Gorenje NRK6203TX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
80% zľava na malý spotrebič a 15-ročná záruka na kompresor

Cena:
599,00 €

Pôvodná cena 829,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6203TX s objemom chladničky 254 litrov a mrazničky 80 litrov je vo farebnom prevedení šedá metalíza. Hoci je zaradená do úspornej energetickej triedy A +++, jej mraziaci výkon 12 kg potravín za 24 hodín a skladovacia doba pri poruche až 18 hodin. Technológia IonAir, Multiflow 360 ° a AdaptCool zaistí stabilnú teplotu a rovnomernú cirkuláciu vzduchu. Disponuje elektronickým ovládaním s LED displejom a zvukovým alarmom otvorených dverí. S technológiou NoFrost Plus nehrozí námraza a mikroklímu v chladničke je udržiavané neustále vlhké pre dlhú čerstvosť vložených potravín. Do XXL SpaceBox zásuvky umiestnite aj veľké kusy potravín. Dosahovaná úroveň hluku neprekročí 42 dB.

Zobraziť celý popis

Vystavené v 9 predajniach

 • Akcia
 • Doprava zdarma
 • Zľava 28 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Bosch KGE49EI4P Bosch KGE49EI4P

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Kombinovaná chladnička Bosch KGE49EI4P v nerezovejfarbe je zaradená v energetickej triede A+++. Využiteľný objem chladiacej časti s automatickým odmrazovaním dosahuje 302 litrov. Vnútorný priestor má výbavu: 5 sklenených políc z bezpečnostného skla z toho výškovo nastaviteľných 2, 4 x easyAccess Shelf, výsuvná plocha, 1 veľká a 2 x malá odkladacia priehradka vo dverách, špeciálny držiak na fľaše. Freshness systém chladničky pozostáva z 1 zásuvky VitaFresh plus s reguláciou vlhkosti a 1 zásuvky VitaFresh 0°C s reguláciou teploty pre skladovania mäsa a rýb. LED osvetlenie vám zaručí dokonalý prehľad o uložených potravinách. Kombinovaná chladnička Bosch KGE49EI4P má mrazničku umiestnenú dole s objemom 111 l. Mraziaci priestor so systémom LowFrost zabraňuje tvorbe námrazy a uľahčuje odmrazovanie. Mraziaca kapacida dosahuje 15 kg/24 hod. a akumulačná doba 44 hodín. Vnútri sa nachádzajú 3 priehľadné plastové zásuvky, z toho 1 bigBox. Teplota je regulovaná oddelene pre chladiacu a mraziacu časť elektronicky. Chladnička disponuje akustickým signálom otvorených dverí a optickým a akustickým varovným signálom pri zvýšenej teplote vo vnútornom priestore chladničky. Môžete podľa poteby nastaviť aj dovolenkový režim.

Základné parametre

 • Šírka: 70 cm
 • Výška: 201 cm
 • Hĺbka: 65 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Chladnička s technológiou IonAir

S kombinovanou chladničkou Gorenje NRK6203TX od spoločnosti Gorenje dostávate aj modernú technológiu ako je IonAir, Kombinovaná chladnička je vybavená technológiou IonAir, ktorá neustále dodáva záporne nabité ióny do priestoru chladničky. Záporne nabité ióny prirodzene vyčistia vzduch a vytvárajú zdravé prostredie pre vaše potraviny. Technológia IonAir ničí väčšinu baktérií, odstraňuje zápachy a zabezpečuje optimálnu úroveň vlhkosti vo vnútri chladničky. Prirodzená mikroklíma predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín.

MultiFlow 360°

14 vetracích vstupov zabezpečuje trvalú a rovnomernú cirkuláciu vzduchu vo vnútornom priestore chladničky. Vďaka tomu je zaistená aj stabilná a rovnomerná teplota v celom priestore, takže je zabezpečené ideálne prostredie pre uskladnenie potravín.

Technológia NoFrost Plus

V mraziacom priestore je skvelý chladiaci systém, ktorý zabraňuje hromadeniu ľadu a námrazy, aby sa udržala nízka spotreba energie. Zároveň udržiava v chladničke ideálnu mikroklímu pre zachovanie čerstvosti potravín. Cirkulácia ionizovaného vzduchu zabaňuje aby uložené potraviny vysychali a zachovajú si svoje vitamíny a minerály.

Technológia AdaptTech

Kombinovaná chladnička Gorenje 6192 LW je vybavená technológiou AdaptTech, ktorá sleduje zvyky užívateľa po dobu siedmich dní a každodenne zaznamenáva obdobie častého otvárania dvierok chladničky. Na základe zistení spotrebič prispôsobuje svoj chod a koordinuje teplotu vo vnútri chladničky, výsledkom čoho je zaistenie maximálnej doby čerstvosti vašich potravín. Zabraňuje sa tak teplotným šokom alebo výkyvom teplôt.

Výkon mrazničky

Mraznička, umiestnená v spodnej časti spotrebiča, za 24 hodín zamrazí 12 kg potravín. Skladovacia doba pri poruche dosahuje 18 hodín, takže máte dostatok času na vyriešenie celej situácie. Funkcia XtremeFreeze zaisťuje dokonalé mrazenie, čím chráni všetky dôležité výživové hodnoty v mrazených potravinách aj po zmrazení.

Vnútorný priestor

Vo vnútornom priestore chladničky nájdeme 5 sklenených políc, držiak na fľaše, Multiboxy pre uloženie masla a syrov a ZeroZone zásuvku. Na dverách sú 3 praktické, výškovo nastaviteľné police. Vnútorný priestor je osvetlený LED osvetlením. Vo vnútornom priestore mrazničky sú tri koše, pričom horná z nich disonuje veľmi intenzívnym zmrazovaním, a XXL SpaceBox zásuvku pre uskladnenie i väčších kusov potravín.

Dizajn a prevedenie

Chladničky je v elegantný šedej metalíze a pre jednoduché otváranie sú z vonkajšej časti umiestnená madlá. Záves dverí je voliteľný. Kombinovaná chladnička je navyše zaradená do úspornej energetickej triedy A +++, vďaka čomu sa šetrí nielen životné prostredie, ale aj vaša peňaženka.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 200 cm
Hĺbka: 64 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje
iSmart: Nie

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Áno
Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 254 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 60 cm
Výška: 200 cm
Hĺbka: 64 cm
Hmotnosť: 69,5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 42 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 172 kWh
Klimatická trieda: SN, T, N, ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 18 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 80 L
Mraziaci výkon: 12 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 334 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: NRK6203TX

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore