Gorenje WNEI14AS


Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 10 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 49 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 61 cm. Viac info


Cena 389,99 €

Zľava 11 % z predchádzajúcej ceny: 438,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,80 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 65,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená práčka Gorenje WNEI14AS v bielej farbe s čiernymi dvierkami. Kapacita bubna je 10 kg. Na výber až 16 pracích programov, v ktorých je aj program pre ručné pranie a vlnu a program pre materiály a odevy z peria a páperia. Hlučnosť pri odstreďovaní s max. otáčkami 1400 ot./min. je to 76 dB.

Gorenje WNEI14AS

Vyperte svoju bielizeň efektívne a rýchlo kedykoľvek a kdekoľvek. Spredu plnená práčka Gorenje WNEI14AS s kapacitou 10 kg. Maximálny výkon odstredenia je 1400 ot./min. K úspornej prevádzke napomáhajú aj jej doplnkové funkcie, ktorými je vybavená. Disponuje 16 programami, ktoré si môžete navoliť možnosťou vlastného nastavenia pomocou otočného ovládača a tlačidla. Je vybavená praktickým LED displejom, ktorý zobrazuje dôležité informácie vrátanie času do konca prania. 

Programy a funkcie

  • Programy: Bavlna, Program pre ručné pranie a vlnu, Mix syntetika, Domáce zvieratá, Extra hygiena, Baby program, Denné pranie, Eco 40–60 °C, Rýchly 20', PowerWash 59', Košele, Vankúše, Samočistiaci program bubna práčky, Spin/drain, Pláchanie/Aviváž
  • Funkcie: NormalCare - štandardný režim, TimeCare - skráti dĺžku programu, Čerpadlo stop, Shortening program two levels, Vyššia hladina vody, Rýchly program, Pauza, Pridanie bielizne, Ukladanie osobných nastavení, Predpierka, Jednoduché žehlenie, Preskočiť odstredenie, Nastavenie teploty, End of washing setting

ExtraHygiene

Automatická práčka je vybavená jedinečnou funkciou ExtraHygiene, ktorá odstráni až 99,9% baktérií a kvasiniek z vašej bielizne. To všetko za pomoci pary a vysokotepelného prania, vďaka čomu bude vaša bielizeň dokonale čistá. Zároveň tiež aj vaša práčka zostane po dlhšiu dobu čistá, bez mikrobiálneho povlaku. 

SteamTech

Práčka od Gorenje disponuje funkciou SteamTech, vďaka ktorej už nebudete musieť používať aviváž. Program sa postará o to, aby vaše oblečenie bolo ošetrené parou na konci zvoleného pracieho programu. Para úplne prenikne cez vlákna látky, čím sa odstránia pachy, baktérie a navyše sa zmierni aj pokrčenie. Rýchly 59 minútový program (vhodný na polovičnú náplň) vám umožní rýchlo vyprať mierne znečistené odevy.

SterilTub

Samočistiaci program SterilTub odstráni baktérie vo vnútri práčky (aj keď periete na nižších teplotách) a zabezpečí, aby vaše oblečenie vždy sviežo voňalo. 

StableTech

Pre lepšiu stabilitu má práčka špeciálny panel StableTech (na bokoch a v spodnej časti), ktorý znižuje hlučnosť pri odstreďovaní a zaisťuje lepšiu stabilitu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 10 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 16
Maximálna hĺbka 61 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje WNEI14AS

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami