Gorenje RBI5182A1


Výška: 177.2 cm, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Celkový čistý objem: 280 L, Trieda energetickej účinnosti 2021: F
Elektronický informačný list


Cena 679,00 €

Zľava 21 % z pôvodnej ceny: 859,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná jednodverová chladnička Gorenje RBI5182A1 s výparníkom. Systém AdaptTech udržiava optimálnu tepltou v chladničke bez ohľadu na to ako často ju otvárate. IonAir s DynamiCooling udrží príjemný svieži vzduch v priestore chladničky. Ponúka skladovací priestor v objeme 251 l a objem výparníka 29 l. Mraziaca kapacita dosahuje 2 kg/ 24 hodín. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 14 hodín. Chladnička Gorenje RBI5182A1 je ovládaná electronicky pomocou LED displeja. Vnútornú výbavu tvorí LED pás na boku, ktorý dokonale osvetlí celý priestor, 5 sklenených variabilných políc, kovový držiak na fľaše, 2 x polica na fľaše vo dverách a 4 ďalšie dverové police. Skvelým odkladacím priestorom je plytká zásuvka MixBox. V spodnej časti je priehľadná plastová zásuvka FreshZone a zásuvka s automatickou reguláciou vlhkosti a špeciálnym osvetlením. Výparník je vhodný pre krátkodobé mrazenie potravín. Nachádza sa v ňom 1 sklenená polica. Zvukový a svetelný signál upozorní na zvýšenú teplotu v chladničke. K dispozícii je tiež funkcia Smart SuperCool, SuperCool na rýchle zachladenie a prepínač rýchleho mrazenia.

Praktická vstavaná chladnička s výparníkom

Jednodverová vstavaná chladnička Gorenje RBI5182A1 je ideálna pre zabudovanie aj do väčších kuchynských priestorov, na chatu a podobne. Pohodlne v nej uskladníte chladené potraviny a krátkodobo aj mrazené potraviny v praktickom výparníku. Menší mraziaci priestor - výparník, umožňuje krátokodobo uskladniť menšie množstvo mrazených potravín. Ľavé/pravé otváranie dverí si môžete nastaviť podľa vašich potrieb. Záves dverí má masívny nožový pánt - systém "Door to Door". Nožové pánty umožňujú skldovať vo dvierkach aj  ťažšie predmety. Táto vstavaná chladnička vás milo prekvapí množstvom skvelých funkcií a prakticky navrhnutým úložným priestorom. Funkcia SuperCool rýchle zachladí vložený nákup. Funkcia intenzívneho chladenia zníži teplotu v chladničke na 3 °C, čo je o polovicu menej, než je bežná teplota. Automaticky sa následne vypne po 6 hodinách a teplota sa vráti na pôvodné nastavenie. Funkcia FastFreeze zamrazí potraviny pri teplote -24 °C, aby si potraviny zachovali väčšinu minerálnych látok. Inteligentné senzory funkciu automaticky vypnú po cca. 2 dňoch a teplota sa vráti na pôvodné nastavenie. Hlučnosť nepresiahne úroveň 38 dB.

IonAir s DynamiCooling

Vzduch navyše obohatený o záporné ióny zachováva chuť a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo pokročilý systém ventilácie vyrovnáva teplotu v celom priestore chladničky a rovnomerne rozdeľuje ionizovaný vzduchu, čo zaisťuje  že akýkoľvek typ potraviny možno umiestniť na ľubovoľnej polici.

AdaptTech sleduje vaše návyky

Systém AdaptTech udržiava optimálnu teplotu v chladiacom priestore bez ohľadu na to, ako často ju otvárate. Pri častom otváraní sa teplota náhle zvyšuje a potraviny sú tak vystavené teplotným šokom, čo následne spôsobuje ich rýchlejšie kazenie. Chladnička stále monitoruje a analyzuje spôsob ako ju používate. Takto vie predpokladať, kedy ju otvoríte a pred tým ako tak urobíte, zníži teplotu o 1 - 2  °C. Zabezpečí tak stabilnú teplotu a zaručí, že potraviny zostanú čerstvé.

Objem a vybavenie

Z celkového úžitkového objemu chladiacej časti pripadá 251 litrov a mraziacej časti 29 litrov. Interiér je tvorený 5 sklenenými policami, zásuvkou na ovocie a zeleninu, 2 x policou na fľaše vo dverách držiaka + 4 policami vo dverách, kovová polica na fľaše. Hlboká polica na fľaše umiestnená vo dvierkcah chladničky ponúka ideálny úložný priestor pre sklenené fľaše, či krabicové mlieko. Pri otváraní a zatváraní vždy zostanú na svojom mieste. Dverová polička MultiBox s vekom je ideálne pre skladovanie syra, cibule alebo iných aromatických potravín. Udrží ich čerstvé a ochráni ich pred vysušením. Silikónvé veko je možné využiť aj ako držiak na vajcia, alebo ho vložiť do mrazničky ako nádobu na ľad. Sklenené police v chladničke sú variabilné, vďaka čomu získate mnoho možností skladovania. Jednoducho si ich môžete výškovo prestaviť alebo vybrať, podľa toho ako to vyhovuje vašim špecifickým potrebám. Vyrobené sú z tvrdeného skla, preto sú bezpečné a odolné. Plytká zásuvka MixBox je svelým pomocníkom pri skladovaní menších predmetov ako nátierky, maslo, konzervy a malé snacky. Ponúka maximálne organizovaný priestor v chladničke, potraviny tak máte pred očami aby ste na nee nezabudli.

Skladovanie v zásuvkách a výparníku

Zásuvka CrispZone s VitaLight a SmartHumidity uchová ovocie a zeleninu pri ideálnych podmienkach. Predlžuje ich čerstvosť nízkou teplotou a automatickou reguláciou vlhkosti a tiež špeciálnym svetlom. SmartHumidity udrží optimálnu vlhkosť za každých okolností vďaka špeciálnej membráne, ktorá automaticky vypúšťa prebytočnú vlhkosť. VitaLight pomáha zachovať prirodzený procez zrenia. Potraviny tak zostanú dlhšie čerstvé a plné vitamínov. Zásuvka FreshZone s najnižšou teplotou v chladničke je ideálna pre skladovanie mäsa, rýb ale aj ovocia a zeleniny. Zachová čerstvosť a chuť vložených potravín po dlhší čas.  Mraziaca časť - výparník je tvorená priestorom s dvierkami a sklenou policou. Výparník umožňuje krátkodobo uskladniť menšie množstvo mrazených potravín. Mraziaca kapacita dosahuje 2 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 14 hodín.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.2 cm
Maximálna hlučnosť 38 dB
Celkový čistý objem 280 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje RBI5182A1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené