Gorenje RBI5182A1

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Vystavené kusy v 1 predajni

Cena:
679,00 €

Pôvodná cena 859,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 13,58 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná jednodverová chladnička Gorenje RBI5182A1 s výparníkom. Systém AdaptTech udržiava optimálnu tepltou v chladničke bez ohľadu na to ako často ju otvárate. IonAir s DynamiCooling udrží príjemný svieži vzduch v priestore chladničky. Ponúka skladovací priestor v objeme 251 l a objem výparníka 29 l. Mraziaca kapacita dosahuje 2 kg/ 24 hodín. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 14 hodín. Chladnička Gorenje RBI5182A1 je ovládaná electronicky pomocou LED displeja. Vnútornú výbavu tvorí LED pás na boku, ktorý dokonale osvetlí celý priestor, 5 sklenených variabilných políc, kovový držiak na fľaše, 2 x polica na fľaše vo dverách a 4 ďalšie dverové police. Skvelým odkladacím priestorom je plytká zásuvka MixBox. V spodnej časti je priehľadná plastová zásuvka FreshZone a zásuvka s automatickou reguláciou vlhkosti a špeciálnym osvetlením. Výparník je vhodný pre krátkodobé mrazenie potravín. Nachádza sa v ňom 1 sklenená polica. Zvukový a svetelný signál upozorní na zvýšenú teplotu v chladničke. K dispozícii je tiež funkcia Smart SuperCool, SuperCool na rýchle zachladenie a prepínač rýchleho mrazenia.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 21 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: F

Popis produktu

Praktická vstavaná chladnička s výparníkom

Jednodverová vstavaná chladnička Gorenje RBI5182A1 je ideálna pre zabudovanie aj do väčších kuchynských priestorov, na chatu a podobne. Pohodlne v nej uskladníte chladené potraviny a krátkodobo aj mrazené potraviny v praktickom výparníku. Menší mraziaci priestor - výparník, umožňuje krátokodobo uskladniť menšie množstvo mrazených potravín. Ľavé/pravé otváranie dverí si môžete nastaviť podľa vašich potrieb. Záves dverí má masívny nožový pánt - systém "Door to Door". Nožové pánty umožňujú skldovať vo dvierkach aj  ťažšie predmety. Táto vstavaná chladnička vás milo prekvapí množstvom skvelých funkcií a prakticky navrhnutým úložným priestorom. Funkcia SuperCool rýchle zachladí vložený nákup. Funkcia intenzívneho chladenia zníži teplotu v chladničke na 3 °C, čo je o polovicu menej, než je bežná teplota. Automaticky sa následne vypne po 6 hodinách a teplota sa vráti na pôvodné nastavenie. Funkcia FastFreeze zamrazí potraviny pri teplote -24 °C, aby si potraviny zachovali väčšinu minerálnych látok. Inteligentné senzory funkciu automaticky vypnú po cca. 2 dňoch a teplota sa vráti na pôvodné nastavenie. Hlučnosť nepresiahne úroveň 38 dB.

IonAir s DynamiCooling

Vzduch navyše obohatený o záporné ióny zachováva chuť a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo pokročilý systém ventilácie vyrovnáva teplotu v celom priestore chladničky a rovnomerne rozdeľuje ionizovaný vzduchu, čo zaisťuje  že akýkoľvek typ potraviny možno umiestniť na ľubovoľnej polici.

AdaptTech sleduje vaše návyky

Systém AdaptTech udržiava optimálnu teplotu v chladiacom priestore bez ohľadu na to, ako často ju otvárate. Pri častom otváraní sa teplota náhle zvyšuje a potraviny sú tak vystavené teplotným šokom, čo následne spôsobuje ich rýchlejšie kazenie. Chladnička stále monitoruje a analyzuje spôsob ako ju používate. Takto vie predpokladať, kedy ju otvoríte a pred tým ako tak urobíte, zníži teplotu o 1 - 2  °C. Zabezpečí tak stabilnú teplotu a zaručí, že potraviny zostanú čerstvé.

Objem a vybavenie

Z celkového úžitkového objemu chladiacej časti pripadá 251 litrov a mraziacej časti 29 litrov. Interiér je tvorený 5 sklenenými policami, zásuvkou na ovocie a zeleninu, 2 x policou na fľaše vo dverách držiaka + 4 policami vo dverách, kovová polica na fľaše. Hlboká polica na fľaše umiestnená vo dvierkcah chladničky ponúka ideálny úložný priestor pre sklenené fľaše, či krabicové mlieko. Pri otváraní a zatváraní vždy zostanú na svojom mieste. Dverová polička MultiBox s vekom je ideálne pre skladovanie syra, cibule alebo iných aromatických potravín. Udrží ich čerstvé a ochráni ich pred vysušením. Silikónvé veko je možné využiť aj ako držiak na vajcia, alebo ho vložiť do mrazničky ako nádobu na ľad. Sklenené police v chladničke sú variabilné, vďaka čomu získate mnoho možností skladovania. Jednoducho si ich môžete výškovo prestaviť alebo vybrať, podľa toho ako to vyhovuje vašim špecifickým potrebám. Vyrobené sú z tvrdeného skla, preto sú bezpečné a odolné. Plytká zásuvka MixBox je svelým pomocníkom pri skladovaní menších predmetov ako nátierky, maslo, konzervy a malé snacky. Ponúka maximálne organizovaný priestor v chladničke, potraviny tak máte pred očami aby ste na nee nezabudli.

Skladovanie v zásuvkách a výparníku

Zásuvka CrispZone s VitaLight a SmartHumidity uchová ovocie a zeleninu pri ideálnych podmienkach. Predlžuje ich čerstvosť nízkou teplotou a automatickou reguláciou vlhkosti a tiež špeciálnym svetlom. SmartHumidity udrží optimálnu vlhkosť za každých okolností vďaka špeciálnej membráne, ktorá automaticky vypúšťa prebytočnú vlhkosť. VitaLight pomáha zachovať prirodzený procez zrenia. Potraviny tak zostanú dlhšie čerstvé a plné vitamínov. Zásuvka FreshZone s najnižšou teplotou v chladničke je ideálna pre skladovanie mäsa, rýb ale aj ovocia a zeleniny. Zachová čerstvosť a chuť vložených potravín po dlhší čas.  Mraziaca časť - výparník je tvorená priestorom s dvierkami a sklenou policou. Výparník umožňuje krátkodobo uskladniť menšie množstvo mrazených potravín. Mraziaca kapacita dosahuje 2 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 14 hodín.

Pripojené súbory

IL_SK_2065418 [*.pdf, 69.26 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 177,2 cm
Maximálna hlučnosť: 38 dB
Celkový čistý objem: 280 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: F

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 55,5 cm
Výška: 177,2 cm
Hĺbka: 54,5 cm
Hmotnosť: 61 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
Kovová polica na fľaše: Áno
NoFrost (chladnička): Nie

Dizajn

Celkový čistý objem: 280 L
Uchytenie dverí: Pevné uchytenie dverí

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 251 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 29 L
Mraziaci výkon: 2 kg/24h
Zabudovaná mraznička: Áno

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 215 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 14 hod.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: F

Funkcie

No Frost (mraznička): Nie
Rýchle zmrazenie: Áno

Ostatné

Kód produktu: 732569

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore