Gorenje IS645BSC

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
499,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 9,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Indukčná varná doska Gorenje IS645BSC v čiernej farbe so šírkou 60 cm a zbrúsenými hranami je vybavená 4 varnými zónami. Regulácia výkonu len potiahnutím prsta vďaka SliderTouch funkcii. Disponuje funkciou StopGo, Recall, TimeAssist, StayWarm, IQ programami pre automatické varenie, SoftMelt a nechýba Powerboost pre extra výkon a mnohé ďalšie. AreaFles umožní prepojenie varných zón a StepZone dokáže spojiť dve varné zóny do jednej. Automatické vypnutie s funkciou Delete. Rozmery (VxŠxH): 5,4 x 60 x 52,5 cm. Rozmery pre zabudovanie min-max (VxŠxH): 7 × 56-56,2 × 49,5 cm.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Gorenje IS846BG Gorenje IS846BG

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Indukčná varná doska Gorenje IS846BG v čiernej farbe so skosenou prednou fazetou s Groove prvkom. Groove je jedinečná drážka, ktorá usmerňuje a zároveň prirodzene obmedzuje pohyb prsta pri dotyku ovládcaje lišty. Ponúka možnosť personalizácie niektorých nastaví podľa vlastných predstáv. K dispozícii sú 4 varné zóny s možnosťou spojenia dvoch zvislých zón AreaFlex. Vďaka funkcii TimeAssist prináša prehľad priamo na varnej doske o tom, ako dlho varíte pripravovaný pokrm. Varné zóny sú vybavené funkciou PowerBoost a tiež ukazovateľom zvyškového tepla. Varná doska Gorenje IS846BG má k dispozícii aj množstvo ďalších funkcií: EggTimer, SoftMelt, StayWarm, Stop&Go, Časovač, Recall a funkcia Delete, ktoré určite využíjú aj náročnejší užívatelia. Šírka: 79,5 cm.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Typ varnej dosky: Indukčná
 • Počet horákov/varných zón: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Indukčné varenie

Indukcia ponúka moderný spôsob prípravy jedla. Varenie je nielen rýchle, ale aj úsporné. Pri indukčnom varení sa zohrieva iba dno hrnca, neprichádza k zbytočnému úniku energie do priestoru a horúca je iba časť, na ktorej je položený hrniec. Po jeho odobratí teplota varnej zóny okamžite klesne. Indukcia okamžite reaguje na požadované zmeny nastavenia. Indukčná varná doska Gorenje IS645BSC v čiernom prevedení je určená na zabudovanie. V prednej časti je vybavená dotykovým ovládaním SliderTouch. Okrem elegantného vzhľadu ponúka praktické moderné funkcie ako Powerboost, ktoré vám spríjemnia čas strávený pri varení. 

Varné zóny

Vstavaná indukčná varná doska disponuje 4 varnými zónami s indikátorom zvyškového tepla. K dispozícii je aj praktický detský zámok a časovač. Funkcia blokuje ovládací panel a zabraňuje prestavovaniu akéhokoľvek parametra, čo je bezpečné, ak deti necháte v kuchyni bez dozoru. Funkcia PowerBoost ponúka možnosť aktivovať pre všetky varné zóny extra výkon. 

 • 2x ø 21×19 cm, 2,1/3 kW

 • 1x ø 16 cm, 1,4/1,85 kW

 • 1x ø 21 cm, 2,3/3 kW

Zóna AreaFlex a StepZone

AreaFlex dokáže spojiť dve zvislé varné zóny do jednej extra veľkej varnej zóny. Umožňuje rovnomerne uvariť alebo grilovať jedlo vo väčších hrncoch a panviciach. Druhá zóna StepZone taktiež spája dve varné zóny do jednej, avšak umožní vám nastaviť individuálny výkon pre každú zónu. 

Časovač

Niekto vždy pozerá na hodinky. Odpočítavací časovač môžete nastaviť na 99 minút. Ak poznáte optimálnu dobu varenia pre príslušný pokrm z vlastnej skúsenosti, môžete nastaviť časovač a varný panel sa automaticky po uplynutí doby vypne. Keď bude jedlo hotové, zaznie pípnutie.

StayWarm

Zostane teplé aj pre oneskorencov. Funkcia StayWarm udržiava potraviny pri konštantnej teplote 70 °C, kým nenastane správny čas pre jeho servírovanie. Jedlo si zachová pôvodnú chuť a teplotu až do podávania.

Automatické programy IQ

Indukčná varná doska je vybavená praktickými programami, ktoré využijete pri varení. Funkciu IQboil oceníte pri varení cestovín a polievok. Vodu privedenie rýchlejšie k varu a udrží jej teplotu. Pri príprave grilovaných pochúťok využijete program IQgrill so 4 úrovňami prepečenia. Pri príprave stačí len minimálne množstvo oleja. Posledným automatickým programom je IQsimmer. Vhodný pri príprave jedál s dlhším časom prípravy na nižšej teplote (napríklad guláš).

Ďalšie funkcie varnej dosky

 • Kuchynská minútka EggTimer - Už sa vám viac nestane, že rozvaríte cestoviny, vajíčka a pod. Táto funcia bola navrhnutá aby vám uľahčila odpočítavať čas varenia vajíčok, čaju, rezancov a iných pokrmov. Nie je napojená na priamo na varné zóny ale pracuje nezávisle od nich. Po vypršaní nastaveného času, vás upozorní špeciálny zvukový signál.
 • Funkcia SoftMelt - vďaka tejto funkcii roztopíte čokoládu alebo maslo pri konštantnej teplote 42 °C, čo sú ideálne podmienky pre roztápanie bez pripálenia. Funkciu môžete tiež využiť napr. na pomalé rozmravovanie polievok a iných pokrmov.
 • Funkcia Stop&Go - ide o veľmi užitočnú funkciu, ktorá počas varenia podľa vašej potreby zastaví a opätovne aktivuje varnú zónu, ktorá potom pokračuje vo svojej práci s pôvodnými nastaveniami.
 • Funkcia Recall - obnoví nastavenia varnej dosky v prípade nechceného náhodneého vypnutia. V časovom limite 5 sekúnd môžete pôvodné nastavenia varnej dosky obnoviť, čo oceníte najmä ak varíte viac ako jedno jedlo naraz. Pät sekúnd potom, ako ste nechtiac varnú platňu vypli, ju zapnite ešte raz a do piatich sekúnd stlačte tlačidlo funkcie Stop&Go.
 • Powerboost funkcia pre extra intenzitu ohrievania za kratší čas
 • Detský zámok ChildLock Pro
 • AutoDetect detekcia polohy hrnca
 • Funkcia Recall pre obnovenie pôvodných nastavení

 • Funkcia TimeAssist umožní nastaviť automatický časovač varenia

 • Funkcia Delete vypne všetky nastavenia len jedným tlačidlom

Pripojené súbory

Návod v slovenčine IS645BSCSK (stiahnuť) [*.pdf, 3.37 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Napájanie: 400 V
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno
Celkový príkon dosky: 7,36 kW

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 60 cm
Výška: 5,4 cm
Hĺbka: 52,5 cm
Hmotnosť: 8,7 Kg

Funkcie

iDetská poistka: Áno
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájanie: 400 V
Celkový príkon dosky: 7,36 kW

Dizajn

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámček: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 738159

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore