Gorenje NRS9182VX1


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 371 l, Čistá kapacita mrazničky: 191 l, Ročná spot. energie: 323 kWh, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Dvojokruhový No Frost, Šírka: 90,8 cm, Výška: 179,3 cm. Viac info


Cena 799,99 €

Zľava 9 % z predchádzajúcej ceny: 879,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 16,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Americká chladnička Gorenje NRS9182VX1 v nerezovom prevedení disponuje chladiacím priestorom s kapacitou 371 l a mraziacím s objemom 191 l. Akumulačná doba pri výpadku je 8 h a mraziaca kapacita 13 kg/24 hod. Vybavená je funkciami NoFrost Plus, MultiFlow Cooling, EcoMode, výrobnikom ľau či LED osvetlením. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 42 dB.

Veľkorysý vnútorný priestor

Americká chladnička značky Gorenje NRS9182VX1 s celkovým čistým objemom 562 litrov ponúka dostatok priestoru pre potraviny. Chladiaca časť s objemom 371 litrov je vybavená sklenenými policami a plastovými zásuvkami. Čistý objem mraziacej časti je 191 litrov. Mraziaca kapacita umožňuje zamrazenie 13 kg čerstvých potravín za 24 hodín. Mraznička využíva funkciu rýchleho zmrazenia FastFreeze, ktorá zmrazí potraviny pri teplote -24 °C, aby sa zachovalo čo najviac minerálov a vitamínov. Funkcia sa automaticky vypne po 2 dňoch a teplota klesne na nastavené maximum. 

Vnútorná výbava chladničky:

  • kovový držiak na fľaše

  • 5 dverových políc

  • 5 sklenených políc

  • 1 stojan na vajíčka

  • zásuvka FreshZone

Výrobník ľadu

Chladnička je vybavená výrobníkom ľadu s dávkovačom vody, ktorý je napojený na prívod vody. Jednoduché dotykové ovládanie na LED paneli. Výrobník je umiestnený priamo vo dvierkach, nezaberá veľa miesta a dotvára dizajn chladničky.

Vnútorná výbava mrazničky:

  • 3 dverové police 

  • 2 plastové zásuvky

  • 5 sklenených políc

Technológia No Frost Plus a HolidayMode

S technológiou No Frost Plus ušetríte váš čas i vaše peniaze. Vďaka nej sa vo vnútornej časti americkej chladničky Gorenje NRS9182VX1 nevytvára námraza a vy sa nebudete musieť starať o jej zložitú údržbu. Vaše potraviny udrží dlhšie čerstvé a interiér spotrebiča ostane čistý. Okrem toho šetrí spotrebu energie, čím sa znižujú finančné náklady na jej chod. Má užitočnú funkciu "Holiday mode" - dovolenka. V prípade, že sa chystáte na dovolenku alebo budete zopár dní mimo domu, je možné ju veľmi jednoducho aktivovať stlačením tlačidla. V tomto režime je spotreba znížená na minimum.

Systém MultiFlow 360°

Vďaka vetraciemu systému MultiFlow 360° je zaručená trvalá a rovnomerná cirkulácia vzduchu vo vnútri chladničky. Výsledkom je rovnomerná a stabilná teplota v celom priestore chladničky. Vaše potraviny si tak zachovajú dlhšiu čerstvosť.

Invertorový kompresor

Americká chladnička sa môže pochváliť tichou prevádzkou vďaka invertorovému kompresoru s hlučnosťou len 42 dB. Invertorový kompresor sa rýchlejšie dokáže prispôsobiť teplotným zmenám vo vnútri chladničky, čo má za následok zachovanie optimálnej teploty za každých podmienok.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému vnútornému LED osvetleniu, ktoré využíva budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 90.8 cm
Výška 179.3 cm
Maximálna hlučnosť 42 dB
Celkový čistý objem 562 L
Čistá kapacita chladničky 371 L
Čistá kapacita mrazničky 191 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Gorenje NRS9182VX1

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Ján

25. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMirka

22. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Cena, výkon

Produkt za výhodnú cenu, porovnateľné s vyššou cenovou konkurenciou. Spokojnosť.