Gorenje RKI2181E1 vstavaná chladnička


Vstavaná kombinovaná chladnička, Energetická trieda F, Objem chladničky: 189 l, Objem mrazničky: 71 l, Ročná spot. energie: 272 kWh, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Smart ovládanie mobilom: Nie, Šírka: 54 cm, Výška: 177,2 cm, Hĺbka: 54,8 cm. Viac info


Cena 539,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 54,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná chladnička Gorenje RKI2181E1 v bielej farbe s celkovým objemom 260 litrov a FrostLess technológiou. Čistý objem chladničky je 189 litrov, mrazák má kapacitu 71 litrov a jeho mraziaci výkon je 3,5 kg/24 hodín. Akumulačná doba pri výpadku prúdu je 18 hodín. Mechanické ovládanie a stropné LED svetlo. Chladnička je vybavená 5 sklenenými poličkami, držiakom na fľaše, jedným boxom CrispZone. V dverách chladničky sú ešte 3 poličky. Mraznička obsahuje 3 zásuvky, 1x SpaceBox zásuvku s objemom až 38 litrov. Klimatická trieda chladničky: SN, N, ST, T. Hlučnosť: 38 dB. Rozmery (Š x V x H): 54 × 177,2 × 54,5 cm.

Miesto pre vaše potraviny

Chladnička s objemom 189 litrov má dostatočné vybavenie pre pohodlné uloženie potravín. Všetky vaše potraviny môžete bezpečne ukladať na až 5 sklenených políc. Pre ovocie a zeleninu je k dispozícii praktická zásuvka CrispZone s kontrolou vlhkosti (Humidity Control), ktorá udrží vaše ovocie a zeleninu dlhšie čerstvú. Nechýba ani praktická polička na fľaše. Odkladací priestor sa nachádza aj v dvierkach chladničky. Tu nájdete 3 police, z toho jedna polica so špeciálnymi držiakmi je vhodná na uloženie fliaš. Pri otváraní a zatváraní dverí budú fľaše vždy na svojom mieste. Možnosť otvárania dverí do pravej aj ľavej strany.

Mrazák s FrostLess technológiou

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 71 litrov. Za 24 hodín zamrazí 3,5 kilogramou potravín a doba skladovania pri výpadku prúdu je 18 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace boxy (1x SpaceBox s objemom 38 litrov pre uskladnenie väšších kusov potravín) pre pohodlné uloženie mrazených potravín. Využíva technológiu FrostLess, ktorá eliminuje tvorbu ľadu. Výsledkom je menej časté odmrazovanie, čo šetrí váš čas.

Masívne nožové pánty

Masívne nožové pánty umožňujú skladovanie aj ťažších predmetov na policiach vo dvierkach chladničky, ako aj otvorenie dverí do 115° uhla. Vďaka tomu budete mať lepší vnútorný prehľad, a vkladanie a vyberanie jedla bude tiež pohodlnejšie. V prípade pootvorených dvierok ich samozatvárací pánt z dôvodu úspory energie automaticky dovrie.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému vnútornému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.2 cm
Maximálna hlučnosť 38 dB
Celkový čistý objem 260 L
No Frost (mraznička) Nie
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje RKI2181E1 vstavaná chladnička

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené