Gorenje NRS918FVX


Šírka: 91 cm, Výška: 179.1 cm, Maximálna hlučnosť: 43 dB, Celkový čistý objem: 499 L, Čistá kapacita chladničky: 334 L, Čistá kapacita mrazničky: 165 L, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: F Viac info


Cena 799,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká NoFrosts Plus chladnička Gorenje NRS918FVX v nerezovom prevedení v energetickej triede F má 334 litrovú chladničku a 165 litrový mrazák. Vybavená systémom MultiFlow, automatickým výrobníkom ľadu, invertorovým kompresorom, režimom Holiday a zásuvkou CrispZone pre ovocie a zeleninu.

Americká chladnička XtraSpace

Americká chladnička Gorenje NRS918FVX s prakticky a priestranne navrhnutým interérom XtraSpace ponúka dostatočný skladovací priestor pre množstvo potravín. Všetky potraviny je možné prehľadne uložiť na sklenené police, v zásuvkách, či v dverových poličkách. Zakaždým budú jasne viditeľné a k dispozícii. Okrem skvele rozvrhnutého skladovacieho priestoru je vybavená technológiou NoFrost Plus. Ide o chladiaci systém, ktorý v mraziacom priestore zabráni hromadeniu ľadu a tvorbe námrazy, vďaka čomu sa udrží nízka spotreba energie. Zároveň v chladiacom priestore udržiava ideálnu mikroklímu pre čerstvé potraviny. Cirkuláciou ionizovaného vzduchu zabráni vysychaniu potravín a zachová vitamíny a minerály.

Využiteľný objem

Chladiaca časť je dostatočne veľká, jej čistý objem je 334 litrov, vďaka čomu získate dostatok miesta pre uloženie vašich potravín. Čistý objem mraziacej časti je 165 litrov. Mraziaca kapacita umožňuje zamrazenie 11 kg čerstvých potravín za 24 hodín. Pri prípadnej poruche alebo výpadku prúdu je prispôsobená 6 hodinová akumulačná doba. Americká chladničká má praktický zásobník na vodu s objemom 1,3 litra, preto ju nie je potrebné pripájať na vodu.

Ovládanie SensoTech

Pokročilé ovládanie pomocou veľkého LED displeja je prehľadné. Umožňuje okamžitý prehľad a kontrolu nad nastaveniami chladničky. Všetky funkcie, ako rýchle mrazenie, alebo prázdinový režim zapnete jednoduchým dotykom. V prípade, že sa teplota náhle zvýši upozorní vás na to integrovaný alarm.

Technológia MultiFlow 360°

Ďalšou prednosťou americkej chladničky je vynikajúci vetrací systém, ktorý zabezpečuje trvalú a rovnomernú cirkuláciu vzduchu a to aj vďaka 14 vetracím otvorom. Vďaka technológii MultiFlow 360° sa udržiava v celom priestore chladničky rovnomerná a stabilná teplota. Technológia MultiFlow 360° spolu s technológiou IonAir vytvára to najideálnejšie prostredie pre uskladnenie vašich potravín, ktoré sú uložené vo vnútri chladničky.

Užitočné funkcie

Prázdinový režim je možné nastaviť v mrazničke aj chladničke. Spotreba energie sa tak zníži na minimum, čo bezpochyby využijete v čase, keď spotrebič dlhšiu dobu nevyužívate napríklad počas dovolenky. Funkcia FastFreeze umožňuje zmrazenie veľkého množstva jedla. Potraviny zmrazí pri teplote -24°C, zachovajú si tak prospešné látky. Po cca. 26 hodinách sa funkcia automaticky vypne a teplota v mrazničke sa vráti k pôvodnému nastaveniu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91 cm
Výška 179.1 cm
Maximálna hlučnosť 43 dB
Celkový čistý objem 499 L
Čistá kapacita chladničky 334 L
Čistá kapacita mrazničky 165 L
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje NRS918FVX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené