Gorenje KS6350WF


Kombinovaný sporák, Energetická trieda A, Objem rúry: 71 l, Plynová varná doska, 4 varných zón, Celkový výkon rúry: 3300 W, biela farba, Gril: Áno, Výška: 85 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info


Cena 349,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 389,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaný sporák Gorenje KS6350WF, biele prevedenie, varná platňa- plyn, liatinové varné mriežky, objem rúry 71 l, ICON LED senzorové ovládanie, ergonomické gombíky, jednoručné zapaľovanie plynových horákov varnej platne, SilverMatte mimoriadne odolný 100% smalt v rúre a na plechoch na pečenie, GentleClose - tlmené zatváranie dvierok rúry, čiastočne vysúvacie teleskopické lišty na 1 úrovni, AquaClean čistenie rúry parou. Rozmery: ( š×v×h) 60×85×60 cm

 

 

 

Spoľahlivý spotrebič

Kombinovaný voľne stojaci sporák Gorenje KS6350WF v bielom prevedení určite splní očakávania mnohých gazdieniek. Spája v sebe plynovú varnú dosku a elektrickú rúru. Ovládanie je prostredníctvom ergonomických gombíkov (s jednoručným zapaľovaním horákov) doplnených uprostred o dotykovo ovládané programovacie hodiny IconLed. Sporák je vybavený praktickým úložným priestorom v spodnej časti. Môžete v ňom uskladňovať plechy alebo iný kuchynský riad, ktorý budete mať v prípade potreby vždy nablízku. Je zaradený do energetickej triedy A.

Plynová varná platňa

Plynová varná platňa ponúka 4 plynové horáky s bezpečnostnou poistkou.

  • Ľavá predná: Ø 5,4 cm; 1 kW
  • Pravá predná: Ø 9,9 cm; 3 kW
  • Ľavá zadná: Ø 7,4 cm; 1,9 kW
  • Pravá zadná: Ø 7,4 cm; 1,9 kW

HomeMade Plus 

S HomeMade Plus tvarom rúry získate profesionálne výsledky. Umiestnenie vykurovacích prvkov vychádzajú zo skúseností a poznatkov získaných z používania kamenných pecí. Tieto poznatky vedú k vnútornému dizajnu s rovnomernou distribúciou a cirkuláciou horúceho vzduchu. Vzduch v 71 litrovej rúre so zapustenými stranami je lepšie distribuovaný, a tým sa znižuje výskyť chladných miest. Vďaka tomu získate profesionálne pečenie, a to aj na viacerých úrovniach. Výsledkom je optimálne upečené jedlo: vo vnútri šťavnaté a zvonku chrumkavé.

SilverMatte – kvalitný materiál

Pre varenie či pečenie je veľmi dôležitá aj kvalita materiálu. SilverMatte je vysoko odolný a pevný materiál, ktorý znesie extrémne zaťaženie či teplo. Bez mikropórov sú povrchy rúr a plechov vysoko odolné voči teplotám, mikrovlnám a pare. Trojnásobný náter interiéru podporuje tepelnú odolnosť a výbornú izoláciu. Vďaka tomu ostane interiér vstavanej multifunkčnej rúry vždy čistý a sterilný.

AquaClean

Vďaka novej povrchovej úprave u všetkých rúr Gorenje sa zreteľne zlepšila funkcia AquaClean. Táto funkcia ponúka dokonalú pomoc pri čistení rúry. Jediné, čo musíte urobiť, je naliať 0,5 l vody do pekáča a zapnúť funkciu AquaClean na 30 minút. Viditeľné výsledky na celom vnútornom povrchu rúry ako aj na plechoch a pekáčoch vás určite príjemne prekvapia. Zapečené škvrny a mastnota sa pomocou pary zmäkčia, a stačí ich už len jednoducho zotrieť handričkou.

PerfectGrill

Najlepšie výsledky pečenia dosiahnete vďaka kombinácií veľkého a menšieho grilovacieho telesa, pričom menšie výhrevné teleso sa nachádza vo vnútri veľkého. Šikovné umiestnenie výhrevných telies umožňuje optimálnu distribúciu tepla a vždy poskytuje dokonalé výsledky pečenia, takže je jedlo chrumkavé zvonku a šťavnaté zvnútra. Rôzne kombinácie ohrevu využívajú buď vnútorné, alebo vonkajšie grilovacie teleso či obe naraz.

Program ExtraSteam

Vytvára dokonale naparené prostredie, ktoré zaisťuje, že váš chlieb bude mať krásnu výšku a chrumkavú kôrku. Všetko, čo musíte urobiť, je naliať trochu vody do plytkého plechu na pečenie, vybrať parný program ExtraSteam a nechať rúru urobiť zvyšok.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ varnej dosky Plynová
Gril Áno
Počet horákov/varných zón 4
Počet plynových horákov 4

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje KS6350WF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami