Gorenje ORB152R

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
669,00 €

Pôvodná cena 759,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 13,38 €

Doprava zdarma

Len vystavené kusy v 1 predajni
Kde môžem produkt rezervovať?

Nedá sa rezervovať

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Jednodverová chladnička Gorenje ORB152R v bordovom retro štýle je zaradená do energetickej triedy A++. Celkový objem chladničky je 254 litrov, čo prestavuje dostatočne veľký priestor pre úschovu všetkých Vašich obľúbených potravín. Chladiaca časť ponúka 229 litrový a výparník, ktorý je ideálny pre krátkodobé skladovanie mrazených potravín 25 litrový skladovací priestor. Mraziaca kapacita dosahuje 2 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 17 hodín. Vo vnútri je vybavená LED pásom na bočnej strane, štyrmi sklenenými policami a držiakom na fľaše. Vo dverách sú 3 police s výškovým nastvavením. Disponuje aj praktickým úložným priestorom pre syr a maslo. Zásuvka CrispZone s HumidytyControl s reguláciou vlhkosti je ideálna pre skladovanie zeleniny. IonAir a DynamiCooling zabezpečujú cirkuláciu ionizovaného vzduchu v priestore chladničky Gorenje ORB152R pomocou ventilátora.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 12 %
 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Liebherr KBPgw 4354 Liebherr KBPgw 4354

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Jednodverová chladnička Liebherr KBPgw 4354 v bielej farbe s dverami je zaradená do energetickej triedy A+++. Využiteľný objem dosahuje 338 litrov. Chladnička s jedným chladiacim okruhom a tromi teplotnými zónami má ovládanie je pomocou MagicEye s TFT farebným displejom s digitálnym ukazovateľom teploty, ktoré je umiestnené vovnútri. Vnútornú výbavu chladničky tvorí 5 sklenených poličiek, z toho 4 výškovo nastaviteľných a 1 deliteľná, 4 dverové poličky a 3 x priehľadná BioFresh zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny: z toho 1 DrySafe a 2 HydroSafe. V hornej časti je malý mrazicaci priestor s objemom 24 litrov a mraziacou kapacitou 2 kg/ 24 hod. Akumulačná doba v prípade výpadku prúdu dosahuje 12 hodín. Dokonalý prehľad o uložených potravinách zabezpečuje LED stĺpik. Maximálna hlučnosť dosahuje 37 dB. Praktické madlo chladničky Liebherr KBPgw 4354 je ergonomické zabudované. Vo výbave je tiež akustická kontrolka otvárania dverí a akustická a optická kontrolka. Odmrazovanie je automatické.

Základné parametre

 • Výška: 185 cm
 • Maximálna hlučnosť: 37 dB
 • Trieda energ.účinnosti: A +++

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

IonAir technológia

Ak obľubujete retro štýl a v podobnom duchu máte zariadenú aj Vašu domácnosť, určite Vám nesmie chýbať ani táto jednodverová chladnička Gorenje ORB152R. Už na prvý pohľad Vás zaujme svojím bordovým prevedením s efektnou rukoväťou. Majte svoje potraviny vždy čerstvé a bez nepríjemných zápachov. Pokročilá technológia IonAir zaisťuje po otvorení dverí doslova čerstvý vzduch, akoby ste sa práve nachádzali v lese alebo pri vodopádoch. Zabezpečuje to takým spôsobom, že neustále dodáva záporne nabité ióny do priestoru chladničky, ktoré sú prirodzenými čističmi vzduchu. Pre uskladnené potraviny tak vytvára zdraviu prospešnú klímu počas celej doby. Spoľahlivo a účinne ničí baktérie a nepríjemné zápachy a vytvára optimálnu úroveň vlhkosti. 

Objem a vybavenie

Z celkového úžitkového objemu 254 l chladiacej časti pripadá 229 litrov a mraziacej časti 25 litrov. Menší mraziaci priestor - výparník, umožňuje krátokodobo uskladniť menšie množstvo mrazených potravín. Interiér je tvorený 4 sklenenými policami, policou na fľaše, 3 policami vo dverách SimpleSlide s výškovým nastavením, zásobníkom na syr a maslo. K dispzícii je aj zásuvka FreshZone a CrispZone s Humididty Control - pre skladovanie zeleniny s reguláciou vlhkosti. Hlučnosť nepresiahne úroveň 40 dB. LED osvetlenie rovnomerne osvetlí priestor chladničky. Mraziaca kapacita dosahuje 2 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 17 hodín.

CrispZone s HumidityControl

Uschovajte si svoje obľúbené ovocie či zeleninu do tejto praktickej a veľkokapacitnej zásuvky. So systémom HumidityControl si jednoducho nastavíte požadovaný stupeň vlhkosti presne podľa vlastnej potreby. Všetky suroviny si tak zachovajú čerstvosť, sviežosť, ale aj všetky živiny a vitamíny. 

DynamiCooling 

Nová konštrukcia ventilátoru prispieva k správnej teplote chladničky počas celej doby užívania. Vetrací systém tak rovnomerne cirkuluje studený vzduch.

Ekologická

Energetickou triedou A++ je jednoznačne radená medzi úsporné a veľmi ekologické spotrebiče nachádzajúce sa na trhu. Okrem životného prostredia je obzvlášť šetrná aj k Vašej peňaženke. Pri výpadku elektrického prúdu sa jej skladovací čas pohybuje okolo 17 hodín. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 154 cm
Maximálna hlučnosť: 40 dB
iTrieda energ.účinnosti: A++
Celkový čistý objem: 254 L
Čistá kapacita chladničky: 229 L
Ročná spotreba energie: 186 kWh
Klimatická trieda: ST, SN-T, N
Mraziaci výkon: 2 kg/24h
Rýchle zmrazenie: Nie
Výparník: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: bordová
Šírka: 60 cm
Výška: 154 cm
Hĺbka: 66,9 cm
Hmotnosť: 57,5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 40 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 186 kWh
Klimatická trieda: ST, SN-T, N
Odolnosť voči výpadku prúdu: 17 hod.

Dizajn

Celkový čistý objem: 254 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 229 L
Výparník: Áno

Mraznička

Mraziaci výkon: 2 kg/24h

Funkcie

Rýchle zmrazenie: Nie

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
Smart (ovládanie mobilom): Nie

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetko príslušenstvo na špeciálnej stránke

Čis. bielej techniky

Ost.čis. prostriedky

Pohlcovače zápachu

Ostatná drogéria

Ostatné prísluš.

Kuchynské doplnky

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore