickej triedy A+++. Kapacita je pre 14 obedových súprav. K dispozícii máte 8 umývacích programov a 6 umývacích teplôt. Integrovaný brilliantShine so systémom sušenia Zeolith® umožňuje dosiahnutie výnimočne žiarivého a suchého skla, systém varioSpeed Plus zabezpečí až 3x rýchlejšie umývanie a sušenie. Zabudovaná funkcia HomeConnect prostredníctvom Wi-Fi poskytuje možnosť vzdialeného pripojenia a nastavenia vašej inteligentnej umývačky riadu bez ohľadu na to, kde ste - jednoducho pomocou aplikácie Home Connect (k dispozícii pre iOS a Android). TimeLight premieta zostávajúci čas do konca cyklu na podlahu. Inovatívny TFT displej v slovenskom jazyku ponúka dokonalý prehľad a komfort ovládania.

Základné parametre

 • Šírka: 59,8 cm
 • Maximálna hlučnosť: 42 dB
 • Počet súprav riadu: 14

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Úsporne a dokonale čistý riad

Plne integrovaná umývačka riadu Gorenje GV68260 je skutočne úsporným spotrebičom s vysokou efektivitou v boji proti špinavému riadu. Plne integrovaná umývačka riadu na jeden umývací cyklus dokáže umyť až 13 obedových súprav riadu v troch košoch. Oceníte aj informatívny displej a zvukový signál na konci programu. Statusové svetlo LEDLight informuje o priebehu programu. Umývačka sa radí sa do úspornej energetickej triedy A+++. Umývačky riadu Gorenje je možné namiesto studenej vody pripojiť k prívodu teplej vody s maximálnou teplotou 70 °C. V prípade pripojenia umývačky k horúcej vode, skrátite čas trvania programu a zároveň znížite spotrebu energie spotrebiča. Predstavte si, že pozvete priateľov na večeru a riady z hlavného chodu sú umyté, kým vy podávate dezert. Rýchly 20-minútový program s funkciou SpeedWash umyje Váš riad len za 15 minút. Ideálny na väčšie množstvo riadu, keď máte doma viac hostí.

 • 5 programov: Auto program; Intenzívne umývanie; ECO program; Oplachovanie; Rýchly 20 minútový program

Technológia IonTech

Každý dobre pozná zápach z neúplne naloženej umývačky riadu, ktorú napĺňate niekoľko dní. Moderná technológia IonTech v umývačke riadu Gorenje funguje na princípe prirodzeného procesu ionizácie, ktorá odstraňuje pachy a udržiava umývačku sviežu, aj keď je plná špinavého riadu.

PowerDrive

Nový bezkomutátorový elektromotor PowerDrive s regulovateľnými otáčkami zabezpečuje vysoký výkon s významne tichším prevádzkou, nižšou spotrebou energie a dlhšou životnosťou.

TotalDry

Po dokončení umývacieho cyklu sa dvere umývačky automaticky trošku otvoria pre vypustenie nadbytočnej pary. To umožňuje prístup čerstvého vzduchu, čím sa umytý riad, ako napríklad plastové nádoby, kompletne vysuší. Vynikajúce pre rýchle schnutie s nízkou spotrebou energie.

Nastaviteľné koše

Koše sú vybavené zvýraznenými pohyblivými prvkami a prispôsobiteľným rozložením košov pre ľahké nakladanie. Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach umožňuje, aby sa zmestili aj tie najväčšie hrnce a taniere. Horný kôš so systémom MultiClack má špeciálny mechanizmus pre nastavenie jeho výšky bez nutnosti jeho vysúvania. Horný kôš ponúka výbavu: široká mriežka v koši, rukoväť s plastovým logom, sklápací držiak na poháre so stopkou, sklápací pravý držiak na poháre so stopkou, široký držiak nožov, a skladací držiak na sklo. Dolný kôš má širokú mriežku, rukoväť s nerezovým logom, sklopné/deliteľné zadné držiaky tanierov. Pre pohodlné ukladanie príboru je k dispozícii horná príborová zásuvka s teleskopickým pojazdom a rukoväťou s nerezovým logom.

Systém SmartControl

Ovládanie Vašej umývačky riadu nebolo nikdy jednoduchšie. Všetky ovládacie prvky sa nachádzajú v ergonomickej polohe v logickom poradí zľava doprava. Zatiaľ čo všetky modely vynikajú bielym LED displejom, niektoré z novších modelov zdobí aj dotykové ovládanie. Na naštartovanie umývania stačí len jeden dotyk.

QuickIntensive

Vďaka optimalizácii všetkých fáz umývacieho cyklu, môže umývačka riadu SmartFlex ukončiť program v priebehu jednej hodiny.

Total AquaStop - ochranný systém proti vytopeniu

Vďaka bezpečnostnú funkciu AquaStop môže byť umývačka bezpečne ponechaná v prevádzke v noci aj počas vašej neprítomnosti. V prípade úniku vody alebo vytečeniu funkcia AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo súčasne odčerpá zvyškovú vodu preč zo spodku umývačky. Funkcia AquaStop zostáva plne funkčná po celú dobu životnosti umývačky.

Samočistiaci filter

Praktická umývačka riadu Gorenje sa môže pochváliť účinným filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. Vždy bude pripravený na ďalší umývací cyklus, v ktorom zaistí perfektné výsledky a žiarivo čistý riad.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,6 cm
Maximálna hlučnosť: 41 dB
Počet súprav riadu: 13

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje
Dĺžka prívodnej hadice: 1,8 m
iSmart: Nie
Dĺžka hadice: 1,825 m
Dĺžka odvodovej hadice: 1,515 m

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 59,6 cm
Výška: 81,7 cm
Hĺbka: 55,6 cm
Hmotnosť: 42,5 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: montážna šablóna

Display/Grafika

iTyp displeja: LED

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 41 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,91 m

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A +++
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 5
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 190 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 13
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Energetické údaje

Spotreba vody na cyklus: 6,9 L
Trieda účin.sušenia: A

Ostatné

Kód produktu: 538914

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore