Gorenje WEI74SAS/CZ


Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 7 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 44 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 46,5 cm. Viac info


Cena 391,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,84 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 65,34 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,3 / 5

86.7% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Spredu plnená práčka Gorenje WEI74SAS/CZ v bielej farbe s čiernymi dvierkami. Kapacita bubna je 7 kg. Na výber ponúka až 16 pracích programov. Súčasťou je tiež parný program SteamTech. Hlučnosť pri odstreďovaní s max. otáčkami 1 400 ot./min. je 76 dB. Práčka je vybavená bubnom WaveActive, invertorovým motorom, LED displejom a samočistiacim programom bubna SterilTub. Bočné steny StableTech výrazne znižujú vibrácie.

Užitočný pomocník

Vyperte svoju bielizeň efektívne a rýchlo kedykoľvek a kdekoľvek. Spredu plnená slim práčka Gorenje WEI74SAS/CZ s kapacitou 7 kg. K úspornej prevádzke napomáhajú aj jej doplnkové funkcie, ktorými je vybavená. Disponuje 16 programami, ktoré si môžete navoliť pomocou otočného ovládača a tlačidla. Je vybavená praktickým LED displejom, ktorý zobrazuje dôležité informácie vrátanie času do konca prania. Maximálny výkon odstredenia je 1400 ot./min.

Motor PowerDrive

Práčka je vybavená veľmi tichým a výkonným invertorovým motorom PowerDrive, ktorý zaručí práčke dlhšiu životnosť a šetrí energiu pri každom praní. Ovládanie práčky je jednoduché, stačí len zapnúť práčku, zvoliť program a stlačiť tlačidlo Štart. Pre bezpečnosť vašich detí je vybavená detským zámkom. 

Sila pary

Práčka od Gorenje disponuje funkciou SteamTech, vďaka ktorej už nebudete musieť používať aviváž. Program sa postará o to, aby vaše oblečenie bolo ošetrené parou na konci zvoleného pracieho programu. Para prenikne cez vlákna látky, čím sa odstránia pachy, baktérie a navyše sa zmierni aj pokrčenie. 

Bubon WaweActive

Prenechajte starostlivosť o bielizeň vašej práčke a užívajte si svoje oblľúbené činnosti. Unikátny vlnový profil bubna WaweActive v kombinácii so špeciálnymi vlnovými 3D rebrami poskytuje dokonalé ošetrenie vášho oblečenia a čistú bielizeň s minimálnym pokrčením. 

Hladké dvierka a stabilita

Práčka má štandardné biele prevedenie. Dvierka v čiernej farbe sú vyrobené z jedného kusu plastu a môžete ich otvoriť až do 180 stupňov, čo vám uľahčí vyberanie bielizne. Pre lepšiu stabilitu má práčka špeciálny panel StableTech (na bokoch a v spodnej časti), ktorý znižuje hlučnosť pri odstreďovaní a zaisťuje lepšiu stabilitu.

Dokonale prispôsobené pracie režimy

Práčka ponúka pracie režimy s technológiou, ktorá zabezpečí pre každý druh tkaniny optimálnu kombináciu teploty, množstva vody, času, rýchlosti odstreďovania. Tieto nastavenia si môžete tiež upravovať rôznymi pracími režimami pre optimálnu kombinácia podľa vašej aktuálnej potreby. Samočistiaci program SterilTub odstráni baktérie vo vnútri práčky (aj keď periete na nižších teplotách) a zabezpečí, aby vaše oblečenie vždy sviežo voňalo. S AllergyCare získate extra ochranu pre citlivú pokožku. Využíva vyššie teploty a dodatočné pláchanie pre odstránenie zvyškového pracieho prostriedku na tkaninách.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 7 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 16
Maximálna hĺbka 46.5 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnotenie

4,3 / 5

3 recenzie Gorenje WEI74SAS/CZ

86.7% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Alexandra

30. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaPeter

11. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze DobráAnna

20. 7. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Tichy chod pracky ciste pranie spokojnost
  • Zatial nic

Pekny vzhlad tichy chod pracky ciste pranie vela moznosti prania spokojnost