Gorenje RBI4092E1


Vstavaná jednodverová chladnička, Energetická trieda F, Objem chladničky: 99 l, Objem mrazničky: 15 l, Ročná spot. energie: 180 kWh, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Šírka: 54 cm, Výška: 87,5 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 329,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná jednodverová chladnička Gorenje RBI4092E1 s výparníkom. Ponúka skladovací priestor v objeme 99 l a objem výparníka 15 l. Mraziaca kapacita dosahuje 2 kg/ 24 hodín. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 12 hodín. Chladnička Gorenje RBI4092E1 je ovládaná mechanicky. Vnútornú výbavu tvorí LED pás na boku, ktorý dokonale osvetlí celý priestor, 2 sklenené variabilné police, polica na fľaše vo dverách a 1 dverová polica. V spodnej časti je priehľadná plastová zásuvka s reguláciou vlhkosti CrispZone s HumidityControl. Výparník je vhodný pre krátkodobé mrazenie potravín. Nachádza sa v ňom 1 nádoba na ľad.

Praktická vstavaná chladnička s výparníkom

Jednodverová vstavaná chladnička Gorenje RBI4092E1 je ideálna pre zabudovanie do menších kuchynských priestorov, na chatu alebo pre menšie domácnosti. Pohodlne v nej uskladníte chladené potraviny a krátkodobo aj mrazené potraviny v praktickom výparníku. Menší mraziaci priestor - výparník, umožňuje krátokodobo uskladniť menšie množstvo mrazených potravín. Ľavé/pravé otváranie dverí si môžete nastaviť podľa vašich potrieb.

Objem a vybavenie

Z celkového úžitkového objemu chladiacej časti pripadá 99 litrov a mraziacej časti 15 litrov. Interiér je tvorený 2 sklenenými policami, zásuvkou na ovocie a zeleninu, policou na fľaše vo dverách držiaka + 1 policou vo dverách. Zásuvka CrispZone s HumidityControl uchová zeleninu a ovocie čerstvé ako z trhoviska. Nízka teplota s možnosťou úpravy vlhkosti predĺži čerstvosť vložených potravín. Hlboká polica na fľaše umiestnená vo dvierkcah chladničky ponúka ideálny úložný priestor pre sklenené fľaše, či krabicové mlieko. Pri otváraní a zatváraní vždy zostanú na svojom mieste. Sklenené police v chladničke sú variabilné, vďaka čomu získate mnoho možností skladovania. Jednoducho si ich môžete výškovo prestaviť alebo vybrať, podľa toho ako to vyhovuje vašim špecifickým potrebám. Vyrobené sú z tvrdeného skla, preto sú bezpečné a odolné. Mraziaca časť - výparník je tvorená priestorom s dvierkami a miskou na ľad. Výparník umožňuje krátkodobo uskladniť menšie množstvo mrazených potravín. Mraziaca kapacita dosahuje 2 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 12 hodín. Hlučnosť nepresiahne úroveň 39 dB. LED pás rovnomerne osvetlí priestor chladničky.

Energetická účinnosť

Chladničky Gorenje sú vysoko energeticky účinné. Majú skvelú tepelnú izoláciu a tesnenie dverí. Inverorový kompresor a ovládanie účinne znižujú ich spotrebu. Naviac LED osvetlenie je tiež vysoko energeticky úsporné. Jeho životnosť je až 30 x dlhšia ako životnosť klasických žiaroviek. LED pás efektívne osvetlí interiér chladiaceho priestoru.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 87.5 cm
Maximálna hlučnosť 39 dB
Celkový čistý objem 114 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje RBI4092E1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami