Gorenje WNEI84SCS


Práčka plnená spredu, Energetická trieda C, Kapacita 8 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 56 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 46,5 cm. Viac info


Cena 479,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,58 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 79,84 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená práčka Gorenje WNEI84SCS je vybavená programom ExtraHygiene, ktorý z vašej bielizne odstráni až 99,9 % baktérií. Ak máte málo času, môžete využiť funkciu rýchleho prania FastWashing, ktorá skracuje čas prania jednotlivých programov. Určite oceníte aj funkciu SteamTech, čo je prídavná parná úprava pre menšie pokrčenie a väčšiu čistotu. Invertorový motor nebude rušiť vaše ostatné činnosti a oceníte aj jednoduché 3-stupňové ovládanie. Pre 8 kg bielizne. Rozmery: 600 × 850 × 465 mm.

Gorenje WNEI84SCS práčka s predným plnením

Chcete mať dokonale vypranú bielizeň bez baktérií? Potom je práčka Gorenje WNEI84SCS tou správnou voľbou. Je plnená spredu a ponúka jednoduché ovládanie v troch jednoduchých krokoch pomocou centrálne umiestneného gombíka. Stačí zapnúť práčku, vybrať program a stlačiť tlačidlo Štart. To všetko bez akýchkoľvek ďalších volieb funkcií alebo nastavení. Samozrejme, ak máte špecifické požiadavky na výsledok prania, nie je problém nastaviť všetko, čo chcete. Takto bude vaše oblečenie vyprané presne tak, ako potrebujete.

Rýchle, úsporné a kvalitné

Gorenje WNEI84SCS je práčka, ktorá vyniká absolútne dokonalou starostlivosťou o vaše oblečenie. Pomáha jej v tom prací program ExtraHygiene s ošetrením parou. Ten odstráni až 99,9 % baktérií a kvasiniek z celej bielizne, a to nielen pomocou pary, ale aj praním pri vysokej teplote. Okrem toho, že vaše oblečenie zostane dokonale čisté, vaša práčka zostane aj čistá a bez zvyškov mikroorganizmov, ktoré sú spojené s nepríjemným zápachom, ktorý sa niekedy z práčky šíri. Na konci zvoleného programu môžete použiť aj funkciu SteamTech, čo je dodatočné ošetrenie parou, ktoré znižuje pokrčenie, zápach a baktérie. Okrem toho, že nemusíte používať zmäkčovač tkanín, niektoré kusy oblečenia nebude potrebné žehliť, takže ušetríte peniaze. K úspornej prevádzke prispieva aj invertorový motor, ktorý je navyše tichý.

Perte rýchlo a rovnako kvalitne

Potrebujete rýchlo vyprať oblečenie a nemáte čas stáť pri práčke, kým nebude hotové? A vedeli ste, že práčky Gorenje sú vybavené funkciou EastWashing. Tú ocenia všetci, ktorí vo svojom dennom programe počítajú každú minútu. Táto funkcia umožňuje skrátiť čas prania každého programu vrátane ďalších možností programu, ako je predpieranie alebo vyššia hladina vody. A to všetko, samozrejme, bez toho, aby to ovplyvnilo čistotu bielizne.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 16
Maximálna hĺbka 46.5 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje WNEI84SCS

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami