Gorenje NRKI4182E1


Výška: 177.2 cm, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Celkový čistý objem: 248 L, No Frost (mraznička): Áno, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena 619,00 €

Zľava 2 % z pôvodnej ceny: 629,00 € Zobraziť nápoveď

12,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička Gorenje NRKI4182E1 v bielom prevedení s maximálnou hlučnosťou 39 db. Chladnička s čistou kapacitou chladničky 180 l a čistou kapacitou mrazničky 68 l je vybavená vstavaným displejom a alarmom. Gorenje NRKI4182E1 v klimatickej triede N-T má k dispozícií NoFrost s mrazničkou umiestnenou dole. Gorenje NRKI4182E1 s mraziacim výkonom 8 kg/24 h a ročnou spotrebou energie 230 kWh je odolná voči výpadku prúdu 16 hodín. Gorenje NRKI4182E1 s koľajničkovým uchytením dverí disponuje stropným LED osvetlením, držiakom na fľaše, policami vo dverách s označením SpaceBox so sklenenými policami.

Prednosti vstavanej chladničky

Celkový objem vstavanej kombinovanej chladničky je 248 litrov, z toho jej chladiacej časti pripadá 180 litrov a mraziacej časti 68 litrov. V chladiacej časti sa nachádza päťsklenených políc a k dispozícii je aj držiak na fľaše, police na fľaše vo dvierkach, 3 police vo dverách chladničky s výškovým nastavením, zásuvka CrispZone. Mraziaca časť ponúka pre uskladnenie potravín tri plastové zásuvky a 2 sklenené police. Skladovacia doba pri poruche alebo výpadku prúdu je 16 hodín, mraziaca kapacita 8 kg/24 h. Maximálna hlučnosť kombinovanej chladničky je 39 dB.

NoFrost DualAdvance

Kombinovaná vstavaná chladnička Gorenje NRKI4182E1 sa postrará aj o optimálny systém dvojitej cirkulácie. Hlavnou úlohou intenzívnej cirkulácie chladného vzduchu v mrazničke je zníženie hladiny vlhkosti a zabráneniu tvorbu ľadu na stenách a hromadeniu námrazy na potravinách. V chladiacom priestore poskytuje optimálne podmienky pre uchovanie potravín, čo vedie k optimálnemu ovládaniu chladenia a mrazenia, prispôsobenému jednotlivým procesom v dvoch samostatných častiach spotrebiča. S technológiou NoFrost DualAdvance budete mať lepší prehľad, viac priestoru a vaše potraviny budú dlhšie čerstvé.

CrispZone so SmartHumidity

Jedna z najväčších zásuviek na ovocie a zeleninu CrispZone predlžuje čerstvosť potravín nízkou teplotou, automatickou reguláciou vlhkosi a špeciálnym svetlom. SmartHumidity udržuje vlhkosť v zásuvke na ideálnej úrovni za každých okolností vďaka špeciálnej membráne, ktorá vypúšťa zbytočnú vlhkosť.

Hlboká polica a držiak na fľaše

Vstavaná chladnička je praktická v každom smere o čom svedčí aj špeciálny držiak fliaš, ktorý zaisťuje optimálne využitie ukladacieho priestoru v chladničke na bezpečné uloženie väčších sklenených, či plastových fliaš. Množstvo úložného priestoru poskytujú aj samotné dvere chladničky, na ktorých sú umiestnené špeciálne držiaky, ktoré sa postarajú o to, aby pri otváraní, či zatváraní dverí ostali fľaše na svojom mieste.

XXL SpaceBox a LED osvetlenie

Ak patríte k tým, ktorí zvyknú nakupovať väčšie kusy výrobkov ako sú napríklad torty, koláče, či moriak, určite oceníte, že kombinovaná chladnička disponuje dostatočným priestorom na uchovanie, tak veľkých kusov potravín. Súčasťou vstavanej kombinovanej chladničky je aj stropné LED osvetlenie, ktorého životnosť je 30-krát dlhšia ako pri konvenčnej žiarovke, vďaka čomu ušetrí energiu.

Multi-variabilné police

Interiér chladničky si môžete prispôsobiť podľa vlastných potrieb a to vďaka skleneným policiam, ktoré si môžete výškovo nastaviť alebo vybrať. Tieto robustné police sú vyrobené z tvrdého skla, vďaka čomu sú odolné a zároveň bezpečné.

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.2 cm
Maximálna hlučnosť 39 dB
Celkový čistý objem 248 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje NRKI4182E1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené