Gorenje RKI4182E1

Zobraziť


Výška: 177.2 cm, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Celkový čistý objem: 258 L, No Frost (mraznička): Nie, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena 499,00 €

Zľava 21 % z pôvodnej ceny: 629,00 € Zobraziť nápoveď

9,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička Gorenje RKI4182E1. Čistý objem chladničky je 189 l, objem mraziacej časti je 71 l. Integrovaná chladnička ponúka mechanické ovládanie. Disponuje multi-variabilnými sklenenými vyberateľnými policami, s jednoduchým výškovým nastavením. Chladiaca časť je vybavená veľkou zeleninovou zásuvkou s reguláciou vlhkosti CrispZone s HomidityControl. Mraznička obsahuje SpaceBox zásuvku s objemom až 38 litrov pre nadrozmerné potraviny. Mraziaca kapacita dosahuje 3,5 kg/24 hod. a akumulačná doba v prídpade výpadku prúdu 18 hodín. K dispozícii je úsporný režim EcoMode.

Praktická vstavaná kombinovaná chladnička

Vstavaná kombinovaná chladnička Gorenje RKI4182E1 s výškou 177,2 cm sa môže pochváliť hneď niekoľkými modernými funkciami, ktoré sa postarajú o maximálny komfort pre vás a vaše potraviny. Chladnička je vybavená jedným kompresorom a disponuje mechanickým ovládaním. Chladnička je vhodná do miestností, ktoré spĺňajú podmienky pre klimatické triedy SN, ST, N.

Chladiaca a mraziaca časť chladničky

Objem chladiacej časti integrovanej chladničky má 189 l, mraznička má kapacitu až 71 l. Skladovať potraviny počas výpadku energie je možné až po dobu 18 hodín. Vstavaná kombinovaná mraznička dokáže zmraziť až 3.5 kg potravín v priebehu 24 hodín. Vnútorný priestor je vybavený 3 zásuvkami a 2 sklenenými policami. Vstavaný spotrebič zaujme nízkou hlučnosťou - iba 38 dB. Chladiaca časť je umiestnená hore a jej výbavu tvorí 5 sklenených políc, ktoré sú vyberateľné a majú jednoduché výškové nastavenie, držiak na fľaše, dverové poličky a plastová zásuvka CrispZone s HumidityControl pre skladovanie zeleniny.

Držiak na fľaše

Fľaše v chladničkách Gorenje nezaberajú priestor, ktorý by sa mohol vhodným spôsobom využiť pre ukladanie ďalších predmetov vo vnútornej strane dverí chladničky alebo na sklenených policiach. Špeciálny držiak fliaš zaisťuje optimálne využitie ukladacieho priestoru.

XXL SpaceBox

Táto zásuvka v mraziacej časti je najväčšia v spotrebiči a je ideálna pre uskladnenie veľkých potravín, ako sú moriak, zabíjačkové výrobky alebo dokonca torty či koláče.

Hlboká polica na fľaše vo dverách

Dvere chladničky ponúkajú veľa úložného priestoru pre najväčšie sklenené alebo plastové flaše. Špeciálne držiaky sa postarajú, aby fľaše pri otváraní a zatváraní dverí vždy zostali na svojom mieste a zabraňujú tak ich vypadnutiu alebo poškodeniu.

LED osvetlenie

LED osvetlenie v chladničke poskytuje vynikajúce a vysoko efektívne osvetlenie. Jeho životnosť je tridsaťkrát dlhšia, než u konvenčných žiaroviek, čo šetrí až desaťkrát toľko energie.

FrostLess

Vylepšená izolácia účinne znižuje hromadenie námrazy na potravinách a tvorbe ľadu v interiéri spotrebiča. To znamená menej únavného odmrazovanie a nižší účet za elektrinu.

HiddenSpace

HiddenSpace priehradka poskytuje navyše skrytý úložný priestor, pre plechovky alebo podobné predmety, umiestnený zo spodnej časti zásuvky CrispZone.

Multi-variabilné police

Tieto robustné sklenené police možno veľmi jednoducho výškovo nastaviť alebo vybrať, čo vám umožňuje úplnú slobodu prispôsobenia interiéru chladničky podľa vašich špecifických potrieb. Tieto police z tvrdeného skla sú vysoko odolné a bezpečné, takže unesú aj väčšie množstvo potravín. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.2 cm
Maximálna hlučnosť 38 dB
Celkový čistý objem 258 L
No Frost (mraznička) Nie
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Gorenje RKI4182E1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Enas

8. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


V pohode