Gorenje W2NEI94AS/BCZ


Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 9 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 49 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia, Maximálna hĺbka: 61 cm. Viac info


Cena 471,99 €

Zľava 5 % z predchádzajúcej ceny: 495,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,44 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Práčka s predným plnením Gorenje W2NEI94AS/BCZ v čiernom prevedení na jeden prací cyklus vyperie 9 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1400 ot./min. Ponúka 16 pracích programov vrátanie NormalCare, TimeCare a praktické funkcie. Disponuje invertorovým motorom PowerDrive, samočistiacím programom, senzormi Load, Foam, hladiny vody a detským zámkom.

Gorenje W2NEI94AS/BCZ

Spredu plnená práčka Gorenje W2NEI94AS/BCZ s kapacitou 9 kg. Maximálny výkon odstredenia je 1400 ot./min. K úspornej prevádzke napomáhajú aj jej doplnkové funkcie, ktorými je vybavená. Disponuje 16 programami, ktoré si môžete navoliť možnosťou vlastného nastavenia pomocou otočného ovládača a tlačidla. Je vybavená praktickým LED displejom, ktorý zobrazuje dôležité informácie vrátanie času do konca prania.

Programy a funkcie

  • Programy: Bavlna, Program pre ručné pranie a vlnu, Mix syntetika, Domáce zvieratá, Extra hygiena, Baby program, Denné pranie, Eco 40–60 °C, Rýchly 20', PowerWash 59', Košele, Vankúše, Samočistiaci program bubna práčky, Spin/drain, Pláchanie/Aviváž, NormalCare, TimeCare
  • Funkcie: Čerpadlo stop, Shortening program two levels, Vyššia hladina vody, Rýchly program, Pauza, Pridanie bielizne, Ukladanie osobných nastavení, Predpierka, Jednoduché žehlenie, Preskočiť odstredenie, Nastavenie teploty, End of washing setting

ExtraHygiene

Automatická práčka je vybavená jedinečnou funkciou ExtraHygiene, ktorá odstráni až 99,9% baktérií a kvasiniek z vašej bielizne. To všetko za pomoci pary a vysokotepelného prania, vďaka čomu bude vaša bielizeň dokonale čistá. Zároveň tiež aj vaša práčka zostane po dlhšiu dobu čistá, bez mikrobiálneho povlaku. 

Funkcia Fast Washing

FastWashing vám umožňuje skrátiť čas prania u každého programu, vrátane doplnkových možností predpierania a vyššej hladiny vody.

SteamTech

Práčka od Gorenje disponuje funkciou SteamTech, vďaka ktorej už nebudete musieť používať aviváž. Program sa postará o to, aby vaše oblečenie bolo ošetrené parou na konci zvoleného pracieho programu. Para úplne prenikne cez vlákna látky, čím sa odstránia pachy, baktérie a navyše sa zmierni aj pokrčenie.

Motor PowerDrive

Práčka je vybavená veľmi tichým a výkonným invertorovým motorom PowerDrive, ktorý zaručí dlhšiu životnosť a šetrí energiu pri každom praní. Ovládanie práčky je jednoduché, stačí len zapnúť práčku, zvoliť program a stlačiť tlačidlo Štart. Pre zaistenie väčšej bezpečnosti je práčka vybavená detským zámkom.

StableTech

Pre lepšiu stabilitu má práčka špeciálny panel StableTech (na bokoch a v spodnej časti), ktorý znižuje hlučnosť pri odstreďovaní a zaisťuje lepšiu stabilitu.

StopAddGo

StopAddGo funkcia preruší pranie počas prvých minút cyklu a umožní vám pridať zabudnutú bielizeň alebo nejakú bielizeň odobrať.

DrumClean 

Práčka disponuje praktickým programom DrumClean, ktorá zabezpečí vždy čistú bielizeň. Zlikviduje všetky baktérie vo vnútri práčky a zbaví tak bielizeň nepríjemných pachov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 16
Maximálna hĺbka 61 cm
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Gorenje W2NEI94AS/BCZ

90% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Základná Škola

20. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Krásna farba
  • Vysoké otáčky
  • Super cena

Maximálna spokojnosť


Tomáš

13. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca