Gorenje NRS918EMX

  • Zľava 20 %

Šírka: 91 cm, Výška: 178.6 cm, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Celkový čistý objem: 519 L, Čistá kapacita chladničky: 334 L, Čistá kapacita mrazničky: 185 L, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 599,00 €

Zľava 20 % z pôvodnej ceny: 749,00 € Zobraziť nápoveď

11,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Gorenje NRS918EMX v nerezovom prevedení disponuje chladiacím priestorom s kapacitou 334 l a mraziacím s objemom 185 l. Vybavená je funkciami NoFrost Plus, MultiFlow, EcoMode, Led displejom či LED osvetlením. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 42 dB.

Veľkorysý vnútorný priestor

Americká chladnička s celkovým čistým objemom 508 litrov ponúka dostatok priestoru pre uloženie potravín. Chladiaca časť je dostatočne veľká, jej čistý objem je 334 litrov, vďaka čomu získate dostatok miesta pre uloženie vašich potravín. Čistý objem mraziacej časti je 185 litrov. Mraziaca kapacita umožňuje zamrazenie 11 kg čerstvých potravín za 24 hodín. V mrazničke nájdete vyberateľný výrobník ľadu TwistIce. Jednoduchým otočením kolieska získate ľad do vášho nápoja. Okrem toho využíva aj funkciu rýchleho zmrazenia FastFreeze, ktorá zmrazí potraviny pri teplote -24 °C, aby sa zachovalo čo najviac minerálov a vitamínov. Funkcia sa automaticky vypne po 2 dňoch a teplota klesne na nastavené maximum. 

Výbava chladničky:

  • 5 sklenených políc

  • 3 police vo dverách

  • kovový držiak na fľaše

  • zásuvka FreshZone (vhodná na uskladnenie zeleniny, ovocia, mäsa a rýb)

Výbava mrazničky:

  • 4 police vo dverách

  • 2 zásuvky

  • 5 sklenených políc

  • Twist výrobník ľadu

Technológia No Frost Plus a HolidayMode

S technológiou No Frost Plus ušetríte váš čas i vaše peniaze. Vďaka nej sa vo vnútornej časti americkej chladničky Gorenje NRS918EMX nevytvára námraza a vy sa nebudete musieť starať o jej zložitú údržbu. Vaše potraviny udrží dlhšie čerstvé a interiér spotrebiča ostane čistý. Okrem toho šetrí spotrebu energie, čím sa znižujú finančné náklady na jej chod. Má užitočnú funkciu "Holiday mode" - dovolenka. V prípade, že sa chystáte na dovolenku alebo budete zopár dní mimo domu, je možné ju veľmi jednoducho aktivovať stlačením tlačidla. V tomto režime je spotreba znížená na minimum.

Systém MultiFlow 360°

Vďaka vetraciemu systému MultiFlow 360° je zaručená trvalá a rovnomerná cirkulácia vzduchu vo vnútri chladničky. Výsledkom je rovnomerná a stabilná teplota v celom priestore chladničky. Vaše potraviny si tak zachovajú dlhšiu čerstvosť.

Invertorový kompresor

Americká chladnička sa môže pochváliť tichou prevádzkou vďaka invertorovému kompresoru s hlučnosťou len 42 dB. Invertorový kompresor sa rýchlejšie dokáže prispôsobiť teplotným zmenám vo vnútri chladničky, čo má za následok zachovanie optimálnej teploty za každých podmienok.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému vnútornému LED osvetleniu, ktoré využíva budete mať dokonalý prehľad o tom, čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91 cm
Výška 178.6 cm
Maximálna hlučnosť 42 dB
Celkový čistý objem 519 L
Čistá kapacita chladničky 334 L
Čistá kapacita mrazničky 185 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje NRS918EMX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené