Gorenje IT640BX

  • Doprava zadarmo

Indukčná varná doska, Počet varných zón: 4, Funkcia Boost, Detská poistka, Ukazovateľ zbytkového tepla, Celkový príkon dosky: 7,2 kW, čierna farba, Výška: 5,6 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 240,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,82 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Gorenje IT640BX v čiernej farbe so strieborným rámom ponúka 4 varné zóny rôzneho výkonu a priemeru. Každá varná zóna je vybavená funkciou Powerboost a indikátorom zvyškového tepla. Detská poistka chráni pred nežiadúcou manipuláciou s ovládaním. Dotykové ovládanie je umiestnené v prednej časti a je veľmi intuitívne. Varná doska Gorenje IT640BSC je vybavená aj funkciou časovača s automatickým vypnutím. Šírka 60 cm.

Indukčné varenie

Indukcia ponúka moderný spôsob prípravy jedla. Varenie je nielen rýchle, ale aj úsporné. Pri indukčnom varení sa zohrieva iba dno hrnca, neprichádza k zbytočnému úniku energie do priestoru a horúca je iba časť, na ktorej je položený hrniec. Po jeho odobratí teplota varnej zóny okamžite klesne. Indukcia okamžite reaguje na požadované zmeny nastavenia. Indukčná varná doska Gorenje IT640BX v čiernom prevedení so strieborným rámom, v šírke 60 cm je určená na zabudovanie. Varná doska má elegantne zbrúsené hrany, v prednej časti je vybavená dotykovým ovládaním. Okrem elegantného vzhľadu ponúka praktické moderné funkcie ako Powerboost, ktoré vám spríjemnia čas strávený pri varení.

Varné zóny

Vstavaná indukčná varná doska disponuje 4 varnými zónami s indikátorom zvyškového tepla. K dispozícii je aj praktický detský zámok a časovač. Funkcia blokuje ovládací panel a zabraňuje prestavovaniu akéhokoľvek parametra, čo je bezpečné, ak deti necháte v kuchyni bez dozoru. Funkcia PowerBoost ponúka možnosť aktivovať pre všetky varné zóny extra výkon. Mimoriadna intenzita tepla panvice výrazne skracuje čas čakania. 2 l vody zohrejete za 4,2 minúty, čím ušetríte množstvo času.

  • Vľavo vpredu: Indukčná varná zóna ø 21 cm, 1.5/2 kW,
  • Vpravo vpredu: Indukčná varná zóna ø 14.5 cm, 1.2/1.6 kW,
  • Vľavo vzadu: Indukčná varná zóna ø 14.5 cm, 1.2/1.6 kW,
  • Vpravo vzadu: Indukčná varná zóna ø 21 cm, 1.5/2 kW

Časovač

Niekto vždy pozerá na hodinky. Odpočítavací časovač môžete nastaviť na 99 minút. Ak poznáte optimálnu dobu varenia pre príslušný pokrm z vlastnej skúsenosti, môžete nastaviť časovač a varný panel sa automaticky po uplynutí doby vypne. Keď bude jedlo hotové, zaznie pípnutie.

  • Varnú dosku je možné pripojiť na 230V, ale len s istením 32A, alebo 400 V

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.2 kW
Napájanie 400 V

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje IT640BX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami