Gorenje NRK6202CLI

Zobraziť


Šírka: 60 cm, Výška: 200 cm, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 749,00 €

14,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6202CLI s mrazničkou dole disponuje chladiacou časťou s objemom 235 l a mraziacou časťou s kapacitou 96 l. Vybavená je technológiou NoFrost Plus, funkciou MultiFlow, EcoMode, FastFreeze, LED displejom a LED osvetlením. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 38 dB.

Gorenje NRK6202CLI

  • funkcia AdaptTech

  • beznámrazový systém No Frostu plus

  • funkcia rýchleho zmrazenia FastFreeze

  • tichá prevádzka len 38 dB

  • dizajnové prevedenie v béžovej farbe

Chladiaca časť

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6202CLI v béžovej farbe. Chladiaca časť v objeme 235 litrov je vybavená 3 odkladacími policami z bezpečnostného skla, nerezovým držiakom na fľaše a 4 dverovými poličkami. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do plastovej zásuvky CrispZone s reguláciou vlhkosti, ktorá udrží ovocie a zeleninu dlhšiu dobu čerstvé a plné vitamínov. Okrem nej má priehradku Fresh Zone umožňujúca uskladnenie rôznych druhov potravín. Vnútorná stena chladničky má hladký povrch, vďaka ktorému sa jednoduchšie čistí.

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 96 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 17 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace priehradky pre pohodlné uloženie mrazených potravín. Okrem toho využíva aj funkciu rýchleho zmrazenia FastFreeze, ktorá zmrazí potraviny pri teplote -24 °C, aby sa zachovalo čo najviac minerálov a vitamínov. Funkcia sa automaticky vypne po 2 dňoch a teplota klesne na nastavené maximum. 

Technológia AdaptTech

Kombinovaná chladnička je vybavená technológiou AdaptTech, ktorá sleduje zvyky užívateľa po dobu siedmich dní a každodenne zaznamenáva obdobie častého otvárania dvierok chladničky. Na základe zistení spotrebič prispôsobuje svoj chod a koordinuje teplotu vo vnútri chladničky, výsledkom čoho je zaistenie maximálnej doby čerstvosti vašich potravín. Zabraňuje sa tak teplotným šokom alebo výkyvom teplôt.

Technológia IonAir

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6202CLI je vybavená technológiou IonAir, ktorá neustále dodáva záporne nabité ióny do priestoru chladničky. Záporne nabité ióny prirodzene vyčistia vzduch a vytvárajú zdravé prostredie pre vaše potraviny. Technológia IonAir ničí väčšinu baktérií, odstraňuje zápachy a zabezpečuje optimálnu úroveň vlhkosti vo vnútri chladničky. Prirodzená mikroklíma predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín.

Systém MultiFlow 360°

Vďaka vetraciemu systému MultiFlow 360° so 14 vetracími vstupmi je zaručená trvalá a rovnomerná cirkulácia vzduchu vo vnútri chladničky. Výsledkom je rovnomerná a stabilná teplota v celom priestore chladničky. V kombinácii s technológiou IonAir vytvára tento systém ideálne podmienky pre uskladnenie potravín v zdravom prostredí. Záporne nabité ióny sa neustále rozptyľujú spolu so studeným vzduchom, ktorý rovnomerne cirkuluje okolo potravín, čím vzniká ideálne prostredie vo vnútri chladničky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Výška 200 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Gorenje NRK6202CLI

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Igor

13. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon