Gorenje RI4092E1

  • Doprava zadarmo

Výška: 87.5 cm, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Celkový čistý objem: 131 L, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena 339,00 €

6,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná chladnička Gorenje RI4092E1 v bielej farbe s čistým objemom 131 litrov. Chladnička je vybavená 4 sklenenými variabilnými poličkami a jedným boxom CrispZone s HumidityControl. V dverách chladničky sú 2 poličky a držiak na vajíčka. Možnosť prehodenia dvierok na pravú alebo ľavú stranu. Praktické vnútorné LED osvetlenie a dovolenkový EcoMode režim. Jednoduché mechanické ovládanie. Klimatická trieda chladničky: SN, N, ST. Hlučnosť: 35 dB. Rozmery (Š x V x H): 54 × 87,5 × 54,5 cm.

Vstavaná chladnička

Jednodverová vstavaná chladnička Gorenje RI4092E1 je ideálna pre zabudovanie do menších kuchynských priestorov, na chatu alebo pre menšie domácnosti. Pohodlne v nej uskladníte chladené potraviny. Ľavé/pravé otváranie dverí si môžete nastaviť podľa vašich potrieb.

Objem a vybavenie

Chladnička ponúka aj napriek malým rozmerom dostatočne veľký objem pre vaše potraviny. Jej brutto objem je 133 litrov a celkový využiteľný objem pre vaše potraviny je 131 litrov. Vo vnútri sú umiestnené štyri sklenené vyberateľné police, ktoré si môžete jednoducho výškovo nastaviť a umiestniť podľa potreby. 

Čerstvé potraviny

Chladnička je vybavená veľkou zásuvkou CrispZone, ktorá slúži na ukladanie ovocia a zeleniny. Vďaka systému HumidityControl je možné riadiť úroveň vlhkosti vo vnútri zásuvky. Vaše uložené potraviny ostanú dlhšie čerstvé, svieže a zachovajú si vitamíny.

LED svetlo 

Interiér chladničky je vybavený úsporným LED osvetlením, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašom uskladnenom jedle. Pri chladení je veľmi tichá nakoľko úroveň hluku dosahuje len 35 dB.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 87.5 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 131 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje RI4092E1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené