Gorenje IT643BX

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Cena:
379,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 7,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Indukčná varná doska Gorenje IT643BX v čiernom prevedení má 4 varné zóny rôzneho priemeru a výkonu. Ponúka možnosť personalizácie niektorých nastaví podľa vlastných predstáv. Varné zóny sú vybavené indikátorom zostatkového tepla a funkciou Powerboost pre extra výkon a tiež PowerBoost Supreme. BoilControl poskytuje automatický rýchly ohrev. Varná doska Gorenje IT643BX má množstvo užitočných funkcií: funkcia EggTimer, Funkcia časovača s automatickým vypnutím, Stop&Go, StayWarm a SoftMelt. Pre bezpečnosť je vybavená bezpečnostnou zámkou a detskou poistkou. Šírka: 59,5 cm.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Bosch PIF645FB1E Bosch PIF645FB1E

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Indukčná varná doska Bosch PIF645FB1E v čiernej farbe má 4 varné zóny. S dotykovým ovládaním DirectSelect jednoducho navolíte varnú zónu i stupeň výkonu. Horná ľavá zóna je ideálna pri používaní väčších hrncov či panvíc. Integrovaný digitálny ukazovateľ informuje o nastavenom stupni výkonu v konkrétne varnej zóne. Disponuje 17 výkonnými stupňami i detskou poistkou. Vďaka bezpečnostnému vypínaniu nemusíte mať po odchode z domu starosti, či ste varnú dosku vypli. Zvládne to aj sama.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Typ varnej dosky: Indukčná
 • Počet horákov/varných zón: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Indukčné varenie

Indukcia ponúka moderný spôsob prípravy jedla. Varenie je nielen rýchle, ale aj úsporné. Pri indukčnom varení sa zohrieva iba dno hrnca, neprichádza k zbytočnému úniku energie do priestoru a horúca je iba časť, na ktorej je položený hrniec. Po jeho odobratí teplota varnej zóny okamžite klesne. Indukcia okamžite reaguje na požadované zmeny nastavenia. Indukčná varná doska Gorenje IT643BX v čiernom prevedení, v šírke 59,5 cm je určená na zabudovanie. Varná doska má elegantne zbrúsené hrany, v prednej časti je vybavená dotykovým ovládaním. Okrem elegantného vzhľadu ponúka praktické moderné funkcie ako Powerboost, ktoré vám spríjemnia čas strávený pri varení. PowerBoost Supreme prináša mimoriadnu intenzitu tepla dna varnej nádoby a výrazne skracuje čas prípravy. 2 l vody sa ohrejú za 4,2 minúty, čo prináša obrovskú časovú úsporu.

Zabudovanie do roviny

Jednou z výhod tejto varnej dosky je možnosť zabudovania do pracovnej dosky, čím umožní hladký a plynulý prechod medzi varnou doskou a pracovnou plochou. Plochá inštalácia je veľmi moderná a štýlová. Dodá vašej kuchyni dokonalý vzhľad.

Personalizácia podľa vašich predstáv

Zlaďte si svoju kuchyňu podľa vlastného štýlu. Varná doska ponúka možnosť personalizácie niektorých nastaví podľa vašich predstáv. Môžete si nastaviť dĺžku a hlasitosť zvuku podľa potreby.

Varné zóny

Vstavaná indukčná varná doska disponuje 4 varnými zónami s indikátorom zvyškového tepla. K dispozícii je aj praktický detský zámok a časovač. Funkcia blokuje ovládací panel a zabraňuje prestavovaniu akéhokoľvek parametra, čo je bezpečné, ak deti necháte v kuchyni bez dozoru. Funkcia PowerBoost ponúka možnosť aktivovať pre všetky varné zóny extra výkon. Mimoriadna intenzita tepla s funkciou Power Boost supreme výrazne skracuje čas čakania. 2 l vody zohrejete za 4,2 minúty, čím ušetríte množstvo času.

 • Vľavo vpredu: Indukčná varná zóna ø 18 cm, 1.4/2.1 kW
 • Vpravo vpredu: Indukčná varná zóna ø 16 cm, 1.4/1.85 kW
 • Vľavo vzadu: Indukčná varná zóna ø 18 cm, 1.4/2.1 kW
 • Vpravo vzadu: Indukčná varná zóna ø 21 cm, 2.3/3 kW

Časovač

Niekto vždy pozerá na hodinky. Odpočítavací časovač môžete nastaviť na 99 minút. Ak poznáte optimálnu dobu varenia pre príslušný pokrm z vlastnej skúsenosti, môžete nastaviť časovač a varný panel sa automaticky po uplynutí doby vypne. Keď bude jedlo hotové, zaznie pípnutie.

StayWarm

Zostane teplé aj pre oneskorencov. Funkcia StayWarm udržiava potraviny pri konštantnej teplote 70 °C, kým nenastane správny čas pre jeho servírovanie. Jedlo si zachová pôvodnú chuť a teplotu až do podávania.

Ďalšie funkcie varnej dosky

 • Kuchynská minútka EggTimer - Už sa vám viac nestane, že rozvaríte cestoviny, vajíčka a pod. Táto funcia bola navrhnutá aby vám uľahčila odpočítavať čas varenia vajíčok, čaju, rezancov a iných pokrmov. Nie je napojená na priamo na varné zóny ale pracuje nezávisle od nich. Po vypršaní nastaveného času, vás upozorní špeciálny zvukový signál.
 • Funkcia SoftMelt - vďaka tejto funkcii roztopíte čokoládu alebo maslo pri konštantnej teplote 42 °C, čo sú ideálne podmienky pre roztápanie bez pripálenia. Funkciu môžete tiež využiť napr. na pomalé rozmravovanie polievok a iných pokrmov.
 • Funkcia Stop&Go - ide o veľmi užitočnú funkciu, ktorá počas varenia podľa vašej potreby zastaví a opätovne aktivuje varnú zónu, ktorá potom pokračuje vo svojej práci s pôvodnými nastaveniami.
 • Funkcia Recall - obnoví nastavenia varnej dosky v prípade nechceného náhodneého vypnutia. V časovom limite 5 sekúnd môžete pôvodné nastavenia varnej dosky obnoviť, čo oceníte najmä ak varíte viac ako jedno jedlo naraz. Pät sekúnd potom, ako ste nechtiac varnú platňu vypli, ju zapnite ešte raz a do piatich sekúnd stlačte tlačidlo funkcie Stop&Go.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine IT643BXSK (stiahnuť) [*.pdf, 2.83 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Napájanie: 400 V
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno
Celkový príkon dosky: 7,2 kW

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 60 cm
Výška: 5,6 cm
Hĺbka: 52 cm
Hmotnosť: 7,6 Kg

Funkcie

iDetská poistka: Áno
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájanie: 400 V
Celkový príkon dosky: 7,2 kW

Dizajn

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámček: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 731801

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore