Gorenje RI4122E1

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 22 %

Výška: 128.5 cm, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Celkový čistý objem: 199 L, Trieda energetickej účinnosti 2021: F
Elektronický informačný list


Cena 349,00 €

Zľava 22 % z pôvodnej ceny: 449,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná jednodverová chladnička Gorenje RI4122E1. Ponúka skladovací priestor v objeme 199 l. Chladnička je ovládaná mechanicky. Vnútornú výbavu tvorí stropné LED osvetlenie, ktoré dokonale osvetlí celý priestor, 5 sklenených variabilných políc, polica na fľaše vo dverách s pevným držiakom fliaš a 2 dverové police. V spodnej časti je priehľadná plastová zásuvka s reguláciou vlhkosti CrispZone s HumidityControl. Maximálna hlučnosť chladničky Gorenje RI4122E1 dosahuje 35 dB.

Praktická vstavaná chladnička

Jednodverová vstavaná chladnička Gorenje RI4122E1 je ideálna pre zabudovanie do menších kuchynských priestorov, na chatu alebo pre menšie domácnosti. Pohodlne v nej uskladníte chladené potraviny a krátkodobo aj mrazené potraviny v praktickom výparníku. Ľavé/pravé otváranie dverí si môžete nastaviť podľa vašich potrieb.

Objem a vybavenie

Z celkového úžitkového objemu chladiacej časti pripadá 199 litrov. Interiér je tvorený 5 sklenenými policami, zásuvkou na ovocie a zeleninu, policou na fľaše vo dverách držiaka + 2 policami vo dverách. Zásuvka CrispZone s HumidityControl uchová zeleninu a ovocie čerstvé ako z trhoviska. Nízka teplota s možnosťou úpravy vlhkosti predĺži čerstvosť vložených potravín. Hlboká polica na fľaše umiestnená vo dvierkcah chladničky ponúka ideálny úložný priestor pre sklenené fľaše, či krabicové mlieko. Pri otváraní a zatváraní vždy zostanú na svojom mieste. Sklenené police v chladničke sú variabilné, vďaka čomu získate mnoho možností skladovania. Jednoducho si ich môžete výškovo prestaviť alebo vybrať, podľa toho ako to vyhovuje vašim špecifickým potrebám. Vyrobené sú z tvrdeného skla, preto sú bezpečné a odolné. Stropné LED osvetlenie rovnomerne sprehľadní priestor chladničky.

Energetická účinnosť

Chladničky Gorenje sú vysoko energeticky účinné. Majú skvelú tepelnú izoláciu a tesnenie dverí. Inverorový kompresor a ovládanie účinne znižujú ich spotrebu. Naviac LED osvetlenie je tiež vysoko energeticky úsporné. Jeho životnosť je až 30 x dlhšia ako životnosť klasických žiaroviek. Stropné LED osvetlenie efektívne osvetlí interiér chladiaceho priestoru.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 128.5 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 199 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje RI4122E1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené