Gorenje NRC6203SXL5


Šírka: 60 cm, Výška: 200 cm, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 539,00 €

Zľava 10 % z pôvodnej ceny: 599,00 € Zobraziť nápoveď

10,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Gorenje NRC6203SXL5 s mrazničkou dole v nerezovom prevedení disponuje chladiacou časťou s objemom 255 l a mraziacou časťou s kapacitou 106 l. Vybavená je technológiou NoFrost Plus, funkciou MultiFlow, EcoMode, FastFreeze, LED displejom a LED osvetlením. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 37 dB.

Gorenje NRC6203SXL5

  • funkcia ConvertActive

  • dovolenkový režim EcoMode

  • funkcia rýchleho zmrazenia FastFreeze

  • MultiBox na uskladnenie aromatických potravín

  • tichá prevádzka len 37 dB

  • zásuvka XtremeFreeze

Chladiaca časť

Kombinovaná chladnička Gorenje NRC6203SXL5 v nerezovom prevedení. Chladiaca časť v objeme 255 litrov je vybavená 3 odkladacími policami z bezpečnostného skla, nerezovým držiakom na fľaše a 4 dverovými poličkami. Uskladniť vaše jedlo je možné aj v plastovej zásuvke CrispZone so SmartHumidity reguláciou vlhkosti (prepúšťa prebytočnú vlhkosť cez špeciálnu membránu), ktorá udrží ovocie a zeleninu dlhšiu dobu čerstvé a plné vitamínov. Okrem nej má priehradku CovertFresh Zone umožňujúca uskladnenie rôznych druhov potravín. Vnútorná stena chladničky má hladký povrch, vďaka ktorému sa jednoduchšie čistí. Vnútorná stena chladničky má hladký povrch, vďaka ktorému sa jednoduchšie čistí.

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 106 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 13 kg/24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 15 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace priehradky pre pohodlné uloženie mrazených potravín. Špeciálna zásuvka v mrazničke dokáže veľmi rýchlo zmraziť potraviny vďaka XtremeFreeze funkcii. Okrem toho využíva aj funkciu rýchleho zmrazenia FastFreeze, ktorá zmrazí potraviny pri teplote -24 °C, aby sa zachovalo čo najviac minerálov a vitamínov. Funkcia sa automaticky vypne po 2 dňoch a teplota klesne na nastavené maximum. 

Technológia AdaptTech

Kombinovaná chladnička je vybavená technológiou AdaptTech, ktorá sleduje zvyky užívateľa po dobu siedmich dní a každodenne zaznamenáva obdobie častého otvárania dvierok chladničky. Na základe zistení spotrebič prispôsobuje svoj chod a koordinuje teplotu vo vnútri chladničky, výsledkom čoho je zaistenie maximálnej doby čerstvosti vašich potravín. Zabraňuje sa tak teplotným šokom alebo výkyvom teplôt.

Technológia IonAir

Kombinovaná chladnička Gorenje NRC6203SXL5 je vybavená technológiou IonAir, ktorá neustále dodáva záporne nabité ióny do priestoru chladničky. Záporne nabité ióny prirodzene vyčistia vzduch a vytvárajú zdravé prostredie pre vaše potraviny. Technológia IonAir ničí väčšinu baktérií, odstraňuje zápachy a zabezpečuje optimálnu úroveň vlhkosti vo vnútri chladničky. Prirodzená mikroklíma predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín.

Systém MultiFlow 360°

Vďaka vetraciemu systému MultiFlow 360° so 14 vetracími vstupmi je zaručená trvalá a rovnomerná cirkulácia vzduchu vo vnútri chladničky. Výsledkom je rovnomerná a stabilná teplota v celom priestore chladničky. V kombinácii s technológiou IonAir vytvára tento systém ideálne podmienky pre uskladnenie potravín v zdravom prostredí. Záporne nabité ióny sa neustále rozptyľujú spolu so studeným vzduchom, ktorý rovnomerne cirkuluje okolo potravín, čím vzniká ideálne prostredie vo vnútri chladničky.

Ešte viac priestoru

Chladnička disponuje funkciu ConvertActive. Aj veľký rodinný nákup sa zmestí do tejto chladničky. Stlačením jedného tlačidla sa vaša mraziaca časť zmení na chladiacu časť, čo vám umožní skladovať väčší objem potravín.  Ďalšou výhodou je aj nesmierne tichá prevádzka invertorového kompresoru (len 37 dB). Invertorový kompresor sa rýchlejšie dokáže prispôsobiť teplotným zmenám vo vnútri chladničky, čo má za následok zachovanie optimálnej teploty za každých podmienok.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému vnútornému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. 

Funkcia SlotIn

Chladničku môžete umiestniť pohodlne k stene alebo vedľa iného spotrebiča. Dvierka s funkciou SlotIn sa otvoria až do pravého uhla, čo umožní jednoduché vkladanie potravín a vyťahovanie zásuvok a políc. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Výška 200 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje NRC6203SXL5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené