Gorenje WE74CPS

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
279,00 €

Pôvodná cena 299,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,58 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Spredu plnená práčka Gorenje WE74CPS v bielej farbe s čiernymi dvierkami. Kapacita bubna je 7 kg. Na výber až 16 pracích programov, v ktorých je aj parný program SteamTech. Hlučnosť pri odstreďovaní s max. otáčkami 1400 ot./min. je to 81 dB. Má bubon WaveActive, LED displej aj zvukovú signalizáciu. Stabilita a menej vibrácií s panelom StableTech. Možnosť pridania oblečenie so StopAddGo aj funkcia AquaStop. Ovládanie pomocou stredového otočného kolieska a tlačidiel. Funkcia SterilTub a AllergyCare pre voňavé oblečenie. Rozmery (VxŠxH): 85 x 60 x 54,5 cm. Ovládací panel v angličtine.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 7 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: C

Zvážte aj tento produkt

Whirlpool FFD 9448 BV EE Whirlpool FFD 9448 BV EE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback až do 40 € na vybrané práčky Whirlpool po registrácii

5 (2)

Spredu plnená práčka Whirlpool FFD 9448 BV EE v bielom prevedení a s čiernymi dvierkami. Kapacita bubna pre pranie je 9 kg bielizne. Otáčky odstreďovania dosahujú maximálne 1400 ot./min pri hlasitosti 78 dBA. Práčka FreshCare+ osviežuje prostredníctvom jemnej pary a rotácie bubna bielizeň v bubne práčky aj po skončení prania. Ponúka 16 pracích programov: zmiešaná bielizeň, biela bielizeň, bavlna, Eco 40-60, posteľná bielizeň, športové odevy, prikrývky, osviežiť parou, rýchle pranie 30 min., 20°C, hodváb, vlna, jemná bielizeň, syntetika, Eko Bavlna, odstreďovanie+vypustenie vody, plákanie+odstreďovanie. Prídavné funkcie: Clean+, intenzívne plákanie, odložený štart, FreshCare+, parné pranie, uľahčenie žehlenia, nastavenie teploty, nastavenie odstreďovania a režim Demo. Technológia 6. Zmysel rozpoznáva veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastavuje zdroje, pritom neustále monitoruje prací cyklus pre zachovanie optimálneho výkonu.

Základné parametre

  • Kapacita bubna: 9 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
  • Počet programov: 16

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Užitočný pomocník

Vyperte svoju bielizeň efektívne a rýchlo kedykoľvek a kdekoľvek. Spredu plnená slim práčka Gorenje WE74CPS s kapacitou 7 kg. K úspornej prevádzke napomáhajú aj jej doplnkové funkcie, ktorými je vybavená. Disponuje 16 programami, ktoré si môžete navoliť možnosťou vlastného nastavenia pomocou otočného ovládača a tlačidla. Je vybavená praktickým LED displejom, ktorý zobrazuje dôležité informácie vrátanie času do konca prania. Maximálny výkon odstredenia je 1400 ot./min.

Žiadne pretečenie 

Práčka disponuje veľmi prakticou funkciou AquaStop. Nemusíte sa obávať toho, že vám práčka pri praní pretečie a zaleje vašu kúpelňu alebo práčovňu. V prípade pretečenia funkcia AquaStop zastaví prívod vody. 
 

Sila pary a rýchly program

Slim práčka od Gorenje disponuje funkciou SteamTech, vďaka ktorej už nebudete musieť používať aviváž. Program sa postará o to, aby vaše oblečenie bolo ošetrené parou na konci zvoleného pracieho programu. Para úplne prenikne cez vlákna látky, čím sa odstránia pachy, baktérie a navyše sa zmierni aj pokrčenie. Rýchly 20 minútový program vám umožní rýchlo vyprať nové šaty alebo mierne znečistené odevy.

Bubon WaweActive

Prenechajte starostlivosť o bielizeň vašej práčke a užívajte si svoje oblľúbené činnosti. Unikátny vlnový profil bubna WaweActive v kombinácii so špeciálnymi vlnovými 3D rebrami poskytuje dokonalé ošetrenie vášho oblečenia a čistú bielizeň s minimálnym pokrčením. S funkciou StopAddGo môžete pridať do prania zabudnutú bielizeň (počas prvých fáz prania).

Hladké dvierka a stabilita

Slim práčka má štandardné biele prevedenie. Dvierka v čiernej farbe sú vyrobené z jedného kusu plastu a môžete ich otvoriť až do 180 stupňov, čo vám uľahčí vyberanie bielizne. Pre lepšiu stabilitu má práčka špeciálny panel StableTech (na bokoch a v spodnej časti), ktorý znižuje hlučnosť pri odstreďovaní a zaisťuje lepšiu stabilitu.

Dokonale prispôsobené pracie režimy

Práčka ponúka pracie režimy s technológiou, ktorá zabezpečí pre každý druh tkaniny optimálnu kombináciu teploty, množstva vody, času, rýchlosti odstreďovania. Tieto nastavenia si môžete tiež upravovať rôznymi pracími režimami pre optimálnu kombinácia podľa vašej aktuálnej potreby. Samočistiaci program SterilTub odstráni baktérie vo vnútri práčky (aj keď periete na nižších teplotách) a zabezpečí, aby vaše oblečenie vždy sviežo voňalo. S AllergyCare získate extra ochranu pre citlivú pokožku. Využíva vyššie teploty a dodatočné pláchanie pre odstránenie zvyškového pracieho prostriedku na tkaninách.

Funkcia AutoWash

Vďaka technologickej prepracovanosti tu nájdete množstvo užitočných možností, ktoré vám výrazne zjednodušia prácu. AutoWash vám pomôže vybrať ten najlepší program pre danú dávku bielizne. Nemusíte sa obávať o bezpečnosť vašich detí. Hoci sa práčka otvára spredu, deti si neublížia vďaka detskej poistke. Stlačením špeciálnej kombinácie tlačidiel zabránite deťom preprogramovať nastavenia. Na ukončenie prania vás upozorní jemný zvukový signál.

  • Programy: Bavlna, Mix (Mix/Syntetika/Zmiešaná bielizeň), Down wear (Perové materiály), Rýchly 20 minútový, Vlna/Ručné pranie, Košele, Antialergický program s parou, Auto wash (automatické pranie)

Pripojené súbory

GORENJE WE74CPS SK_návod [*.pdf, 12.54 MB] IL_SK_2071220 [*.pdf, 67.71 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
Počet programov: 16
iMaximálna hĺbka: 54,5 cm
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 54,5 cm
Hmotnosť: 67,4 Kg
iMaximálna hĺbka: 54,5 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 57 dB
Hluk pri odstreďovaní: 81 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 16
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 192 min.
iAquaStop funkcia: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 59 kWh
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 39 L
Celková spotreba: 174 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 174 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 9680 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Ostatné

Kód produktu: 737036

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore