Gorenje RK6192SYBK


Šírka: 60 cm, Výška: 185 cm, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 399,00 €

7,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Gorenje RK6192SYBK s mrazničkou dole v čiernom prevedení disponuje chladiacou časťou s objemom 205 litrov a mraziacou časťou s kapacitou 109 litrov. Akumulačná doba pri výpadku energie je 17 hodín a za 24 hodín zmrazí 5 kg potravín. Vybavená je technológiou FrostLess pre tvorbu minimálne námrazy. Praktické LED osvetlenie. Mechanické ovládanie a manuálne odmrazovanie mrazáku. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 38 dB.

Gorenje RK6192SYBK

Kombinovaná chladnička Gorenje RK6192SYBK zaujme už na prvý pohľad elegantným čiernym prevedením.  Dvere chladničky sa otvárajú až do 90 stupňov, čo vám umožní pohodlné vyberanie vecí z chladničky. Celkový objem kombinovanej chladničky je 314 litrov, z toho jej chladiacej časti pripadá 205 litrov a mraziacej časti 109 litrov. Maximálna hlučnosť pri prevádzke je 38 dB.

Chladiaca časť

Chladiaca časť v objeme 205 litrov je vybavená 2 odkladacími policami z bezpečnostného skla, 3 dverovými poličkami, zásuvkou CrispZone, ktorá udrží ovocie a zeleninu dlhšiu dobu čerstvé a plné vitamínov. Zásuvka FreshZone je určená pre uloženie mäsových výrobkov, mäsa a rýb. 

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 109 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 5 kg/24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu17 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace priehradky pre pohodlné uloženie mrazených potravín.

Špeciálna funkcia Slot-in

Voľne stojaca alebo vložená? S kombinovanou chladničkou Gorenje RK6192SYBK a jej špeciálnou funkciou Slot-in sa nemusíte rozhodnúť hneď. Funkcia Slot-in Vám umožní postaviť chladničku voľne k stene, alebo ju vložiť do kuchynského výklenku 60 cm. Vďaka funkcii Slot-in sa dvere chladničky otvárajú až do 90 stupňov, aj keď je umiestená pri stene alebo vedľa iných spotrebičov. Môžete plne otvoriť dvere a jednoducho vybrať police alebo zásuvky. Rozhodnúť sa pre voľne postavenie chladničky k stene Vám kovové prevedenie dvier chladničky a celkový jej dizajn dodá vašej kuchyni prvok elegancie.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému vnútornému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Výška 185 cm
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje RK6192SYBK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené