Gorenje NRS918DMB


Šírka: 91 cm, Výška: 178.6 cm, Maximálna hlučnosť: 41 dB, Čistá kapacita chladničky: 334 L, Čistá kapacita mrazničky: 185 L, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 929,00 €

18,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Gorenje NRS918DMB v čiernom prevedení, technológiou Total NoFrost s dvomi dverami. Vnútorný objem chladničky je 334 l a mraznička má 185 l.

Technológia Total No Frost

S technológiou Total No Frost ušetríte váš čas i vaše peniaze. Vďaka nej sa vo vnútornej časti kombinovanej chladničky Gorenje NRS918DMB nevytvára námraza a vy sa nebudete musieť starať o jej zložitú údržbu. Technológia zabezpečuje efektívne, rovnomerné a rýchle chladenie. Vaše potraviny udrží dlhšie čerstvé a interiér spotrebiča ostane čistý. Okrem toho šetrí spotrebu energie, čím sa znižujú finančné náklady na jej chod.

Využiteľný objem

K dispozícii je úžitkový objem 519 litrov. Chladiaca časť je dostatočne veľká, jej čistý objem je 334 litrov, vďaka čomu získate dostatok miesta pre uloženie vašich potravín. Čistý objem mraziacej časti je 185 litrov. Mraziaca kapacita umožňuje zamrazenie 11 kg čerstvých potravín za 24 hodín. Pri prípadnej poruche alebo výpadku prúdu je prispôsobená 8 hodinová akumulačná doba.

Vnútorné vybavenie

Americká chladnička má prispôsobené vnútorné LED osvetlenie v chladiacej aj mraziacej časti, vďaka ktorému budete mať lepší prehľad. Pre uloženie potravín v chladničke je k dispozícii 5 sklenených políc, držiak na fľaše, 3 dverové police, 2 zásuvky FreshZone. Mraznička ponúka priestor s 2 zásuvkami, 4 policami vo dverách, a 5 sklenenými policami a výrobníkom ľadu Twist.

Technológia MultiFlow 360°

Ďalšou prednosťou americkej chladničky je vynikajúci vetrací systém, ktorý zabezpečuje trvalú a rovnomernú cirkuláciu vzduchu a to aj vďaka 14 vetracím otvorom. Vďaka technológii MultiFlow 360° sa udržiava v celom priestore chladničky rovnomerná a stabilná teplota. Technológia MultiFlow 360° spolu s technológiou IonAir vytvára to najideálnejšie prostredie pre uskladnenie vašich potravín, ktoré sú uložené vo vnútri chladničky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91 cm
Výška 178.6 cm
Maximálna hlučnosť 41 dB
Čistá kapacita chladničky 334 L
Čistá kapacita mrazničky 185 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje NRS918DMB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené